E34 aku läheb tühjaks

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
sadulsepp
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 30.10.2005 13:16 52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

E34 aku läheb tühjaks

Postitus Postitas sadulsepp »

Kas keegi oskab öelda,miks uus aku tühjaks söidu ajal läheb?Parda tuled tuhmuvad, ABS tuli läheb pölema ja sureb välja. Jutt on 535 91-
hanzvonkazak
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 29.06.2005 22:11 03
Peamine sõiduk: Nissan Leaf
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas hanzvonkazak »

genekas ei lae
sadulsepp
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 30.10.2005 13:16 52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Genekas ei lae

Postitus Postitas sadulsepp »

Genekal on sisu vahetatud tablett pidavat ka uus olema kui siis mingid dioodid ,panin remonti esm. selgub.
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

E34 aku läheb tühjaks

Postitus Postitas Ico »

Ma ei tea kas sellest on abi aga mul oli siuke probleem et akust ei tahtnud käima minna. Lükkasin käima, töötas nagu kella värk... ainult et probleem oli selles et kõiks võimalikud tuled hakkasid mõneaja pärast
vaikselt kustuma (armatuur, esituled jne.).

Mootor töötas laitmatult aga akupealt ei saanud muud jubinad voolu.

Probleem oli akujuhe mis läks akupealt kerekülge. Oli küll kenasti kinni ja nägi üsna hea välja aga igaksujuhuks lahti keeramine ja pindade puhastamine kaotas selle probleemi ära.

ehk on sellest äkki abi
vask
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 24.02.2004 13:10 04
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas vask »

Appi kui hea ,et leidsin selle teema !!! vabandust kui OT

Ma tna 30 min tagasi sõitsin TARTUS - TÄHE tänaval kui mu teele sattus märgistamatta "KAEVIK"(nagu tartu inimesed teavad meil pool linna üles kaevatud) ja ikka hea pauguga sealt läbi jäädes korra seisma, et teed anda avastasin , et aku ja käsipiduri tuli hõõguvad ja gaasi andes kustus ära arvasin , et mingi lalllalllaaa niisama aga võta näpust koju jõudes poolel teel hakkasid tuled kustuma SÜTTIS ABS tuli ja kompu näitas kirja
TRANS SYSTEM jne seejärel kast enam käike ei vahetanud mul kohe seepeale EUFOORILINE PAANIKA HOOG JA TUHANDED JA TUHANDED KROONID JOOKSID SILME EEST LÄBI Tegemist sis 91aasta 525iA`ga ja leidsin kohe ilma probleemita sinu teema ja huvitaks mindki mis viga võib olla arvasin et geneka rihm aga see ei ole

LOODAN KA SAADA SIIT TEEMAST PROfFESSIONAALSET NÕU !!!

AITÄHH
My a** @ BMW
Kasutaja avatar
Renq
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 06.05.2005 18:10 03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Renq »

mul oli ka mingi kuu aega tagasi sama jama. auto suri välja, kõik tuled tuhmusid vaikselt. ABS tuli põles jne. Ühesõnaga genekas ei laadind, aku sai tühjaks. Uus genekas peale ja voilaa, kõik korras. Samuti kui sul genekas peaks korras olema, siis arvatavasti ei saa aku voolu. Tseki kõik juhtmed üle. Vahest võib viga suht väike olla aga jama kui palju.
Vasta