E34 katkestas koostöö

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
-originaal-
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 15.09.2005 13:00 05

E34 katkestas koostöö

Postitus Postitas -originaal- »

nii..asi algas siis nii, et sõitsin õhtul koju, panin auto seisma ja hommikul käivitades korraks käis ilusti ja siis turtsus natukene aega ja suri välja.
enam käima ei lähe, lubab - aga ei käivitu kohe üldse mitte:S

on kellelgi midagi sellist juhtund või oskab midagi soovitada?
kas mul on kala bensupumbaga äkki või?

kahtlane on ta igastahes..
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Eeldatavasti kütust ikka on paagis??? :D
-originaal-
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 15.09.2005 13:00 05

Postitus Postitas -originaal- »

Margus525i kirjutas:Eeldatavasti kütust ikka on paagis??? :D
no ma algul ise ka arvasin et oi nalja..kütus otsas?!?!

tõin siis kütust, panin paaki ja käivitasin..ei midagi..lubab ja ei lähe..

praegu puhastasin küünlad ära ja proovisin uuesti, läks korraks nagu juba käima ja siis suri välja..siis edasi käiates lubas nagu kogu aeg..oli nagu käima minemas, aga ikka ei midagi..

võtsin nüüd küünlad uuesti maha ja nad olid bensiini täis..

lasen uuesti nad kuumaks ja proovin uuesti..ma ei tea milles veel jama võib olla:(
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

12V or 24V
-originaal-
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 15.09.2005 13:00 05

Postitus Postitas -originaal- »

Margus525i kirjutas:12V or 24V


12V R6
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Kas ikka kõikidele küünaldele jõuab vool peale? Mulje jääb selline,et kas süüde totaalselt vale või ei jõua normaalne vool küünaldeni (süütepoolid-küünlajuhtmed).
-originaal-
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 15.09.2005 13:00 05

Korras

Postitus Postitas -originaal- »

õnneks sain siis asja korda.

lasin veelkord märjad küünlad kuumaks ja panin tööle auto, gaasi ma ei andnud igaks juhuks et auto käima jääks..

algul kõik pütid taga ei olnud ja pole vist ikka veel..auto õues töötab, natukene turtsub - aga tundub et peale natukest soojenemist on kõik pütid ilusti tööle hakanud..

niiet õnneks polnudki viga väga hull:)
Kasutaja avatar
reino
Huviline
Postitusi: 1733
Liitunud: 16.05.2005 13:34 41
Asukoht: Harjumaa/Hiiumaa

Postitus Postitas reino »

ega täpselt aru küll ei saa, mis sul viga siis oli :P
E82
-originaal-
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 15.09.2005 13:00 05

Postitus Postitas -originaal- »

reino kirjutas:ega täpselt aru küll ei saa, mis sul viga siis oli :P

no ma ka ei tea, ma isegi ei tea kas mul siis lõppkokkuvõttes tuli see jama sellest et bensiin sai otsa või ta ei saanud otsa ja niisama mõtlesid küünlad ukaseks minna:D

no imelik igastahes
lenno
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 02.02.2006 10:55 37
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas lenno »

Samad sümtomid ilmnesid ka mul (520i 95kw) just esimsete külmadega. Käivitad, lubab lubab, aga käima ei lähe. Pika ketramise peale ikka partsatas käima nii, et pooled mütad olid puudu. Natukese aja pärast lülitusid ka need taha. Külmadega jamab nii siiani. Kui käima läheb, käib nigu kell, aga soojaks minnes sureb tühituuril välja. Soovitati bensiinifilter ära vahetada. Vaatab, mis siis peale seda saab.
seawolf
Huviline
Postitusi: 245
Liitunud: 21.01.2005 12:32 37
Peamine sõiduk: BMW 525d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas seawolf »

Mul M20 mootoriga läks tühikäigumootor jäässe. Võtsin maha, tuppa radika peale 2h- ks ja käis nigu kell! Nimelt eelnimetatud jupp läheb pikapeale mingit pläga täis mis -25 hakkab paksuks minema!
Kasutaja avatar
Kuuno_R
Klubiliige
Postitusi: 358
Liitunud: 27.12.2004 16:30 24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kuuno_R »

Samad sümtomid ilmnesid ka mul (520i 95kw) just esimsete külmadega. Käivitad, lubab lubab, aga käima ei lähe. Pika ketramise peale ikka partsatas käima nii, et pooled mütad olid puudu. Natukese aja pärast lülitusid ka need taha. Külmadega jamab nii siiani. Kui käima läheb, käib nigu kell, aga soojaks minnes sureb tühituuril välja. Soovitati bensiinifilter ära vahetada. Vaatab, mis siis peale seda saab.
Sellisel juhul aitab tavaliselt süüteküünalde vahetus.
lenno
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 02.02.2006 10:55 37
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas lenno »

täpselt selline see viga oligi - küünlad tuksis. Ega see kütusefiltri vahetus paha ei teinud.
-originaal-
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 15.09.2005 13:00 05

Postitus Postitas -originaal- »

lenno kirjutas:täpselt selline see viga oligi - küünlad tuksis. Ega see kütusefiltri vahetus paha ei teinud.

no minul see asi nagu algul tundus vähetõenäoline ja ma üldse ei tahtnud seda uskuda et nad ära vahetada tuleb, kuna küünlad olid suhtselt uued.

aga ikkagi peale maha kiskumist suht ukased nad olid..puhastasin ära ja töötas edasi nagu naksti:)
Vasta