E39 Suri sõidupealt välja.....

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
randar1985
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 20.05.2007 14:37 18

E39 Suri sõidupealt välja.....

Postitus Postitas randar1985 »

mure siis selline et sai soetatud 2 nädalat tagasi e39 523i 125 kw 17.12 1998a auto. täna kruusa teel sõitsin august läbi ja peale seda suri auto välja ja enam käima ei lähe oskab keegi aidata...
kytust oli pea 20 liitrit sees..lisasin 15 juurde ja ei midagi..
mingit immo pulti ka ei ole.
käivitades korraks nagu lubab ja peale seda käib mootor tühja lihtsalt. aku korras ja täis..
kas siin päästab ainult elektriku külastamine või on kellelgi endal sellist asja juhtunud...
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: E39 Suri sõidupealt välja.....

Postitus Postitas StenV70 »

Diagnostik võib täitsa vea öelda.....Elektriku välistaks esialgu.
Mul kunagi volvoga oli sarnane juhtum(vahetasin käigu alla,gaas põhja ja suri,enam ei käivitunud) ning siis piisas väntvõlli asendi anduri vahetusest(või oli nukkvõlli ei mäleta enam).
Igastahes soovitan diagnostikasse minna,ei ole mõtet lampi raha kulutada nagu ma tegin(vahetasin süütepooli,jagaja,küünlajuhtmed jne enne diagnostiku külastamist).
randar1985
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 20.05.2007 14:37 18

Re: E39 Suri sõidupealt välja.....

Postitus Postitas randar1985 »

StenV70 kirjutas:Diagnostik võib täitsa vea öelda.....Elektriku välistaks esialgu.
Mul kunagi volvoga oli sarnane juhtum(vahetasin käigu alla,gaas põhja ja suri,enam ei käivitunud) ning siis piisas väntvõlli asendi anduri vahetusest(või oli nukkvõlli ei mäleta enam).
Igastahes soovitan diagnostikasse minna,ei ole mõtet lampi raha kulutada nagu ma tegin(vahetasin süütepooli,jagaja,küünlajuhtmed jne enne diagnostiku külastamist).

otsingut kasutades tulid ka peamisteks vigadeks vända ja nukvõlli asendi andurid..
aga jama ka selles et esimene diagnostik asub 30km eemal..
lähen vaatan nüüd kas kütust tuleb peale,kui kütuse pump ok siis tuleb nööriotsa panna ja viljandi sõita.

igaljuhul tänud vastuse eest ja ilusat aasta lõppu.
randar1985
Huviline
Postitusi: 168
Liitunud: 20.05.2007 14:37 18

Re: E39 Suri sõidupealt välja.....

Postitus Postitas randar1985 »

viga käes. kütusepumba küljes olev pistik oli lahti tulnud.
Vasta