E34 520 92a. touring tagaluugi probleem.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
janza83
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 26.07.2005 12:45 59
Asukoht: tartu

E34 520 92a. touring tagaluugi probleem.

Postitus Postitas janza83 »

Olen kah nüüd BMW värske omanik ega tunne veel seda autot hästi tehnilise poolepealt,kuna se mul esimene seda tüüpi auto.Probleem sellest,et tagumine luuk avaneb ainult võtmega.Võtsin eile luugi tagumise katte maha ja uurisin seda natuke aga mingeid vigastusi otseselt ei märganud.Niipalju sain aru,et tagaluugi klaas ja luuk ise peaks avanema mootorite jõul.Ka ei tööta luugil kojamees ja akna soendus.
Oleks vaja teada miskit kohta kust täpselt viga otsima hakata(kaitsmed terved)Olen kasutanud siin foorumis enne selle teema üles panekut otsingut ega leidnud midagi selle kohta.
Kõik abi oleks teretulnud
janza83
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 26.07.2005 12:45 59
Asukoht: tartu

Postitus Postitas janza83 »

Kas keegi oskab tartus soovitada kedagi kes remondiks eelpool nimetatud probleemi.
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Minu autol avaneb suur luuk kah ainult võtmest, kuigi lüliti on kah olemas, ei ole veel asja uurinud, kas see peabki nii olema..........
aarekas
Huviline
Postitusi: 150
Liitunud: 17.02.2005 13:26 16
Asukoht: Raplamaa 56930948

Postitus Postitas aarekas »

Juhtmed luugi vasaku hinge juures kannatada saanud- olen üle elanud!
Aeg on nad hapraks teinud ja lõpuks murdunud. Huvitav oli see, et suure luugi ja klaasi luku voolude juhtmed olid erinevad!
E34 520A ; E34 524TDA
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Ok, peab hakkama jälgi ajama.......
janza83
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 26.07.2005 12:45 59
Asukoht: tartu

Postitus Postitas janza83 »

Ise leidsin ka luugi hinge juurest nüüd katkised juhtmed.Panin juhtme lisa veits vahele ,jootsin korralikult kinna aga ikka ei midagi. Niipalju läks paremaks et luugi kojamees hakkas tööle.Niipalju veel,kui luugi klaasi proovid avada siis külje karbist avastatud rele plõksib aga akent ei ava.Nii ,et tuleb edasi jälgi ajad.
Kasutaja avatar
ziiga
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 23.10.2005 17:46 43

Postitus Postitas ziiga »

mul sama teema......aga nüüd on veel 1 imelik asi mis vaevab. asi algas sellest, et masinal läksid kellade ja tagumise numbri tuled ise põlema ja aru ei saanud milles asi...lõpuks sain asja tuumani. vasakul pool luugi hinge juures olevat juhet liigutades kustusid tuled ära ja vastupidi. mis kõige imelikum oli see, et seal susises midagi nagu oleks seal mingi voolik....no ma ei tea igaljuhul kui liigutasin seda ja sättisin siis jäi vait....oli suht pime ja jätsin asja homseks uurimiseks. :?
Vasta