E39 Touring 520i 2.2 125kw kaks probleemi korraga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
margu14
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 14.09.2011 19:25 49
Asukoht: Tallinn

E39 Touring 520i 2.2 125kw kaks probleemi korraga

Postitus Postitas margu14 »

Tere,

Nädala jagu on nüüd käidud autoga remondis seoses lamda anduri vahetusega. Diagnostika ütles, et lamda ei tööta. Sai tellitud uus lamda ja siis ka see vahetati. Uuesti diagnostikat tehes endiselt VOLTE peale ei tule. 3 tükki töötavad ja üks seisab sama sujuvalt 0-i peal. (Kahjuks nagu selgus on mu auto poola toodang leedu tuuninguga elik siis kunagi olnud parempoolse rooliga ja seal on hoolega omakohut auto kallal tehtud)

Teine probleem tekkis täna...Sõitsin mööda Tartu mnt kui järsku vaatan, et mootori temp laes. Jäin siis seisma, suretasin välja. Ok, temp jälle normis. Sõber soovitas kuni siis temani jõutsin, et hoia salongi soojust põhjas. See hoidis mootori normaalsena. Esimene arvamus oli, et termostaat. Selle korjasime vahelt ära. Lootes, et nüüd siis temp korras. Hakkasin siis kodu poole sõitma, ja no tere Tali, sama nali. Kuidagi veeresin nüüd koju ära. Kas keegi oskaks mind nüüd minu kahes meeldivas probleemis aidata ja erinevaid ideid välja tuua mida veel võiks proovida/katsetada, et need kaks probleemi lahendatud saaks?

Loodan, et teil kõigil tulevad rahulikumad pühad kui seda on mul :)

Terv,
M
Vasta