1. leht 1-st
E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 18.02.2015 20:39 22
Postitas RaulR
Tere, mure selline, et auto seisis pikemalt ja enam käima ei läinud. Proovisin krokodillidega, ikka sama lugu. Võtsin siis aku maha, panin kaheks päevaks laadima, uuesti peale pannes auto enam ei käivitu absoluutselt. Võtit keerates ei tee ühtegi plõksu ka. Oskab keegi tarka nõu anda?
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 19.02.2015 01:25 53
Postitas arnis
Võimalik, et aku ei ole kasutuskõlblik.
Proovida teist või teha akutest.
Peale akuvahetust on vaja arvutiga asi selgeks teha!
Vastasel juhul töötab kõik väga halvasti.
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 19.02.2015 12:09 21
Postitas RaulR
Aku on täiesti korras, käisingi akukeskuses laadimas ja kontrollis. Kas siin on kedagi, kes viitsiks ja saaks arvutiga Tartus vaadata?
Raul
59185915
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 19.02.2015 13:14 26
Postitas Ma®tin
arnis kirjutas:Vastasel juhul töötab kõik väga halvasti.
Mis nimelt?
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 19.02.2015 21:38 04
Postitas teet82
Sõbra autoga analoogne jama hetkel, jättis seisma ja uuesti käivitades enam starterit taha ei võta. Kahjuks pole hetkel ka ühtegi sobivat arvutit, millega normaalselt uurida saaks seda autot. Mootoriajus vähemalt mingeid kahtlasi veakoode sõbra sõnul pole, mingi koodilugejaga on kontrollitud.
Kas keegi teab selle E61 M57 starteri lülitamise süsteemi? Natuke sai uuritud netis ja tundub, et ahel läheb süütelukust/lülitilt CAS moodulisse ja sealt edasi starterile. Starterit ennast pole veel kontrollinud tegelikult.
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 19.02.2015 22:16 45
Postitas RaulR
Mul on starter läbi, andsin haamriga, siis hakkas vaevaliselt vedama. Võtsin kollektori maha, homme vaatan kas saan starteri kätte, maru kõvasti on poldid kinni.
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 20.02.2015 09:05 00
Postitas patrik
Kui starter korras tasuks kontrollida pealetulevat toidet
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 20.02.2015 21:39 44
Postitas teet82
Sõbra auto probleem oli samuti starteris, kõigist neljast harjast oli ainult juhe alles. Kahtlane, et see probleem endast varem märku ei andnud ja auto ootamatult ei käivitunud ühel hetkel enam
Aga nüüd on uus probleem, veakood "4A63 EWS Tampering" ja auto ei käivitu. Autot töökotta pukseerides oli süüde sees ja aku jooksis tühjaks, see siis põhjuseks arvatavasti. On olemas mingi COM kaabel, väidetavalt peaks toetama E60 ja INPA 5.02, aga mootoriajuga ühendust ei saa ja ei saa proovida uuesti sünkroniseerida. INPA annab veateate "SYS 0012 Identification error", mis võiks valesti olla? Samas käigukastiga ja CAS-iga saab ilusasti ühenduse.
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 21.02.2015 10:02 02
Postitas patrik
Gt1 ei taha töökorda seada?
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 21.02.2015 13:29 10
Postitas kloox
Mul samuti sarnane mure.x3 07aasta lõpp ja n47 moto.Mootori ajuga ühendus puudub,aga vanad veakoodid leiab üles .Kastile laseb ka ligi,seal vigu es olnud.Starterit ringi veab.Kuigi kett läbi.Mootori parameetreid näitas ka,kuigi mitte kõiki.Aku oli ka tühjaks käiatud ja vahelduva eduga lubas korra.
K+Dcan juhe ja dis.Vanematele masinatele on ilusti ligi igalepoole lasknud,aga seekord tundus imelik see asi.7 ja 8 klemmi vahel lüliti pandud.
Kuna aega polnud eriti siis väga süvenema ei hakanud.
Re: E 61 530d ei käivitu peale aku mahavõtmist.
Postitatud: 21.02.2015 18:36 20
Postitas teet82
patrik kirjutas:Gt1 ei taha töökorda seada?
Tahan kindlasti, vahel oleks hädasti vaja seda. Ma tulen ikka esimesel võimalusel Sinu jutule, eks siis uurib seda asja. Suhtlesin vahepeal ka ühe saksa härraga, kellelt ostsin selle aparaadi kunagi. Ta ütles, et see võib ka mingi seadistuse probleem olla ja mingeid uuendusi ei tohi teha jne, ehk ajas asja veel segasemaks minu jaoks.
Sõbra autol aitas selle sünkroniseerimise ära teha üks Tallinna härra, kes juhuslikult siia kanti sattus täna, kasutas mingit suvalist universaalset testrit. Minu probleem INPA-ga oli arvatavasti selles, et paigaldasin uuema versiooni vanemale lisaks ja sellest tuli mingi segadus seal või oli selle kaabliga kaasas olnud soft lihtsalt vigane.