E39 facelift tuled ebayst?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas Rainer. »

Tere!

Autoks 2002 E39. Ei ole kunagi ebayst midagi tellinud ja mõtlesin siis igaks juhuks üle küsida. Kuna Bayer Motorsis vahetatakse reuleerimisvardad koos töörahaga 170€ eest, siis odavam oleks tellida uued tuled ebayst.
Seal päris palju tulesid müügil ja leidsin ka enda jaoks ühed sobivad. Panen siia lingi, et asjapulgad saaksid öelda kas need tuled ikka sobivad 2002 aasta facelift tuledega E39-le. Endal hetkel pealtnäha samasugused xenon tuled.
Küsin kuna eelmisele autole sai ka ostetud odavad tuled (järgi tehtud hiinakad) ja siis selgus ka, et hoopis teistsugused pirnid käivad sisse kui originaaltuledel jne..

Link: http://www.ebay.com/itm/97-03-BMW-E39-5 ... 5ae28041e7

Oleks hea kui keegi jagaks kogemusi et kas on sealt mõtet osta ja kas ma saan ikka õigesti aru, et komplekt maksab $175.99?
Kasutaja avatar
raunoh
Huviline
Postitusi: 1084
Liitunud: 24.11.2009 08:04 44
Peamine sõiduk: Passat CC 4MOTION 13`
Asukoht: Pärnu

E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas raunoh »

Rainer. kirjutas:Tere!

Autoks 2002 E39. Ei ole kunagi ebayst midagi tellinud ja mõtlesin siis igaks juhuks üle küsida. Kuna Bayer Motorsis vahetatakse reuleerimisvardad koos töörahaga 170€ eest, siis odavam oleks tellida uued tuled ebayst.
Seal päris palju tulesid müügil ja leidsin ka enda jaoks ühed sobivad. Panen siia lingi, et asjapulgad saaksid öelda kas need tuled ikka sobivad 2002 aasta facelift tuledega E39-le. Endal hetkel pealtnäha samasugused xenon tuled.
Küsin kuna eelmisele autole sai ka ostetud odavad tuled (järgi tehtud hiinakad) ja siis selgus ka, et hoopis teistsugused pirnid käivad sisse kui originaaltuledel jne..

Link: http://www.ebay.com/itm/97-03-BMW-E39-5 ... 5ae28041e7

Oleks hea kui keegi jagaks kogemusi et kas on sealt mõtet osta ja kas ma saan ikka õigesti aru, et komplekt maksab $175.99?
175+saatmine. see konkreetne müüj eestisse saatmist ei paku. kuna need asuvad usas on variant et puuduvad E tähised mis Euroopas vajalikud ülevaatuse jaoks. need vardad saab ise ära vahetada ja siis on summa umbes 30 eur(õpetusi piisavalt netis).
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas Rainer. »

Tean, et õpetusi on, aga minu meelest veits kahtlane panna plastmassi ahju 200 kraadi juurde :shock:
Klaasid võivad sulada või mingi defektiga jääda ju?
Kasutaja avatar
raunoh
Huviline
Postitusi: 1084
Liitunud: 24.11.2009 08:04 44
Peamine sõiduk: Passat CC 4MOTION 13`
Asukoht: Pärnu

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas raunoh »

Rainer. kirjutas:Tean, et õpetusi on, aga minu meelest veits kahtlane panna plastmassi ahju 200 kraadi juurde :shock:
Klaasid võivad sulada või mingi defektiga jääda ju?
ise tegime kamraadiga saunas(umbes 100 juures), väga hästi õnnestus.
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas Rainer. »

raunoh kirjutas:
Rainer. kirjutas:Tean, et õpetusi on, aga minu meelest veits kahtlane panna plastmassi ahju 200 kraadi juurde :shock:
Klaasid võivad sulada või mingi defektiga jääda ju?
ise tegime kamraadiga saunas(umbes 100 juures), väga hästi õnnestus.
Pigem proovin tõesti seda varianti :) Carolimis ka praegu vardaid pole, et nagunii kohe ei saaks teha :/
Kasutaja avatar
raunoh
Huviline
Postitusi: 1084
Liitunud: 24.11.2009 08:04 44
Peamine sõiduk: Passat CC 4MOTION 13`
Asukoht: Pärnu

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas raunoh »

Rainer. kirjutas:
raunoh kirjutas:
Rainer. kirjutas:Tean, et õpetusi on, aga minu meelest veits kahtlane panna plastmassi ahju 200 kraadi juurde :shock:
Klaasid võivad sulada või mingi defektiga jääda ju?
ise tegime kamraadiga saunas(umbes 100 juures), väga hästi õnnestus.
Pigem proovin tõesti seda varianti :) Carolimis ka praegu vardaid pole, et nagunii kohe ei saaks teha :/
osta.ee-s on ka
krt seal müüb ka carolim. siis vist hetkel pole jah
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas Rainer. »

