e39 530d ei lähe magama

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

e39 530d ei lähe magama

Postitus Postitas Rxx »

Tere.

Tean, et mittemagamamineku teemasid on siin olnud ennegi ja olen neid uurinud. Aga minu probleem on vähe teine.

Nimelt kui ma keeran võtme null asendisse või siis võtan võtme üldse eest ära, siis ma saan ikkagi keerata tulede lülitist lähituled põlema.
Nagu LCM-i jaoks oleks võti teises astmes või nagu auto töötaks. Kaugtuled saab peale panna, udukad saab panna, pm kõik , mida saab teha ka töötava autoga. Saab vabalt uksed lukku panna ja kauged peale jätta.
0 asendis on kõik tuled kustus, aga tulede kontroll käib ikka edasi, ehk LCM elab ja ootab.

Ning samamoodi ei lähe terve auto magama, Käigukangi juures tuli jääb põlema.

Mingit aftermarket jura peal pole, probleem juhtus lampi, nagu need ikka juhtuvad.
Raadio, navid, muud multimeediamoodulid on kõik lahti ühendatud.

Võtsin ka seisva autoga, kaks LCM kaitset välja, mis asuvad kindalaekas aga tuled jäävad ikka põlema teises astmes.

Proovisin ka aku mahavõtmist. Aitas ühe päeva, siis tuli viga jälle tagasi.

Tundub nagu kaks viga oleks korraga. Sest nagu ma aru saan, siis LCM ei tohiks suuta hoida autot ärkvel, sellega peaks tegelema ju ZKE.

Arvutiga vaadates, ei anna LCM ega ZKE mingeid vigu, mida saaks selle probleemiga seostada.



Ehk kellegi on midagi soovitada, kus alustada vea otsimist ?
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: e39 530d ei lähe magama

Postitus Postitas patrik »

Ära tüdined, too ukse taha. Teen korda
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Rxx
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 03.08.2010 22:39 12
Peamine sõiduk: E39 530D

Re: e39 530d ei lähe magama

Postitus Postitas Rxx »

Veel ei ole tüdinenud, ehk niikauaks võid vabalt oma teadmisi jagada, kuskohast vigu otsida. :)
Vasta