E34 scoop kapotile

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

E34 scoop kapotile

Postitus Postitas toivoku »

kuna pole tõsiset huvi hakata kapoti alust torusid täis vedama siis paneks intercooleri omal täpselt kapoti alla, aga nüüd kysimus,et milline scoop sobiks sinna ja millisest oleks ka mingit reaalset kasu,et saaks IC jahutatud.
Kasutaja avatar
lauri86
Huviline
Postitusi: 545
Liitunud: 27.01.2004 18:51 51
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas lauri86 »

toits krt mis sa ajad, parem paar toru vedada, kui auto välimus jäädavalt rikkuda. E34 pole selline auto millele siuksed asjad külge sobiksid :P
320d `02
aivo28
Huviline
Postitusi: 561
Liitunud: 25.04.2005 12:21 07
Asukoht: harjumaa

Re: e34 scoop kapotile

Postitus Postitas aivo28 »

toivoku kirjutas:kuna pole tõsiset huvi hakata kapoti alust torusid täis vedama siis paneks intercooleri omal täpselt kapoti alla, aga nüüd kysimus,et milline scoop sobiks sinna ja millisest oleks ka mingit reaalset kasu,et saaks IC jahutatud.
esiteks pole seal jahutus nii efektiivne ja teiseks kui sa oma spoila ette aretad,siis jääb sinna taha niipalju ruumi,et pane või rekka cooler :P
Impreza STi ja mikromootoriga bemm :)
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: e34 scoop kapotile

Postitus Postitas toivoku »

aivo28 kirjutas:
toivoku kirjutas:kuna pole tõsiset huvi hakata kapoti alust torusid täis vedama siis paneks intercooleri omal täpselt kapoti alla, aga nüüd kysimus,et milline scoop sobiks sinna ja millisest oleks ka mingit reaalset kasu,et saaks IC jahutatud.
esiteks pole seal jahutus nii efektiivne ja teiseks kui sa oma spoila ette aretad,siis jääb sinna taha niipalju ruumi,et pane või rekka cooler :P
ma ei viitsi tõsiselt torudega jamada, et asi ilus jääks pean ma oma ajusid keppima,et yldse sinna stange taha normaalselt saada :S
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

ma arvan ka et 34`jale lihtsalt ei sobi sellised vigurid külge..

oleneb muidugi mis spoila tuleb...kui maani siis on suht savi juba mis edasi saab... :|
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

kait kirjutas:ma arvan ka et 34`jale lihtsalt ei sobi sellised vigurid külge..

oleneb muidugi mis spoila tuleb...kui maani siis on suht savi juba mis edasi saab... :|
seidli spoiler tuleb, aga ma tõsiselt ei viitsi oma ajusid keppima hakata kere lõhkumisega :S

kas peaks tegema nii nagu on tehtud greddy beemveedel?
Vasta