E39 523i tuled vilguvad?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Raul309
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 06.07.2011 14:58 28

E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas Raul309 »

Lähituled, kaugtuled, kabariittuled ja udutuled vilguvad.
Ei kustu päris ära, vaid lähevad nagu tumedamaks ja eredamaks.
Geneka harjad vahetatud koos pingereleega.
Seistes akut tühjaks ei tõmba.
Ja tuled vilguvad ka siis kui auto ei käi.
Aku juhtmed kontrollitud ja seal aku juures mingis valges kastis olevad juhtme kinnitused kah. :mad:
Võibolla oskab keegi midagi soovitada mida tegema peaks?
Kasutaja avatar
taff911
Huviline
Postitusi: 958
Liitunud: 13.12.2005 18:42 09
Peamine sõiduk: BMW 520i e39 110kw
Asukoht: Tallinn

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas taff911 »

Äkki tuledemooduli viga? Lihtsalt üks arvamus :roll:
Raul309
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 06.07.2011 14:58 28

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas Raul309 »

Nii, ma hakkasin siis järjest pistikuid tagant ära kakkuma ja lõpuks sain tuled tööle!
Võtsin küljest ära pagasiruumis paremas ääres olnud mingi valge karbi.
Peale on kirjutatud:
AHM II 12V
BMW 61.35-6 908 767
5WK1025 SIEMENS
HW01 SW01

Googeldades sain aru, et on vist mingi haagise tulede moodul vms.
Aga kui see on midagi muud ja tegelikult vajalik, võiks keegi sellest teada anda!
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas vahur_s »

61356908767 on jah käru(tulede)moodul.
Aga tekib küsimus, miks ta auto tulemooduli lolliks ajas. Kas masinal siis kärukonksu ei ole.
Võib olla ka mingi kodeeringu viga.
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas enn1 »

Äkki vesi sisse jooksnud treilerimoodulisse :roll:
Kasutaja avatar
Keijooo
Huviline
Postitusi: 433
Liitunud: 05.01.2008 20:45 03
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas Keijooo »

Nii siis palun abi. Mul taga tuled vilguvad ehk värisevad. Ükskord panin taga tuledesse kus on tagurdus tuled no pirnid ledid peale seda see jama hakkas.Nüüd pole kuskil leede kõik originaalis nii naqu peab. Nüüd suunatuled käivad kiiresti selline tunne ,et üks pirn oleks katki.. kuid pole ükski pirn katki autol. Võtsin korraks akuklemmi ka maha lasin seista ei midagi.
Kõige imelikumaks teeb asi suunatuledel see ,et kui auto kohapeal käib tuled ees taga põlevad paned suunatule ühele poole põlema käib nii kiiresti aga keerad tuled välja on kõik ok või siis vajutad ohutulesid ja kõik ok. Kuid ma ei sa aru milles probleem on. Veokonksu pole olnud !. Kas võib olla see ka ,et taga tuledes niiskus vms ?

Paljun aitake varsti olen politseidele püsiklent :D ,et poiss vaheta pirn ära sul katki kuid pole.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas TiitR »

Keijooo kirjutas:Nii siis palun abi. Mul taga tuled vilguvad ehk värisevad. Ükskord panin taga tuledesse kus on tagurdus tuled no pirnid ledid peale seda see jama hakkas.Nüüd pole kuskil leede kõik originaalis nii naqu peab. Nüüd suunatuled käivad kiiresti selline tunne ,et üks pirn oleks katki.. kuid pole ükski pirn katki autol. Võtsin korraks akuklemmi ka maha lasin seista ei midagi.
Kõige imelikumaks teeb asi suunatuledel see ,et kui auto kohapeal käib tuled ees taga põlevad paned suunatule ühele poole põlema käib nii kiiresti aga keerad tuled välja on kõik ok või siis vajutad ohutulesid ja kõik ok. Kuid ma ei sa aru milles probleem on. Veokonksu pole olnud !. Kas võib olla see ka ,et taga tuledes niiskus vms ?

