e-34 kütus lekib paagi juurest

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
twosand
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 31.10.2006 19:53 05
Asukoht: rakvere

e-34 kütus lekib paagi juurest

Postitus Postitas twosand »

autoks siis 91.a 520 110kw ja bensiin lekib tagumise vasaku ratta juures. tilgub ainult siis kui auto mootor käib. ja suht palju kohe.
mis seal probleem võib olla, oskab keegi öelda?
ja palju aega/raha remont võtab?
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

nuh eks ta loogiline ole et töötava mootori korral lekib rohkem kuna pump ju järgi sa peaks kindlaks tegema on tegemist tagasivooluga või siis mootorisse jookva bensiinitoruga
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Bensiini toru mis läheb kütuse baagist mootori poole on katki, uus toru vedada ja korras.
V8
twosand
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 31.10.2006 19:53 05
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas twosand »

ma ei tea kumb toru see nüüd on kas paagist-mootorisse või tagasi... aga toru on katki roostetand...oskab keegi kuidagi nõu anda mis oleks kõige lihtsam ja odavam lahendus..
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

twosand kirjutas:ma ei tea kumb toru see nüüd on kas paagist-mootorisse või tagasi... aga toru on katki roostetand...oskab keegi kuidagi nõu anda mis oleks kõige lihtsam ja odavam lahendus..
Ega siin midagi muud ei olegi kui roni auto alla, vaata milline toru lekib, võta maha ja vea uus. Kas ta nüüd läheb sinna või tagasi vahet pole toru jookseb ikka paagist mootori suunas.
V8
twosand
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 31.10.2006 19:53 05
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas twosand »

mis toru panna tasuks? vask? ..ja kas sellega peaks ise hakkama saama või lasta spetsidel jukerdada?
Villu147
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 22.11.2006 14:31 41
Asukoht: Tallinn, Pelgulinna

Postitus Postitas Villu147 »

minul eelmise autoga (audi 80) juhtus nii, et hakkasin seda lekkivat tagasivoolu toru pingutama. Resultaadina murdsin vasest torukese paagi küljest päris ära mille külge kinnituvad kummist torukest ma siis pingutasin! Seega tegutse hästi ettevaatlikult, muid võib juhtuda, et saad megalt tööd juurde.
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

twosand kirjutas:mis toru panna tasuks? vask? ..ja kas sellega peaks ise hakkama saama või lasta spetsidel jukerdada?
Poes on müügil ka kummi voolikud, mis täitsa hästi asendavad neid orig. torusid! Ja on kindlasti mugavam ja lihtsam teda paigaldada.
V8
Villu147
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 22.11.2006 14:31 41
Asukoht: Tallinn, Pelgulinna

Postitus Postitas Villu147 »

peab ikka olema siis selline kummi, mis benssu kannatab. Spets materjalist toru. Ma olen ühe motika nooruses peesse ajanud sellega, et panin bensuvoolikuks sellise, mis lahustuma hakkas.
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Villu147 kirjutas:peab ikka olema siis selline kummi, mis benssu kannatab. Spets materjalist toru. Ma olen ühe motika nooruses peesse ajanud sellega, et panin bensuvoolikuks sellise, mis lahustuma hakkas.
Ja just nimelt auto poest saabki spetsiaalset voolikut osta, mis kannatab ka kütust.
V8
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

twosand kirjutas: aga toru on katki roostetand...oskab keegi kuidagi nõu anda mis oleks kõige lihtsam ja odavam lahendus..
Vaja ikka sitast saia teha... Krt kui vaja vahetada siis tuleb vahetada, se jupp toru vms seal all on, ei tohiks kellegi rahakotti vaakumisse tõmmata... Otsi üles, kus leke on, vaheta ära kas toru või voolik- mis ette nähtud on ja ongi olemas...

Kui on läbi roostetanud, tuleb ära vahetada. Väga arusaamatu? Bensutoru puhul ma nagu ei mõtleks ka kaks korda...
See on umbes sama teema, et mul tihend lekib, et mis nüüd teha...
twosand
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 31.10.2006 19:53 05
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas twosand »

oskab keegi öelda kas neil bensutorudel mingi kaitse või kate ka peale on mõeldudud..sellesmõttes et seal karbi kõrval tunduvad nad liiga paljad olevat..et nagu ei ole palju vaja et puru sõita neid..
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

twosand kirjutas:oskab keegi öelda kas neil bensutorudel mingi kaitse või kate ka peale on mõeldudud..sellesmõttes et seal karbi kõrval tunduvad nad liiga paljad olevat..et nagu ei ole palju vaja et puru sõita neid..
nii nad lihtsalt jooksevad. kui sa tahad katet neile teha siis ilmselt võid ise sinna midagi aretada. aga ega see masin offroadiks mõeldud pole :P
twosand
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 31.10.2006 19:53 05
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas twosand »

ega jah..a vahel ikka kuidagi kisub kohe sinna metsa :D
Vasta