e34 katuseluugi äravoolu torud????????

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

e34 katuseluugi äravoolu torud????????

Postitus Postitas tfk »

Probleem järgmine: üks äravoolu torudest kinni! kuidas seda puhastada ja kus kohast ta tavaliselt ummistub?
Olen seda äravoolu toru uurinud ja paisatab et alt poolt kuskilt kinni olema! sest lükkasin peenikese traadi torumööda ülevalt alla, traat läks lõpuni alla põhjani välja! aga vesi ei voola ikka ära:(
kas keegi oskab öelda kus kohas see äravoolu toru lõpeb ja kus kohast see vesi väljub??????? :?:

ette tänades Alari!
Kasutaja avatar
Hendrik_R
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 04.04.2007 21:00 16
Asukoht: Kuressaare

RE

Postitus Postitas Hendrik_R »

Sellest on siin varemgi juttu olnud. Aga jah, minu arvamus on selline, et traadiga ei tasuks seal eriti surkida, võid vooliku otsast ära lükata. Soovitan proovida suruõhuga või kui suruõhku pole, siis saab ka käsipumbaga, millel on kummilohv otsas (minul see variant toimis). Imelik, et sul see traat nii sügavale läks üldse.
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

kuhu kohta e34 katuseluugi äravoolu torud muidu välja jõuavad?
mul jõuab mingitpidi mingi vesi igaljuhul põrandavaiba sisse ja ma ei kujuta ette kus ta tuleb :?
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

darklight kirjutas:mul jõuab mingitpidi mingi vesi igaljuhul põrandavaiba sisse ja ma ei kujuta ette kus ta tuleb :?
Põhja alla oled vaadanud, kas põhja korgid on omal kohal ?
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

H_Margus kirjutas:
darklight kirjutas:mul jõuab mingitpidi mingi vesi igaljuhul põrandavaiba sisse ja ma ei kujuta ette kus ta tuleb :?
Põhja alla oled vaadanud, kas põhja korgid on omal kohal ?
tundus enamvähem ok olema, pigem paistis, et (kuskilt mujalt?) sissetulnud vesi tahab sealt vahelt välja tulla mitte vastupidi :| (ühe korgi ümbert oli niiske, mujalt oli põhi kuiv)
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Ei oska sulle kahjuks öelda kuhu nad välja jõuavad, aga ehk on selle lingi järgi lihtsam otsida http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?m ... g=54&fg=05
Tagumised peaksid tõenäoliselt jõudma pakiruumi rennidesse ..
Vasta