tagaklaasi soojendus E34

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ain 28
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 09.09.2003 15:39 52
Asukoht: Tallinn

tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas Ain 28 »

Tagaklaasi soojenduse nupp hakkab küll põlema, kuid klaasi ei soojenda. Milles asi?
Kas võib viga olla relees ja kus see asub?
Kasutaja avatar
draggo
Huviline
Postitusi: 854
Liitunud: 08.09.2003 13:33 48
Asukoht: Tar2
Kontakt:

Postitus Postitas draggo »

Probleem ka E30'l.
Soojendab vaid ühte-kahte riba...
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4225
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

kui soojendab ribasid siis ülejäänutel katkestus kui üldse ei tööta leia tester või kui keel on piisavalt lai proovi keelega.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Ain 28
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 09.09.2003 15:39 52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain 28 »

Jah, kütte niit näitab takistust aga pinget peale ei tule!
Kaitsmed kah terved !:mad:
cklein
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 28.04.2003 01:10 33
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas cklein »

Mul tuleb vool kuni juhtmeteni, mis tagaklaasi külge lähevad aga mitte üks ribi ei küta?
patrik
Huviline
Postitusi: 4590
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

.
Viimati muutis patrik, 31.08.2012 08:14 28, muudetud 1 kord kokku.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas patrik[/i]
teeks mingi kampaania- tagaklaasisoojendus, salongipuhur, esituled jns korda-talv tulekul? võiks mingil nädalavahetusel kuskil platsil kõik hädalised kokku võtta ja põhivead lahti seletada [/quote]

Kõik huvilised Raplasse 19.10.03 ?
Toimub ju siis ka väike üritus... ->[url=http://www.bmw-club.ee/forum/viewthread.php?tid=1613]ringrada sõitma[/url]
530d
Jallo
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 08.08.2003 12:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jallo »

Siitpoolt ka sama mure - tagaklaasisoojendus ei tööta!
Kasutaja avatar
ristot
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 14.10.2003 14:18 48

Postitus Postitas ristot »

Kas sa oled uurinud tagant aknapostist. Sääl kus asub antenni võimendi.;)
Ain 28
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 09.09.2003 15:39 52
Asukoht: Tallinn

klaasisoojendus

Postitus Postitas Ain 28 »

olen uurinud , ja ka selle relee olen leidnud, kuid pinget sinnani ei tule. Ei tahaks päris mööda juhet kah jooksma hakata. Kellelgi on juba kindlasti sellekohaseid teadmisi, jään neid ootama.:)
Kasutaja avatar
RakvereRuss
Huviline
Postitusi: 230
Liitunud: 18.12.2010 11:24 03
Asukoht: Rakvere

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas RakvereRuss »

Krt mul probleem salongipuhuriga, keeratavast nupust ei mitte ühelgi astmel ei hakka tööle... aga nii kui OBC kaudu lülitan sisse siis puhub. Kus salongipuhuri relee asub? mootoriruumis paremal pool servas musta plastiku all? kusagilt sealt kuulsin relee plõksumist kui OBC kaudu salongipuhuri käima panen. Ei tea kust kohast saada mõni abistab skeem :D
Jutt käib E34 TDSA ´94 masinast.
Peeter_S
Huviline
Postitusi: 1129
Liitunud: 29.04.2010 00:01 43

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas Peeter_S »

RakvereRuss kirjutas:Krt mul probleem salongipuhuriga, keeratavast nupust ei mitte ühelgi astmel ei hakka tööle... aga nii kui OBC kaudu lülitan sisse siis puhub. Kus salongipuhuri relee asub? mootoriruumis paremal pool servas musta plastiku all? kusagilt sealt kuulsin relee plõksumist kui OBC kaudu salongipuhuri käima panen. Ei tea kust kohast saada mõni abistab skeem :D
Jutt käib E34 TDSA ´94 masinast.
OT:
Kas OBC kaudu on võimalik soojenduspaneeli juhtida? Kuidasmoodi?
Kasutaja avatar
RakvereRuss
Huviline
Postitusi: 230
Liitunud: 18.12.2010 11:24 03
Asukoht: Rakvere

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas RakvereRuss »

Peeter_S kirjutas:
RakvereRuss kirjutas:Krt mul probleem salongipuhuriga, keeratavast nupust ei mitte ühelgi astmel ei hakka tööle... aga nii kui OBC kaudu lülitan sisse siis puhub. Kus salongipuhuri relee asub? mootoriruumis paremal pool servas musta plastiku all? kusagilt sealt kuulsin relee plõksumist kui OBC kaudu salongipuhuri käima panen. Ei tea kust kohast saada mõni abistab skeem :D
Jutt käib E34 TDSA ´94 masinast.
OT:
Kas OBC kaudu on võimalik soojenduspaneeli juhtida? Kuidasmoodi?
No paned süütelukust esimesse astmesse(nt makk hakkab tööle, OBC... niduplokk veel kustus)
Siis OBC-st "aus luft"(vms) ja hakkab vuhisema. Mäletamist mööda kõige alumisem vasakpoolsem nupp on aus luft vms, ja käivitamiseks vajutad seda kõige üleval parempoolset nuppu. Ma küll ei tea mis selle süsteemi mõte on aga seda saab kellaajaliselt samuti käivitada. Ühesõnaga sedaviisi ma sain aru, et salongipuhur töötab ja lihtsalt ei saa soojenduspaneelist puhkuma panna. Otsingi, et mis viga on? Varem sain ilusti, mõni aeg hakkas jamama ja nüüd hoopis ei tööta... arvatavasti mingisugune relee kuna soojenduspaneeli puhuri puhumisastmete lüliti on elektrooniline (mõnel vanal on trossiga).

