e34 mootor kuumeneb liiga palju :(

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
raud
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 06.05.2006 23:09 57

Postitus Postitas raud »

Küsimus sama teema kohta mul selline siis, et vesi läks äkki keema, valasin tosooli juurde, pole abi. uurisin veidikene asja, ja nn. veelõdvik või veevoolik mis jookseb radika juures oli üks pool kuum ja üks pool külm, mina kui loll inimene sellel alal eeldan et termostaadi klapp ei funkka, on mul õigus? Palju maksab siuke asi?
Nimelt pidin auto tuttava jurude jätma nüüd, vaja remondimees leida kuskilt kes tuleks kaasa ja ära parandaks asja :(
Kasutaja avatar
gert83
Huviline
Postitusi: 1195
Liitunud: 03.03.2004 18:27 15
Asukoht: Põhja-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas gert83 »

raud kirjutas:Küsimus sama teema kohta mul selline siis, et vesi läks äkki keema, valasin tosooli juurde, pole abi. uurisin veidikene asja, ja nn. veelõdvik või veevoolik mis jookseb radika juures oli üks pool kuum ja üks pool külm, mina kui loll inimene sellel alal eeldan et termostaadi klapp ei funkka, on mul õigus? Palju maksab siuke asi?
Nimelt pidin auto tuttava jurude jätma nüüd, vaja remondimees leida kuskilt kes tuleks kaasa ja ära parandaks asja :(
mu e28 juhtus täna nii et vahetasin veepumba ära ja lasin vee sisse et proovin kas peab-ja oh imet kiskus keema :shock: .katsusin siis radikat ja lõdvikuid.ülemine lõdvik kuum,alumine lõdvik ja radikas kylm :roll: võtsin termostaadi vahelt ära ja enam keema ei kippunud.temp. oli isegi liiga madalal :lol: termostaat ei maksa palju-see kulumaterjal :)
E30 320i coupe manu 400NM
raud
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 06.05.2006 23:09 57

Postitus Postitas raud »

sai siis termostaat ärr vahetatud, ei midagi paremaks ei läind, veepumba vahetus oopis aitas, need tiivikud oli päris kutud olnud seal:) nüüd mõneks ajaks rahu vast selle teemaga mul:)
nukker_tydruk
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 11.07.2006 11:48 11
Asukoht: soome

Postitus Postitas nukker_tydruk »

meil oli sama jama E28 aga meil oli õhu mullike vahel...ja nii kui selle õhu mullikese välja saime ei läinud enam keema.. :)
Vasta