Jant kojameestega...mõistus otsas

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

Tere! Probleem siis selles, et mingi aeg tagasi hakkasid kojamehed jukerdama...autot käivitades ei hakanud lihtsalt tööle...käega aidates funkas miski aeg ja nüüd siis täpselt enne jõule täitsa vaikus. Vahetasin releed, täna võtsin mootori maha, mis oli seest suht jube ja vett saanud...õnneks oli tagavara olemas ja pistsin ringi, kuid ikka mitte midagi....nüüd on tellitud uus hoob-lüliti ka, kuid kardan, kas selle viga on, kui vett aknale pritsib....niiet mõistus otsakorral...kes oskab ehk aitab nõuga(ei saa teadjama mehe kätte ka viia, kuna elan Ahvenamaal)...autoks on e39 525TDS 97a
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas teet82 »

Kas hoovastik ise liigub vabalt?
Kui mootorit küljes pole, siis saab käega proovida.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

teet82 kirjutas:Kas hoovastik ise liigub vabalt?
Kui mootorit küljes pole, siis saab käega proovida.
hoovastik töötab perfektselt...sai ka määritud uuesti!
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

...on kellelgi veel ideid???
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

Võib ka viga olla keremoodulis ja mis protseduuridega seda vahetada saab???
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

Nii...viimane õlekõrs...peale pikki ponnistusi, tänu teie piiritule abile,sai testeriga jälile,et parempoolsesse releesse ei jõua vool sisse(vasakus okoo)...äkki nüüd on kellelgi aimu, kus viga võib olla....või muutub siit abi otsimine suht mõttetuks varsti...tänud meestele, kes suvatsevad vastata!
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

Midagi muud ei osanud välja mõelda, et vahetaks keremooduli ka välja. Leidsin Ebayst täpselt samade andmete ja sama aastakäigu isendilt pärit mooduli...kas seda on siis ka vaja ümber installeerida või hakkab see minu isendi peal tööle, sest installeerimis võimalus tekiks kunagi kevadel, kui siit pommiaugust eestisse liigun... :roll: :shock: :roll:
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

Eks pean lõpuks kirja panema need karmid read...mõttttetu on see foorum....olen nüüd tähele pannud,et see rohkem südamepuistamise leht- kuidas kellelgi sitasti läheb ja ülejäänud isendiomanikud vaatavad ja naudivad seda...nii eestlaslik(või olen kaua eestist eemal olnud...16 aastat) On välja kujunenud siin (tüüp)vead millele vastatakse....kallis kolleegium,kes te selle foorumi lõite, vaataksite üle äkki oma priotiteedid või pange see nutumüür kinni...loodus tühja kohta ei salli..tulevad uued ja teevad paremini ehk...
Kasutaja avatar
crime
Huviline
Postitusi: 849
Liitunud: 24.08.2009 11:30 16
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Tallinn

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas crime »

kaitsmeid ikka oled vaadanud? kui kuhugi vool peale ei tule siis tuleks sealt alustada ilmselt. elektriskeem ette ja ajusi ragistama.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4354
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas PeeterA »

Puhas huumor, kui oodatakse, et keegi bemmi läbi neti tasuta korda teeks :lol:

Kasuta oma pead ja allpool olevat elektriskeemi. Kui oma mõistus läbi ei näksi, siis kusagil autorem. töökojas ikka suudetakse veale jälile jõuda.

Pilt
tel. 51 949 859
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas ooDDoo »

Mina mode oleks siis... kustutaks su teema üleüldse ära. Nii ebaviisakat käitumist pole ammu näinud.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas ooDDoo »

Mina pole keegi näpuga näitama, aga PeeterA ja crime need kindlasti kohe polnud.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
onuwoody
Huviline
Postitusi: 439
Liitunud: 12.02.2009 14:16 50
Asukoht: Far Far Away

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas onuwoody »

Sarnaneb minu auto kojameeste teemale, aitas küll mootori vahetus.
Aga eks paljud teemad jäävad kahjuks monoloogiks.

viewtopic.php?f=39&t=242062
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5352
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas ooDDoo »

No peaaegu igat venda jobuks kohe tembeldada pole ka ok. Tuleks arvestasa ka sellega, et enamustel pole tehnilist kõrgharidust. Lisaks see copiroghts-i värk. No selle peale ei oskagi enam midagi öelda. :roll:
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas teet82 »

Kas just tehnilist kõrgharidust on vaja, elementaarne elekter ja füüsikaseadused on ju põhikool, samuti õigekiri. Kui keegi tuleb siia kurtma, et mingi F10 on katki ja kpt/gbd on segamini sõnades, siis mul tekib küll küsimus, et mis tööga see auto osteti :?

Kui on korralik teema tehtud, lause algab suure tähega ja punk on lõpus, siis pole tõesti ilus tõmblema hakata. Siin foorumis vähemalt vastatakse midagi, kuskil "kolksvaageni" foorumis ei tule tihti ühtegi vastust ega arvamust, kuigi pole mingi ulmeline teema tehtud.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

Nii...jää hakkas sulama...kaitsmed korras (vahetasin uue vastu, aga ei midagi)...tänud elektriskeemi eest...võtab ette ja hakkab vidinaid läbi käima...ei olnud eesmärk ebaviisakas olla ja auto tasuta kordategemist ka ei soovinud...kõigest targema inimese abi!
raul740
Huviline
Postitusi: 63
Liitunud: 18.11.2006 09:58 25

Re: Jant kojameestega...mõistus otsas

Postitus Postitas raul740 »

Viga tänu skeemile leitud- keremoodul....leidsin ka asenduse täpselt samade andmete ja numbritega ning tekkis küsimus, et kas seda peab ka üle installima või on samade andmetega identsed???
Vasta