E60 200kw 2005a istmete vahetus el. mäludega istmete vastu

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Marichuy
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 13.08.2013 02:37 09
Peamine sõiduk: BMW E60
Telefon: 56707431
Kontakt:

E60 200kw 2005a istmete vahetus el. mäludega istmete vastu

Postitus Postitas Marichuy »

Oman siis kahte E60 millest üks on doonoriks. Doonorilt sooviksin võtta istmed mis on el mäludega ja istmesoojendustega ning paigaldada need enda igapäeva 60sse kus on täiesti tavalised istmed ilma millegita. Valmidus autol peaks olema olemas..
Mida oodata? Mida varuda ? Mis probleeme võib tulla ?
Kuna mul pole ka istmesoojenduste nuppe konsoolis, siis lõhkumise asemel vahetan ka kogu konsooli välja ja saan lisaks ka topsihoidja. :D
Kui juba nagunii auto seest tühjaks teen, siis tahaksin ära vahetada ka roolisüsteemi. Doonoril on rool mis süüte sisse pannes ise paika reguleerib. Tean, et rooli vahetamisel on kindlasti vaja kodeerida.
Aga kas keegi on selle teekonna varem läbinud ja oskaks nõu anda?
Plaan on hakata seda kõike tegema kohe peale jõule ja teaks siis mis asjad varuda ala juhtmed kui neid on vaja juurde vedada jne. Siin foorumis on korra istmete teema läbi käinud aga väga pealiskaudselt või ei suutnud ma leida õiget kohta üles... :)
Praegu tundub lihtsalt liiga lihtne. Seega ma heameelega loeks kuidas kellelgi läinud on ja oleks valmis ka halbadeks üllatusteks...
Marge / Tik-Tok margekeskyla
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8271
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Re: E60 200kw 2005a istmete vahetus el. mäludega istmete vastu

Postitus Postitas priitv8 »

Tavaliselt ju nii ongi, et mäludega istmetega käivad kaasas ka mäluga roolisammas ja -välispeeglid.
Kuna BMW-s tavaliselt üleliigseid juhtmeid pole veetud (kaablipuu valmistatakse auto mudeli- ja varustuse põhine), pead tõenäoliselt doonorilt ka juhtmeid kaasa võtma.
Kuidas süsteem on üles ehitatud, saad teada siit:
https://archive.org/details/BMWTechnica ... 4/mode/2up
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta