E34 probleem kesklukuga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
lavrenti
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 27.08.2005 22:43 48
Asukoht: Tartu

E34 probleem kesklukuga

Postitus Postitas lavrenti »

Asi seisneb selles, et kui puldist valvesse vajutada siis kesklukk klõpsab kinni ja kohe jälle lahti tagasi. Auto ise jääb valvesse. Vahest toimib korralikult, vahest mitte....
Kas tegu millegi spetsiifilisega või asi külmade ilmade tulekus või niiskuses või veel midagi?
twosand
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 31.10.2006 19:53 05
Asukoht: rakvere

Postitus Postitas twosand »

mul oli näiteks juhiukse sees viga...seal on mingi traatkonks mis oli veidi sirgeks vajund ja see ei lukustand enam eriti hästi! aga tegin mingi ajutise omaratsi ja...töötab! :D
Kasutaja avatar
Margusxx
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 18.12.2006 22:58 44
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Margusxx »

mul selline jama, et kui panin uue maki sisse, siis selline asi, et enam alarm ei töötanud, tavaliselt selline teema, et kui syyde on väljas, siis raadio ei tööta, keerad esimese klõpsu, siis töötab, ma yhendasin juhtmed otse, et saaks ilma võtmeteta ka kuulata, selle peale lõpetas alarm töö. Kui keegi tahab mu autost midagi varastada siis teadmiseks: pardatšokis ainult mõttetud paberid, maki saad väikse raha eest etema kui minul, neid plaate niikuinii keegi ei kuula mida mina kuulan, kui varastada kõlareid siis palun mitte juhtmeid puruks rebida vaid eemalda pistikutest ja siis viska kõlarid minema sest nad on niiiii räbalad juba, peale seda olen ma väga tänulik, sest ma ei ole viitsinud ise seda tööd ette võtta.
hardcore, hardcore, hardcore, nothing less, nothing more...
Kasutaja avatar
dimand
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 12.04.2006 21:46 36

Postitus Postitas dimand »

Margusxx kirjutas:Kui keegi tahab mu autost midagi varastada siis teadmiseks: pardatšokis ainult mõttetud paberid, maki saad väikse raha eest etema kui minul, neid plaate niikuinii keegi ei kuula mida mina kuulan, kui varastada kõlareid siis palun mitte juhtmeid puruks rebida vaid eemalda pistikutest ja siis viska kõlarid minema sest nad on niiiii räbalad juba, peale seda olen ma väga tänulik, sest ma ei ole viitsinud ise seda tööd ette võtta.
selge
Igor525
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 18.07.2005 19:40 01
Asukoht: Hesse

Re: E34 probleem kesklukuga

Postitus Postitas Igor525 »

lavrenti kirjutas:Asi seisneb selles, et kui puldist valvesse vajutada siis kesklukk klõpsab kinni ja kohe jälle lahti tagasi. Auto ise jääb valvesse. Vahest toimib korralikult, vahest mitte....
Kas tegu millegi spetsiifilisega või asi külmade ilmade tulekus või niiskuses või veel midagi?
pane nuga iga ukse anduri, ja proovi milline jamab. või hoia sõrmega.
lavrenti
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 27.08.2005 22:43 48
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas lavrenti »

See on kuda kunagi aga üldiselt tundub, et juhi ukse nupp jääb ülesse tihedamalt kui kesklukk kinni vajutada nupust... Võtmega keerates toimib jälle ja siis ka kaugjuhitavalt. Kuni järgmise korrani...
Vasta