524tda pöörded kõiguvad üles-alla:( Otsin diislispetsi.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
kopamees
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 27.01.2004 22:46 20

524tda pöörded kõiguvad üles-alla:( Otsin diislispetsi.

Postitus Postitas kopamees »

Ja seda olenemata mootori pööretest jubedalt mängib , tühikäigul paneb auto sedavõrd hüppama , et kõrvalreas seisjad huviga vahivad. Kuigi käima läheb hästi ja kiirendab nagu ennemuiste on kogu aeg selline tunne nagu sõtkuks pedaaliga, isegi täiega pedaali põhjas hoides ja kiirendades paneb kõik se aeg ujudes ülespoole. Selline tunne ,et elektroonika tahaks kõik see aeg tiheda intervalliga pöördeid piirata?
On kellelgi miskit samasugust olnud, või oskab keegi miskit diislispetsi mainida kellele asja näidata? Kuna masin on igapäevases kasutamises oleks kiire abi väga vajalik. Tänan.
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Usun, et õige inimene sinu probleemi lahendama on;

VALDEK 51900031


Terv.marks ;)
Kasutaja avatar
lauri86
Huviline
Postitusi: 545
Liitunud: 27.01.2004 18:51 51
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas lauri86 »

arvatavasti on viga kõrgsurvepumbas, igatahes mul oli ja sümptomid samad. Kuid võimalik et ka see elektrooniline pumba kaan kuidagi pisut nihkes, seljuhul aitab selle kaane paika "koputamine". Minul jah kahjuks niihästi ei läinud.
320d `02
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

vahest saab elektrooniliselt pöörseid juurde keerata, vahest see aitab, vahest mitte
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
kopamees
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 27.01.2004 22:46 20

Postitus Postitas kopamees »

Sai Balmoralis käidud ja sealne aparaat võttis peale pisikest tõrkumist siiski ajuga kontakti , tulemuseks näitas mingit veakoodi millest asjatundja järeldas hooratta anduri p..s olekut- kõik ülejäänud testid pidid olema väga OK. Mina iseenese tarkuses arvasin, et hooratta andur vaid tahhoka tööd juhendab (vanemal 2,4td ta minuarust vaid selleks on?), kuid tuleb välja, et selle korrasolek mõjutab uuemal aju-kütusepumba vahelist koostööd. Tahhokas mul igatahes töötab ja ma loodan ,et selle anduri vahetusega taastub mul nüüd ka mootori korralik töö- sellest küsimus: ON kellelgi PAKKUDA KINDLALT KORRASOLEVAT HOORATTA ANDURIT. Homme õhtu oleks võimalik saada, kuid kuna auto on igapäevases kasutuses, oleks äkki võimalik ta veel täna korda saada.
Seega ootan kiirkorras pakkumist. Tallinnas. 5527014.
Kuigi mul on miskipärast väike umbusk selle vea suhtes :?
Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Roger10 »

anna siin kindlasti teada mis sai!

Mul patrik keeras pöördeid peale kuid reaalselt siiski hääle järgi on aru saada et pöörded siiski kuigipalju kõiguvad! Äkki peaksin ka miskitmoodi veel asia proovima sättida enne kui suurem kulutus tuleb endale kuidagi teadvusesse taguda! :D
525dt touring 93a
Kasutaja avatar
kopamees
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 27.01.2004 22:46 20

Postitus Postitas kopamees »

Auto nurrub siis sellekskorraks jälle väga ilusti, üle tüki aja hea kuulata kohe kuda 2,4 vaikselt suriseb :D
Asja point peitus siiski hooratta anduris - kuigi paljud spetsjalistid andsid mõista ,et hakka pumpa vahetama :evil: , tuleb välja et teinekord pääseb lihtsamalt.
Esimese anduri ostsin sauelt Siimult ja see läks samal õhtul paigaldades koolirahaks (sai liiga sügavale pistetud) ja käivitades lõhkusid tihvtid ta ära, et räbal kätte saada pidin starteri maha mudima :oops:
Sai siis järgminepäev uus ostetud ja ettevaatlikult tihvtini lükatud ja millimeetri-paar tagasi tõmmatud, käivitades ikka vana pull- pöörded ujuvad ja sõites kakub ja nõkutab kus jaksas.
Kaks päeva sõitsin ja jubedalt mootor haukus- vahetasin ajud , ei miskit, helistasin karlasse ja diislikeskusse, ajad detsembriks alles, aga ennustati siiski pumba riket, niiet sai paar pumpagi välja vaadatud.
Miskipärast aga siiski mõtlesin, et keeran korra veel anduri lahti ja lükkan ta täiesti tihvtini ja siis karvavõrra tagasi, mitte millimeetri- kaks nagu soovitati. Ja ime sündis , käivitasin ja laulab nigu linnuke ,uhasin hakatuseks kohe mitu tundi mööda linna nii mõnus pole ammu sõita olnud, sest ka varasemalt kiskus tühikäigul mootori puterdama ja pani fooritaga väheke hüppama, nüüd aga pane või makk seisma et hääli kuulda, sest kerest pole miskit enam tunda :cool:
Tänud siis Mikule, kes ütles kohe, et see on elektroonika, mis n..ub ajusi.
Vasta