Kaks silindrit ei tööta/E34 El istmed

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Magnus.
Huviline
Postitusi: 413
Liitunud: 10.08.2011 11:53 32

Kaks silindrit ei tööta/E34 El istmed

Postitus Postitas Magnus. »

Tervist, minu mure on siis selline:
Autoks on e34 525i (m50), mis on tehasest, mitte ise sinna vahele tõstetud. Ostes algselt ei olnud hästi aru saada kuna ilmselt tänu kõveratele väljalaske klappidele ei tekkinud eriti suurt kompressiooni, lihtsalt tühikäigul töötas vägagi ebaühtlaselt, aga nüüd siis, kui uued klapid küljes ei tööta kaks silindrit. Hetkel on tunne, et olen üsna plindris kuigi mõni variant nagu veel oleks. Alustuseks mainin ära, et süütepoolid on korras ja ennem remonti said pandud uued ngk küünlad, mis on siiani välja võttes nagu uued kahes silindris. Ühesõnaga võtsin kütuselatti maha ning proovisin, kas kütet tuleb peale. Süüte paned sisse siis hakkavad kõik pihustid tööle, aga kohe, kui käima läheb ei tule enam teisest ega ka neljandast mitte midagi. Ostsin nüüd ka uue aju, esialgu tundus, et ohoh asi toimib, aga see oli ainult hetke tunne, sest probleem ikkagi siiani õhus.
Ehk on kellelgi mingit taolist kogemust läbi teinud, hetkel tundub kõige loogilisem, et kuskilt juhe katki ehk, aga samas kaks ei tööta korraga.

Teine mure on see, et mul on autos sees elektrilised istmed, millel mõlemal esimesel istmel liigub ainult üks seljatoe pool. Võtsin trossid küljest ära, käsitsi kerides toimib ka see pool, mida mootor elektriga kaasa ei vea, aga millele ma pihta ei saa on see, et kuidas peaks ta uuesti paika saama, et see mootor hakkaks ka teistpoolt uuesti liigutama.
Suured tänud ette ära kõigile vastajatele
Magnus.
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Kaks silindrit ei tööta/E34 El istmed

Postitus Postitas Mart_L »

Istme trossi teema on üsna levinud vanadel (trossi ots ei ulatu enam ajamisse). Endal tegin nii, et kerisin käsitsi trossi abil mõlemad pooled võrdsesse asendisse ja trossi kõri tegin otsast 1,5cm lühemaks :idea:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Vasta