Paljun aitake varsti olen politseidele püsiklent :D ,et poiss vaheta pirn ära sul katki kuid pole.
Mul sõitis Tartus ükspäev üks e39 vastu, millel esituled sähvisid kui strobod....äkki olidki sina? :D Sellel autol panin tähele, et oli topitud aftermarket rõngad esituledesse, äkki nendest? Sul pole rõngaid lisatud?
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Keijooo
Huviline
Postitusi: 433
Liitunud: 05.01.2008 20:45 03
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas Keijooo »

TiitR kirjutas:
Keijooo kirjutas:Nii siis palun abi. Mul taga tuled vilguvad ehk värisevad. Ükskord panin taga tuledesse kus on tagurdus tuled no pirnid ledid peale seda see jama hakkas.Nüüd pole kuskil leede kõik originaalis nii naqu peab. Nüüd suunatuled käivad kiiresti selline tunne ,et üks pirn oleks katki.. kuid pole ükski pirn katki autol. Võtsin korraks akuklemmi ka maha lasin seista ei midagi.
Kõige imelikumaks teeb asi suunatuledel see ,et kui auto kohapeal käib tuled ees taga põlevad paned suunatule ühele poole põlema käib nii kiiresti aga keerad tuled välja on kõik ok või siis vajutad ohutulesid ja kõik ok. Kuid ma ei sa aru milles probleem on. Veokonksu pole olnud !. Kas võib olla see ka ,et taga tuledes niiskus vms ?

Paljun aitake varsti olen politseidele püsiklent :D ,et poiss vaheta pirn ära sul katki kuid pole.
Mul sõitis Tartus ükspäev üks e39 vastu, millel esituled sähvisid kui strobod....äkki olidki sina? :D Sellel autol panin tähele, et oli topitud aftermarket rõngad esituledesse, äkki nendest? Sul pole rõngaid lisatud?
Eiiii, mul pole mingeid rõngaid ja ei topiks ka neid. !!! Ja enamus ajast olen soomes nii ,et mina see polnud . :)
Kasutaja avatar
Keijooo
Huviline
Postitusi: 433
Liitunud: 05.01.2008 20:45 03
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas Keijooo »

Keegi oskab öelda palju võib 96 a 523i bmw tulede moodul maksta ????
Kasutaja avatar
Keijooo
Huviline
Postitusi: 433
Liitunud: 05.01.2008 20:45 03
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas Keijooo »

Nii siis uus tulede moodul olemas. tuled ei värise ega midagi kõik ok kuid suuunatuled käivad ikkagi kiiresti kas mingi relee ei või läbi olla??. samas ohutuled on ok. kuid kui enne oli probleem selles lükkasid tuled välja läksid suunatuled korda ja kui tuled panid sisse hakkas kiiresti nüüd sellist asja pole koguaeg kiiresti.

Palun abi tahaks selle ka korda saada..
moodulis enam asi kindlasti pole nüüd ainult relees vms.
Kasutaja avatar
taff911
Huviline
Postitusi: 958
Liitunud: 13.12.2005 18:42 09
Peamine sõiduk: BMW 520i e39 110kw
Asukoht: Tallinn

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas taff911 »

Minu loogika ütleb, et kui suunatulede relee oleks läbi, siis ei töötaks sul suunad üldse. Veelgi vähem töötaksid ohutuled selliseljuhul korralikult. Pigem kontrolli üle kõik suunatulede pistikud, pirni pesad, pirnid. Kiiresti hakkavad vilkuma tavaliselt viletsa ühenduse puhul.
Kasutaja avatar
Slava_323
Huviline
Postitusi: 2097
Liitunud: 15.09.2008 19:43 37
Asukoht: Espoo
Kontakt:

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas Slava_323 »

Sellist jama suunatuledega tekitas minu e34'jal kehavd pirnid, pirn iseenesest veel töötab, kuid tuhm oli, vahetades prine kõik sai OK , pirnid olid juba mustad seest kuid veel põlesid. ;)
F31 320d M Performance
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 523i tuled vilguvad?

Postitus Postitas enn1 »

Keijooo kirjutas:Nii siis uus tulede moodul olemas. tuled ei värise ega midagi kõik ok kuid suuunatuled käivad ikkagi kiiresti kas mingi relee ei või läbi olla??. samas ohutuled on ok. kuid kui enne oli probleem selles lükkasid tuled välja läksid suunatuled korda ja kui tuled panid sisse hakkas kiiresti nüüd sellist asja pole koguaeg kiiresti.

Palun abi tahaks selle ka korda saada..
moodulis enam asi kindlasti pole nüüd ainult relees vms.
E39'l EI OLE sellist asja nagu suunarelee. Kõiki pirne juhib otse LCM. Kas "uus" tuledemoodul kodeeriti vastavalt sinu autole ümber?
Vasta