1. leht 1-st
F11 kondents esitules
Postitatud: 13.02.2024 08:48 40
Postitas martinl1
Tere
Mure järgnev, et esitule sisse koguneb kuskilt kondentsi aga visuaalselt ei ole näha kus see sinna sisse saab. Kas kellelgi on varasemalt sama kogemust ja oskab nõu anda kuidas korda sai või saab keegi Tartus pakkuda remondi võimalust mõistliku hinnaga?
Martin
Re: F11 kondents esitules
Postitatud: 13.02.2024 23:01 06
Postitas eero
Paar rida allpool on sellest teema just.
Täitsa pael igatahes. Samal ekraanil on 4-5 teemat F10/11 esitulede probleemidest

Jutu sees käib F07 ka seal läbi,
Ja pean ütlema, et mul omalgi pre F07 nädalapäevad tagasi peale pesulas käiku oli 4 esitulede viga ees, rõngad ja suund ei põlenud. Õnneks veel klaaris ööga ära
Selles viidatud teemas on video, kus mingi viktor kontrollib laterna korpuse tihedust seebivee ja suruõhuga. Peab sama tegema. Enne kui elektroonikamoodulid niiskuskahjutusi saavad pöördumatuid.
Aga väike niiskus pidavat olema tolerantsi piires. Kui all servas natuke on nt. Sellest on seal ka jutt.
Viide teemale ka siis juba
https://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=39&t=296344
Re: F11 kondents esitules
Postitatud: 13.02.2024 23:04 22
Postitas LEDBeam
Plokiga koos läheb ka tules asuv ploki klemmipesa. Ehk mõlemad vahetusse ja plokk tuleb osta uus originaal. Ehk päästa kõik enne kui hilja.