E39 juhiaken ei sõida ise üles

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Jaanus_T
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 26.01.2009 22:13 46
Peamine sõiduk: E46 330D E46 325Ci

E39 juhiaken ei sõida ise üles

Postitus Postitas Jaanus_T »

Autoks siis 99a 530d touring
Probleem siis selles et juhiaken liigub üles ainult nuppu all hoides ükskõik kas esimeses või teises nõksus, alla läheb ise, kõik teised aknad ok.
Viga oli juba ostes 1.5a tagasi, kuid kadus ära peale juhiukse klaasitõstuki nuppude ploki maha võtmist ja tagasi panemist, siis kõik toimis kuni talvel peale aku vahetusega jälle aken ise kinni ei sõida(ei ole kindel et seotud ja täpselt samal ajal sest kohe ei proovind).
Otseselt see küll sõitmist ei sega aga tüütu on koguaeg nuppu all hoida kuni aken üles läeb ja võtmega ukselukust keerates ka ainult juhiaken kinni ei lähe.
Olen proovinud nii aku klemmi ööseks maha võtta või nuppude plokki maha võtta ja pärast akent üles-alla lastes õpetada kuid ei ole kasu olnd enam millestki.
Ah jaa ainult juhiakent ules-alla liigutades juhiukde nuppude plokis mingi relee plõksub, ma ei tea kas see peabki nii olema.
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: E39 juhiaken ei sõida ise üles

Postitus Postitas Mikk__M »

Ei väsi ma kordamast, et google on meie sõber ja ütleb, mis meil teada vaja: Akende programmeerimine
Kui see ka ei toimi, siis soovitan lammutusest uus aknatõstukite plokk vaadata.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Jaanus_T
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 26.01.2009 22:13 46
Peamine sõiduk: E46 330D E46 325Ci

Re: E39 juhiaken ei sõida ise üles

Postitus Postitas Jaanus_T »

Algul ei tahtnud kuidagi akna kodeerimine õnnestuda, koguaeg ära kippus pärast paari korda käimist unustama
Aga lahendus vist väga lihtne, määrisin akna siinid ära ja siiamaani töötab ilusti. enne tal vist liiga raske oli üles minna ja sellepärast ära unustaski ennast:D
Vasta