E39 paar küsimust vedrustuse kohta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

E39 paar küsimust vedrustuse kohta

Postitus Postitas Holari »

Tere!
Selline kiire küsimus, et....kui on praegu taga õhkvedrustus, siis padjad asendada vedrudega, siis ülesse, peaks minema mingi "taldrik, mis fikseeriks vedru, et see loksuma ei jää? Kui vedrud ostsin, siis need olid tavavedrustusega autolt, millele pandi õhu süsteem ja kõik istus, aga vastupidi? Mehhaaniku jutu järgi, kui lihtsalt padi võtta ja vedru panna, siis jääb vedru ülevalt loksuma....Ideid?

Miks see vahetus? Sest praegu ontagumik seal õhuga ilgelt jäik, st on madalad padjad, see, et ma hakkan neid patju vahetama, mis on ilgelt kirves, panen sinna originaal kõrgusega vedrud.

See oli üks mure, nüüd teine:
Esimene vedrustus....kogu sild on kontrollitud ja tihe, aga kobiseb pisut, amordid lähevad vahetusse, aga kas seal on veel midagi, mida peaks koos vahetama? Mingid padjad? Tugilaagrid? Või need ühes? Ma uurisin BMW Fansi, aga ma ei saanud eriti sotti sellest ja tugilaagrit, kui sellist ma üldse sealt ei leidnud.
Vabandage mind imelike küsimuste pärast, aga kuna ma olen ise tegev nata teisel alal, siis üritan ennast harida, et saaks kõik korda ja oskaks nõuda, mida peaks tegema.


Holari
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
hansu
Huviline
Postitusi: 1384
Liitunud: 02.10.2005 23:06 07
Peamine sõiduk: BMW F11 535D ´13

Re: E39 paar küsimust vedrustuse kohta

Postitus Postitas hansu »

Tugilaager peaks olema nr.1 , kui muidu sild tihe siis tõenäoliselt tugilaager teebki seda kobinat.
Taga vedrudele peaks siis need nr.12;13 vajalikud olema. Need siis tunduvad pilte vaadates vajalikud vedrude paigaldamiseks. Kui mööda panen eks mõni targem parandab.
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: E39 paar küsimust vedrustuse kohta

Postitus Postitas Holari »

Ok, tänud, nüüd hakkab pilt selgemaks saama, kuigi seda tugilaagri värki vaadates, siis pole ime et aru ei saanud.

Kui kellelgi need tagumiste vedrude "taldrikud" (eeldatavasti läheb vaja nii ülemist, kui alumist), peaks üle olema, siis pakkuge julgelt!
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Vasta