Mootoripadjad ja erinevad alusvankri osad?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Veiks1
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 23.07.2012 12:23 51
Peamine sõiduk: 530D

Mootoripadjad ja erinevad alusvankri osad?

Postitus Postitas Veiks1 »

Pole konkreetset teemat näinud,milles oleks arutelu ja kogemused erinevate firmade e39 mootoripadjate ja sillaosade üle. Mis firma toodangut on keegi kasutanud oma e39-l ? Parimaid detaile teeb ilmselt Lemförder, Swag`i kohta olen kuulnud samuti positiivseid arvamusi(peaks olema saksa toodang?),sealt edasi tuleb juba Meyle ja Moog.

Ise sõidan e39 530d 142kw,sillaosasid olen siiamaani kasutanud ainult lemförderi juppe,siiamaani on nad kestnud ja ilmselt ka väärivad oma kõrgemat hinda,kuigi sama raha eest saaks mõne teise firma oma juba kaks juppi lemförderi ühe asemel.Nüüd ongi ees mootoripadjate vahetus ja ei teagi mida seal nüüd kasutada,samas kui mõni odavam firma on pea sama vastupidav,siis ei ole mõtetki kasutada kallimat osa.Mõni mees räägibki,et on mingi odavama jupiga juba aastaid sõitnud ja ei ole mingeid probleeme...

Samas saab ebayst sellise

http://www.ebay.co.uk/itm/1x-FRONT-KIT- ... 23276baa7d" onclick="window.open(this.href);return false;

komplekti väga odavalt :D,need on ilmselt mänguasjad ?
Mõtlesingi,et kes vähegi viitsib võiks siia kirja panna mis firma juppi on kasutanud,mis autol ja kui kaua on vastu pidanud ?
Kasutaja avatar
Bimmers
Huviline
Postitusi: 317
Liitunud: 04.01.2010 21:38 51
Asukoht: lõuna Eesti

Re: Mootoripadjad ja erinevad alusvankri osad?

Postitus Postitas Bimmers »

Rääkigu kes mida tahab, ise olen kah igast sodi katsetanud, küll e34-ja peal aga mis seal vahet on.
Lemförder on kõigist kõige paremini kestnud, aga see on vaid minu arvamus ;)
Kasutaja avatar
Edson520
Huviline
Postitusi: 4664
Liitunud: 17.09.2008 07:28 12
Peamine sõiduk: 535d
Kontakt:

Re: Mootoripadjad ja erinevad alusvankri osad?

Postitus Postitas Edson520 »

Padjate kohta voin oelda nii et kui lemforderit ei soovi siis corteco on parim lahendus, lemforder monikord pakib cortecod ka.

Alusvankri osadest saan palju raakida kuid siin foorumis kohe hakatakse kritiseerima voi uldse utlevad et reklaamin oma asjad jne, ei tasu siin midagi seletada, kui raha on siis vota lemforderit kui ei ole soida trammiga :lol:

Parimat
+372 5 100 607
Vasta