Aga ega keegi ei tea, kas kuskil peale Bayer Motorsi ka reguleerimisvardaid vahetatakse? Bayeris küsitakse 100€ tööraha. Kusagil odavamalt ka tehakse?
Kui kuskil tehakse sümboolse summa eest, siis laseks teha, aga kui ei, siis pean ise tegema. :D
Kasutaja avatar
juht
Huviline
Postitusi: 239
Liitunud: 15.04.2010 14:50 53
Peamine sõiduk: 525d/E61
Telefon: 5257414
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas juht »

2002 tulede klaasid ei pruugi soojaga eest tulla, enne projekti ettevõtmist on mõistlik testida, kas see "kitt", mis klaasi ja korpuse vahel on, muutub pehmeks ja lahti tuleb soojaga. 2003 tuledel kindlasti see enam soojaga ja "laval õllekõrvale" stiilis ei toimi.
NB. Selle testimiseks ei pea tulesid eest võtma, kapott üles ja veidi "kitti" nokkida teeks pildi selgeks kohe.
Digitally Emitted...
funkiller
Huviline
Postitusi: 481
Liitunud: 20.03.2006 17:41 25
Asukoht: Tallinn

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas funkiller »

Mul on pakkuda sümboolse tasu eest 2002a tuli.Olen omad katsetused sellega teinud ja veendunud,et ei saa lahti.Vahetasin ilma klaasi eest võtmatta vardad ära.Aga kui kellelgi saunas kaaslane puudu siis võin enda omast loobuda :D

Siin teemas pakub ka keegi teenust 30 eur tuli.
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... #p14314562
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas Rainer. »

Andsin varraste tellimuse sisse, nüüd tuleb veidi oodata, et need kohale jõuaks.
Plaanis on siis vana liim kuidagi sealt seest välja saada ja vardad ära vahetada ning siis uue liimiga klaasi tagasi panna.
tramtram
Huviline
Postitusi: 655
Liitunud: 15.09.2007 14:40 24

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas tramtram »

enne 2003 aasta fecelift tuledel on klaasid kinni mingi butüüli taolise musta ollusega, mis kõrgematel temperatuuridel väga pehmeks läheb, olen ise täpselt 200 celsiuse juures ahjus neid 10 minutit hoidnud ja klaasid tulid peale seda lihtsalt käega tirides eest ära. 200 kraadi ei tee kummi ega plastikule veel midagi, lihtsalt kuumaks läheb veidi, kindad kätte. 2003 hakati klaase kinnitama mingi silikoni taolise massiga, see ei sula. võibolla silikoni eemaldaja abiks, ei tea mis see keemia ülejäänud tulele teeb? seda liimi saad testida, kui nokid sealt väikese tüki välja ja üritad kuumutada või muid katseid teha, millele reageerib.
Rainer.
Huviline
Postitusi: 107
Liitunud: 30.08.2011 17:38 43
Peamine sõiduk: Audi A4 1.9TDi S-line Quattro

Re: E39 facelift tuled ebayst?

Postitus Postitas Rainer. »

tramtram kirjutas:enne 2003 aasta fecelift tuledel on klaasid kinni mingi butüüli taolise musta ollusega, mis kõrgematel temperatuuridel väga pehmeks läheb, olen ise täpselt 200 celsiuse juures ahjus neid 10 minutit hoidnud ja klaasid tulid peale seda lihtsalt käega tirides eest ära. 200 kraadi ei tee kummi ega plastikule veel midagi, lihtsalt kuumaks läheb veidi, kindad kätte. 2003 hakati klaase kinnitama mingi silikoni taolise massiga, see ei sula. võibolla silikoni eemaldaja abiks, ei tea mis see keemia ülejäänud tulele teeb? seda liimi saad testida, kui nokid sealt väikese tüki välja ja üritad kuumutada või muid katseid teha, millele reageerib.
Mul see liim vist sulab, kuna noaga nokkides tuli ka üsna kergelt tükke ära ja kui natuke kuumaõhu puhuriga kaasa aitasin, siis see liim muutus nätskeks ja läks veel pehmemaks. Et siis tõenäoliselt on mul see sulav liim ja saan klaasid eest. Praegune mõte on see liima üldse sealt noaga või millegiga ära nokkida ja uue liimiga siis klaasid pärast varraste vahetamist tagasi panna :)
Vasta