E 39 kliimaseadme vurin

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Suletud
Rakvererax22
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 10.03.2007 12:30 31

E 39 kliimaseadme vurin

Postitus Postitas Rakvererax22 »

et siis mul uueks autoks bmw 525 tds.97 a. Küsimus siis selline et kui te nt lähte ommikul autosse kas siis kliima seade( see keskkonsoolis olev nuppude lahter) kas selle sees olev tilluke ventikas peabki ketrama? mul see teeb igastahes häält vahest põriseb või nii....
Hmm mina arvan et see ei ole normaalne. Kuid poest kust auto ostsin öeldi et see pididgi paljudel bemmidel olema...Kas see vastab tõele?
Spooner
Huviline
Postitusi: 265
Liitunud: 14.06.2004 13:45 15
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Spooner »

Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: E 39 kliimaseadme vurin

Postitus Postitas Indrek_M »

Rakvererax22 kirjutas:et siis mul uueks autoks bmw 525 tds.97 a. Küsimus siis selline et kui te nt lähte ommikul autosse kas siis kliima seade( see keskkonsoolis olev nuppude lahter) kas selle sees olev tilluke ventikas peabki ketrama? mul see teeb igastahes häält vahest põriseb või nii....
Hmm mina arvan et see ei ole normaalne. Kuid poest kust auto ostsin öeldi et see pididgi paljudel bemmidel olema...Kas see vastab tõele?
Vastab tõele, et paljudel bemmidel on see nii. Aga see ei ole normaalne - vaikne peaks olema ikka.
Indrek
Rakvererax22
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 10.03.2007 12:30 31

Postitus Postitas Rakvererax22 »

on jah seal sees see tilluke ventikas, tein asja lahti ükspäev kohe ja puhusin kompressoriga puhtaks aga õli ei pand:P kas siis sinna ventika võlli vahele võib õli panna ?
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Rakvererax22 kirjutas:on jah seal sees see tilluke ventikas, tein asja lahti ükspäev kohe ja puhusin kompressoriga puhtaks aga õli ei pand:P kas siis sinna ventika võlli vahele võib õli panna ?
Kompressoriga puhumise tulemusena tõenäoliselt hakkab see ventikas rohkem kõrisema kui venti kinni ei hoia vaid vabalt tuuri lased.
Aga õlitilk ei tee paha. Kuigi mingi paksem määre oleks parem.
Indrek
Rakvererax22
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 10.03.2007 12:30 31

Postitus Postitas Rakvererax22 »

aga kas seda nn "tavotti" ehk paksu määret võib, saab panna sellele ventikale ka nii et neid tillukesi plastik kõrvakesi ei peaks avama, need võivad katki minna, ja äkki sealt aparaadi seest kukub siis veel midagi välja.??
Spooner
Huviline
Postitusi: 265
Liitunud: 14.06.2004 13:45 15
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Spooner »

pead ikka lahti kiskuma muidu ligi ei saa. Hakka otsast arutama, kui vähegi tehn. taipu saad hakkama.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Rakvererax22 kirjutas:aga kas seda nn "tavotti" ehk paksu määret võib, saab panna sellele ventikale ka nii et neid tillukesi plastik kõrvakesi ei peaks avama, need võivad katki minna, ja äkki sealt aparaadi seest kukub siis veel midagi välja.??
Ei kuku sealt midagi ... vaikselt lähened urgitsedes ja saad tervelt lahti ja kokku ka ... ei olnud midagi erilist.
Indrek
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Üks link juba sarnase teema kohta toodi.
Sellel teemal on siin räägitud aga rohkemgi.
Kasuta otsingut ja loe olemasolevad teemad läbi.
Kui abi ei saa, siis jätka mõnes olemasolevas teemas arutelu.
Suletud