Aus luftiga süsteem ei toimi kui süüde sees... OBC on see tavaline, kõikide nuppudega.
Kasutaja avatar
lentz
Huviline
Postitusi: 358
Liitunud: 09.08.2007 16:48 07
Peamine sõiduk: BMW 325i coupe
Asukoht: Saaremaa

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas lentz »

RakvereRuss kirjutas:
Peeter_S kirjutas:
RakvereRuss kirjutas:Krt mul probleem salongipuhuriga, keeratavast nupust ei mitte ühelgi astmel ei hakka tööle... aga nii kui OBC kaudu lülitan sisse siis puhub. Kus salongipuhuri relee asub? mootoriruumis paremal pool servas musta plastiku all? kusagilt sealt kuulsin relee plõksumist kui OBC kaudu salongipuhuri käima panen. Ei tea kust kohast saada mõni abistab skeem :D
Jutt käib E34 TDSA ´94 masinast.
OT:
Kas OBC kaudu on võimalik soojenduspaneeli juhtida? Kuidasmoodi?
No paned süütelukust esimesse astmesse(nt makk hakkab tööle, OBC... niduplokk veel kustus)
Siis OBC-st "aus luft"(vms) ja hakkab vuhisema. Mäletamist mööda kõige alumisem vasakpoolsem nupp on aus luft vms, ja käivitamiseks vajutad seda kõige üleval parempoolset nuppu. Ma küll ei tea mis selle süsteemi mõte on aga seda saab kellaajaliselt samuti käivitada. Ühesõnaga sedaviisi ma sain aru, et salongipuhur töötab ja lihtsalt ei saa soojenduspaneelist puhkuma panna. Otsingi, et mis viga on? Varem sain ilusti, mõni aeg hakkas jamama ja nüüd hoopis ei tööta... arvatavasti mingisugune relee kuna soojenduspaneeli puhuri puhumisastmete lüliti on elektrooniline (mõnel vanal on trossiga).

Aus luftiga süsteem ei toimi kui süüde sees... OBC on see tavaline, kõikide nuppudega.
Mõte on selles, et kui päike kütab suvel auto kuumaks siis saad kellaajaliselt selle tööle panna enne autoga sõitma minemist teeb salongi vähe jahedamaks. Vb on sul salongiventika takisti läbi.
Kasutaja avatar
BMWE34Mell
Huviline
Postitusi: 955
Liitunud: 03.05.2010 09:39 52
Asukoht: Tartu

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas BMWE34Mell »

mul ka tagaklaasi soendus ei tööta.

vaatasin tagumise istme alla ja leidsin sealt mingid kaitsmed ja releed, aga ei tea, mis on mis.

Pilt

seal kus on 3 rohelist kaitset koos, nendest keskmine on läbi.

kas peeglisoendus on koguaeg järgi või lülitub tagaklaasi soenduse lüliti alt? kõrvalistuja poolne peeglisoendus ei tööta... on peeglitel eraldi kaitsmed?
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas joffe »

Peeglisoojendus on kogu aeg taga! Tase sõltub välisõhutemperatuurist.
Kasutaja avatar
BMWE34Mell
Huviline
Postitusi: 955
Liitunud: 03.05.2010 09:39 52
Asukoht: Tartu

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas BMWE34Mell »

kas peeglisoendusel on ka mingi kaitse? kõrvalistuja poolne peeglisoendus ei tööta... milline relee või kaitse mu lisatud pildil on tagaklaasi soendse oma. kolmest rohelisest keskmine kaitse on läbi, aga ma ei tea, mis kaitse see on, sest numbreid seal kõrval pole...
Kasutaja avatar
BMWE34Mell
Huviline
Postitusi: 955
Liitunud: 03.05.2010 09:39 52
Asukoht: Tartu

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas BMWE34Mell »

BMWE34Mell kirjutas:mul ka tagaklaasi soendus ei tööta.

vaatasin tagumise istme alla ja leidsin sealt mingid kaitsmed ja releed, aga ei tea, mis on mis.

Pilt

seal kus on 3 rohelist kaitset koos, nendest keskmine on läbi.

kas peeglisoendus on koguaeg järgi või lülitub tagaklaasi soenduse lüliti alt? kõrvalistuja poolne peeglisoendus ei tööta... on peeglitel eraldi kaitsmed?
milline seal pildil olevatest kaitsetest võiks olla tagaklaasi soenduse oma? mis kaitsmed need 3 rohelist on? keskmine neist on läbi....
Kasutaja avatar
BMWE34Mell
Huviline
Postitusi: 955
Liitunud: 03.05.2010 09:39 52
Asukoht: Tartu

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas BMWE34Mell »

:roll:
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas joffe »

Tagaklaasi soojenduse kaitse peaks olema nr.46.
Kasutaja avatar
BMWE34Mell
Huviline
Postitusi: 955
Liitunud: 03.05.2010 09:39 52
Asukoht: Tartu

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas BMWE34Mell »

nendel kaitsmetel seal pole ühtegi numrbit juures, seega ma ei tea, milline on milline...
Kasutaja avatar
BMWE34Mell
Huviline
Postitusi: 955
Liitunud: 03.05.2010 09:39 52
Asukoht: Tartu

Re: tagaklaasi soojendus E34

Postitus Postitas BMWE34Mell »

sain korda, seesama keskmine roheline kaitse ongi tagaklaasi soenduse kaitse
Vasta