E34 89a ukselukk lakkas töötamast.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
darcen
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 11.02.2004 20:01 47
Asukoht: Tallinn

E34 89a ukselukk lakkas töötamast.

Postitus Postitas darcen »

Kunagi nagu on läbi käinud teema aga ei suutnud hetkel leida.
Mure järgmine: autol on kesklukk aga kuna masin on 2ks kuuks seisma, sai aku pealt maha võetud, seega kesklukk ei toimi. Korra sain võtmega uksest sisse aga enam mitte. Võti keerab enamasti tühja. Niisama liigub 45 kraadi ja sulgemise suunas. (paremale siis) Kui lingist tõsta saab keerata 45 kraadi teisele poole. Aga avada siiski ei õnnestu. Mõlemal esiuksel sama asi. Olen ma lihtsalt loll, või on seal mingi eriline nipp kuidas võtmest ust avada?
hansu
Huviline
Postitusi: 1384
Liitunud: 02.10.2005 23:06 07
Peamine sõiduk: BMW F11 535D ´13

Postitus Postitas hansu »

Hoia linki üleval ja keera algul ühele poole ja siis teisele poole ei mäleta täpselt kumalle poole enne. Proovi edast-tagasi keerata kui link üleval on.
darcen
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 11.02.2004 20:01 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas darcen »

Proovisin ka seda varianti aga ei miskit paremat.
Tundub nii, et tuleb lukusepad kohale kutsuda.
speeder
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 28.03.2006 22:24 55

Postitus Postitas speeder »

mul sama jama aga õnneks oli mul peale avariid kapott lahti panin aku peale sain uksed lahti
darcen
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 11.02.2004 20:01 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas darcen »

sry.. kaevan vana teema üles. Kuna asi jäi soiku ja vahepeal muude teemadega hõivatud olnud siis nüüd teema uuesti päevakorral. Vaja konkreetselt autosse sisse saada. Keegi oskab head kohta-inimest soovitada kelle poole pöörduda?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Ikka kõrvalistuja ukse pool proovisid seda lingi kergitamise trikki?
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
darcen
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 11.02.2004 20:01 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas darcen »

nii juhi kui kõrvalistuja poolel ja nii originaal kui tagavaravõtmega. Samuti on lingi kõikvõimalikud asendid läbi proovitud. Selge on see, et mõlemad lukud on kas talve või kellegi krati poolt rikutud. Seega ligipääs vajab juba teistpidi lähenemist. Esialgu ei tahaks veel klaasi ka lõhkuma hakata.
Eastsider
Huviline
Postitusi: 268
Liitunud: 26.10.2005 14:53 02

Postitus Postitas Eastsider »

darcen
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 11.02.2004 20:01 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas darcen »

vaatasin seda luku skeemi ka veelkord põhjalikult ja käisin uuesti näppimas aga ei kõssugi. Elektriga ei ole veel mängima hakanud.
svenman
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 17.05.2006 23:46 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas svenman »

Ei hakanud uut teemat tegema. Nimelt e34-l on keskluku probleem ja lõpuks mõtlesin, et võtan käsile. Et asi selgem oleks, siis lisan pildi, millest jutt käib
Pilt

Eile kiskusin lahti esimese uksel selle. Kontrollisin lüliti üle. Kuna seal oli asi korras, siis kahtlus on, et tagumisel uksel üks lüliti paneb segast, salongi tuli kipub põelma jääma. Esimesel uksel oli selle taga metallplaat, mis lahti keerates kukkus sisse ja võttis aega enne kui taipasin, et kui polster maha tirida, saab uuesti kokku asja.

Minu küsimus on, et kas tagausksel on süsteem samamoodi?? Ei leidnud ei seljatoe tagant võimalust tagantpoolt ligi pääseda ega ka pagassist. Ei julge lahti võtta, pärast sõida lahtise uksega ringi.
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas nemps »

lüliti võib korras olla kui näpuga vajutad aga üldjuhul probleem selles et lüliti plastikule kulub soon sisse ja uks ei lükka piisavalt lülitit sisse. Silmaga vaadates on seda ilusti näha ja üldjuhul on kulunuimaks lülitiks siiski juhiukse oma.
BMW E34 525i touring
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

seda asja keerad nii lahti, et keerad ühe poldi välja, vist ülemise, siis keerad alumise poldi paar pööret lahti, lased lukusti alla vajuda, keerad ülemise poldi tagumise talla sisse ja siis keerad alumise täiesti lahti :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
minenohh
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 15.10.2011 16:28 02

Re: E34 89a ukselukk lakkas töötamast.

Postitus Postitas minenohh »

Kui ilma vooluta sisse ei saa, siis võta aku ja krokodillid, roni auto alla, ühenda pluss klemm starteri pluss klemmiga ning miinus klemm auto kerega. Keera uksed lahti. Toda ma ei tea, kust sa tungraua saad :D
Vasta