E34 isepaigaldatud elektriakna anomaalia

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
janekman
Huviline
Postitusi: 241
Liitunud: 28.06.2007 17:51 27

Re: E34 isepaigaldatud elektriakna anomaalia

Postitus Postitas janekman »

Kuhu kohta see lüliti tuleb paigaldada seal? ja kas oleks võimalik kudagi mingid otsad kokku panna, et aken ilusti kinni läheb, st et ma automaatset sulgumist nagunii ei kasuta.
E34 524td 91.a
E39 530D 2001.a touring
Kasutaja avatar
Kaivo
Huviline
Postitusi: 1113
Liitunud: 22.12.2008 14:24 18
Peamine sõiduk: bmw 530D
Asukoht: Kilingi-Nõmme & kerava soome
Kontakt:

Re: E34 isepaigaldatud elektriakna anomaalia

Postitus Postitas Kaivo »

janekman kirjutas:Kuhu kohta see lüliti tuleb paigaldada seal? ja kas oleks võimalik kudagi mingid otsad kokku panna, et aken ilusti kinni läheb, st et ma automaatset sulgumist nagunii ei kasuta.
Kokku ma kindlasti ei soovita panna, mu mõistus ütleb, et siis ta arvab koguaeg et aken on lahti ja ei tea kuidas ta käituda võib? jääbki akent kinni panema? aga lüliti käib selle mootori külge, ning se on väga lihtne on off lüliti... eespool on ära seletatud mis pinide alt tuleks juhe vadada kui pole, aga ma arvan et on, niiet ta tuleb sul uksesisse ning on seal riide teibi all peidus... Piltpõhimõtteliselt käib see selle pleki külge mis on ringi sees ning lüliti plekk noolega näidatud suunas... praegu seal pildil näha et see sama raud mis seal on lükkab pleki alla ning siis saabki bemmu aru et aken kinni...
BMW-l pole kuri pilk, see on uhkus ja ülbus mis on tema olemuses kui ta mööda teid kulgeb...
Kasutaja avatar
janekman
Huviline
Postitusi: 241
Liitunud: 28.06.2007 17:51 27

Re: E34 isepaigaldatud elektriakna anomaalia

Postitus Postitas janekman »

Tänud, nüüd kõik toimib.
E34 524td 91.a
E39 530D 2001.a touring
Vasta