BMW X5 (E53) Isofix? V: On täitsa olemas tüüpvarustuses.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

BMW X5 (E53) Isofix? V: On täitsa olemas tüüpvarustuses.

Postitus Postitas porku »

Hei,

Olen maad uurimas, et perre tuua opeli asemele üks Bmw,
kuna aga opeli järgi sai lapsele turvatool ostetud (Mitte just kõige odavam :D.) siis nüüd tuleb õnneks või kahjuks sellejärgi ka autot osta.

Otsingu järgi tulemust ei leidnud (kui siis ainult niipalju, et võimalik need kinnitused ise lisada).

Aga hetkel huvitaks siis selline asi, et kas BMW X5 (E53) facelift omab uba tehasest tulles isofix kinnitusi?
või juba ka varasemal mudelil need olemas? Arvestades et tegu 5* turvatesti autoga siis võiks loogika järgi nagu olla ju. :).

Tänud ette vastajatele.
Viimati muutis porku, 22.12.2015 12:28 40, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Re: BMW X5 (E53) Isofix?

Postitus Postitas sander k »

Mul oli taga isofix olemas. Kindel nüüd pole kas juba standardis need. Abiks äkki vin koodi järgi lisavarustus nimekiri. Seal kenasti kirjas.
e32 750i & IX35 & A6 4F & Jeep GC
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: BMW X5 (E53) Isofix?

Postitus Postitas porku »

sander k kirjutas:Mul oli taga isofix olemas. Kindel nüüd pole kas juba standardis need. Abiks äkki vin koodi järgi lisavarustus nimekiri. Seal kenasti kirjas.
Lisavarustuse nimekirjas polnud aga täitsa olemas. 5x mugavam kasutada kui vectra c-l.
Kasutaja avatar
sander k
Huviline
Postitusi: 1578
Liitunud: 02.07.2007 17:26 44
Asukoht: Tartu

Re: BMW X5 (E53) Isofix?

Postitus Postitas sander k »

Hea koha peal on küll. Turvatoolidel enamasti on all lisajalg, mis põrandale toetub ja seega ei riku nahkistet ka. Eriti mugavad on need toolid mis aluse peal keerlevad, et saad ukse suunas keerata tooli. Päris hea last sisse ja välja võtta autost.
e32 750i & IX35 & A6 4F & Jeep GC
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: BMW X5 (E53) Isofix?

Postitus Postitas porku »

sander k kirjutas:Hea koha peal on küll. Turvatoolidel enamasti on all lisajalg, mis põrandale toetub ja seega ei riku nahkistet ka. Eriti mugavad on need toolid mis aluse peal keerlevad, et saad ukse suunas keerata tooli. Päris hea last sisse ja välja võtta autost.
Täitsa nõus, oma lapsele on see kasutusele võetud :

Pilt

Sellepärast oligi huvi kas on olemas enne kui X-i ostma torman, polnud just odav tool ka :D.

Aga üldiselt küsimus sai vasuse ja teema võib minu poolest kinni keerata. :).
Vasta