E60 AUX IN IPHONE IDRIVE ei tööta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Diiler
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 31.08.2004 23:59 34
Peamine sõiduk: 530 XI

E60 AUX IN IPHONE IDRIVE ei tööta

Postitus Postitas Diiler »

Tere

Minu E60 LCI-l 2007 a on keskel käetoe sees OE USB auk ja 3,5mm audio auk. Auto lisavarustuse nimekirjas on ka kirjas "06FL USB/Audi interface".

Kui lähen Idrives Entertainment menüüsse siis seal 4 valikut FM, AM, CD ja Aux In. Kuid Aux in on niiöelda hall (mitteaktiivne) ja seda valida ei saa. Kui ühendan telefoni juhtmega auto külge(see niinimetatud Y kaabel), siis ei toimu midagi, ega hakka telefon ka laadima.
Proovisin ühendada sama kaabliga telefoni arvuti külge, hakkas kohe laadima ja driverit otsima ehk siis kaabli viga ei saa olla.

Mis hetkel peaks menüüs muutuma AUX IN aktiivseks. Kas koguaeg, või siis kui ühendada kaabel autoga?
Raulz
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 23.04.2012 21:33 03
Peamine sõiduk: BMW X5 E70 2013 40d

Re: E60 AUX IN IPHONE IDRIVE ei tööta

Postitus Postitas Raulz »

Tere.

AUX on siis autos ktiivne, kui sinna on miskit ühendatud (mälupulk näiteks).

Mul oli eelmisel suvel seoses panoraam-luugi äravoolude ummistusega auto tagaosas väike uputus ja vesi jooksis ka igale poole sinna, kuhu ta ei oleks tohtinud sattuda. Igatahes hapnes ära ka auto taga parema seina sees oleva kaitsmete ploki üks pistik (õigemini selle osad kontaktid) ja siis tegi AUX-pesa igasuguseid nalju, muu hulgas kustutas elust kaks mälupulka, mis ei toiminud pärast enam ka tavalises arvutis.

See pistik oli kaitsmeploki keskel, tähis C-C1, kuid kas selle võib lihtsalt niisama välja tirida ja tagasi pista, kui autol aku peal, ei julge soovitada. Mul vahetati ära terve see pistik, mis sinna pessa läheb, kuna väidetavalt polnud kolmes juhtmes kontakt üldse. Igatahes hakkas pärast seda AUX normaalselt tööle, tööle hakkasid ka kõik 12V pesad autos, mis enne seda ei töötanud (miks ma üldse selle kaitseplokiga tegelema hakkasin).

Edu otsinguil.
Vasta