E34 525 tds kõrgsurve pump tilgub

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Suletud
simmo
Huviline
Postitusi: 10
Liitunud: 18.12.2005 15:13 38
Asukoht: Tartu-Viljandi

E34 525 tds kõrgsurve pump tilgub

Postitus Postitas simmo »

Kui autot käivitada, siis nii kaua kui etteande pump töötab tilgub kõrgsurve pumba küljest kütust. Töötava mootoriga aga ei tilgu! Ilma pumba maha võtmata pole näha kust see tuleb. Muidu käivitub ilusasti välja arvatud mõned juhud kui kütus on alla vajunud aga seda ma seostan kah selle tilkumisega. Muidu mootor käib ühtlaselt ja muid probleeme ei ole kah tähele pannud! Kust see kütus võib tulla? Äkki saab ka ilma pumba maha võtmata asjast jagu?
525 tdsa Touring E34 95a
Õlide ja määrdeainete hulgimüük!
ilmari
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 15.11.2004 02:55 31
Asukoht: Narva-Jõesuu

Postitus Postitas ilmari »

olnud sama lugu. mina lasin pumba maha võtta ja vahetada kõik tihendid. kuna ka minul polnud näha kust tilgub ning selleks ,et see koht leida tuleb pump ,maha võtta. komplekt tihendeid maksab 125-200 eeku. tööraha aga vastavalt kus elad ja kellel teha lased. -mina lasin sõbral Narvas teha
Tihendid ostsin Tartus poes nimega Stikke. www.diisel.ee -oli vist pärna tänaval
muide maha võtmisega on ka sellised lood, et mõni tahab kette maha võtta ja teine proovib kette mitte puutuda. minu auto puhul kette ei võetud maha kuid kui pumpa tagasi pannes võib kett liikuda(loe vales hambas) ning siis tuleb kogu mootori esirind koos plokikaanega maha kiskuda.
p.s otsi teemat kus pealkirjas midagi sellist- pragu pumbas või midagi sellist.
terv
ilmari
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Kasuta otsingut. Sama pealkirjaga teemasid teisigi.
Kui seal lahendust pole, siis jätka olemasolevas teemas.
Suletud