E34 Signalisatsioon ja selle paigaldus.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
anderh
Huviline
Postitusi: 130
Liitunud: 09.06.2011 21:41 01
Asukoht: Haapsalu / Helsinki

E34 Signalisatsioon ja selle paigaldus.

Postitus Postitas anderh »

Realoemis ei saa aru kus se vastuvõtja on. Kas üldse on ja kui on siis vb keegi saab mulle ära müüa ja/või lahti seletada mida ma tegema peaks, et se autole külge panna. Masinal on tegelt signa peal. Läheb võtmest peale ainult. Loogiline oleks ju vastuvõtja peale panna kui seda juba pole. Osta ebayst pult mille peaks saama selle vastuvõtjaga ära tutvustada kuidagi. Ja peakski autol olema kesklukk mis käib puldist peal. Võiks ka ju tegelt lasta peale panna selle signa kusagil suvalises auto signalisatsioone müüvas kohas aga siis poleks asi enam originaalne.
Siin on näide võtmest. http://www.ebay.com/itm/BMW-REMOTE-KEY- ... 5891369cea
Peaks tegelt asi olema tehtav. Vb saab keegi veidi infot jagada?
BMW 520iA E34 R6 95kW
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: E34 Signalisatsioon ja selle paigaldus.

Postitus Postitas BMW POWER »

Arvan et antud võtti sellel saidil ei sobi sinu autole, vanematel E34 on selline puldiga võtti kust käib võti puldi küljepealt välja nagu volkaritel audidel jn. ostad õige võtme puldiga siis tutvustad ta oma autoga ära ja asi toimib, vastuvõtja on see sama punane Led tuli armatuuril, pikk jutt aga vast on abi sellest :)
Bmw sõidurõõm
Kasutaja avatar
anderh
Huviline
Postitusi: 130
Liitunud: 09.06.2011 21:41 01
Asukoht: Haapsalu / Helsinki

Re: E34 Signalisatsioon ja selle paigaldus.

Postitus Postitas anderh »

No siis on asi palju lihtsam kui ma arvasin. Ja seda ka jah, et se küljepealt välja tulev pult on õige. Tänan.
BMW 520iA E34 R6 95kW
Kasutaja avatar
anderh
Huviline
Postitusi: 130
Liitunud: 09.06.2011 21:41 01
Asukoht: Haapsalu / Helsinki

Re: E34 Signalisatsioon ja selle paigaldus.

Postitus Postitas anderh »

Selline küss nüüd. Kus kohast oleks kõige odavam osta se pult? Kas võib olla ka kasutatud?
Saab kasutatud võtit ümber kodeerida. Olen näinud siin selliseid võtmeid müügis kusagil 20-30 euri kanti. UM'ist läheks sa asi arvatavasti viie kordseks.
BMW 520iA E34 R6 95kW
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: E34 Signalisatsioon ja selle paigaldus.

Postitus Postitas BMW POWER »

Saab kasutatud pulti kodeerida autoga, peasi et pult töökorras on ja sobivad ka E32 puldid millel tuleb võti puldi küljelt välja edu
Bmw sõidurõõm
Vasta