1. leht 1-st

E34 525tds paagisisene pump ei tööta, kus asub selle relee

Postitatud: 11.02.2007 22:27 35
Postitas peedu.
Vahetasin pumba ära aga ikka ei midagi seega peaks elektri üle vaatama. Või on veel midagi mis saab tuksis olla ? Enne kui asja kallale asun tahaks selgeks teha selle kus asub relee?

Postitatud: 13.02.2007 07:55 01
Postitas peedu.
oskab keegi midagi öelda? juhtmed tunduvad et on korras.

Postitatud: 13.02.2007 09:18 35
Postitas Viljar
Ega seal palju võimalusi ei ole, kas taga istme all või kaitsme karbis. Muidugi võiba see relee olla ajudega ühes karbis, see siis asub kaitsmekarbi vastast, teisel pool autot.

Postitatud: 13.02.2007 09:41 24
Postitas peedu.
kuidas selle relee ära tunnen ? kas on mingid kirjad peal ? Just lasin pilgu üle releede aga minujaoks on elekter suht pudru ja kapsad :)

Postitatud: 13.02.2007 11:43 42
Postitas Tarmo_N
pole seal mingeid kirjasid.üks relee on nelja jalaga ja teine viiega,viie jalaga ongi pumba relee.muideks pump hakkab tööle ainlt siis kui starterit annad ja kui mootor käima läheb siis jäääbki tööle.pöhiline viga on neil see et harjad jäävad kinni ja pump ei hakka tööle.nii et kontrolli enne testriga kas tuleb voolu peale või mitte.üks asi veel-pumpa pole vajagi kui paagis on üle 20l kütust.siis jookseb ise peale.kui ta sul ei taha hästi käivituda siis kontrolli või vaheta kütte filter.2,5tds on väga tundlik filtri suhtes.suurem osa käivitus probleeme hakkab pihta just sealt.

Postitatud: 13.02.2007 16:29 07
Postitas Veljo_V
kobra2 kirjutas:pole seal mingeid kirjasid.üks relee on nelja jalaga ja teine viiega,viie jalaga ongi pumba relee.muideks pump hakkab tööle ainlt siis kui starterit annad ja kui mootor käima läheb siis jäääbki tööle.pöhiline viga on neil see et harjad jäävad kinni ja pump ei hakka tööle.nii et kontrolli enne testriga kas tuleb voolu peale või mitte.üks asi veel-pumpa pole vajagi kui paagis on üle 20l kütust.siis jookseb ise peale.kui ta sul ei taha hästi käivituda siis kontrolli või vaheta kütte filter.2,5tds on väga tundlik filtri suhtes.suurem osa käivitus probleeme hakkab pihta just sealt.
Pump hakkab siis tööle kui süüte sisse paned juhul kui surve madal, mitte ainult siis kui starterit annad! Minul väemalt nii!

Postitatud: 14.02.2007 17:50 07
Postitas peedu.
pump siiski korras ja seega viga kuskil muus kohas :? just sai külge uus küttefilter(kuigi vana oli ka just vahetatud) ning eks hommikul näeb mis saab. Kas läheb või tuleb jälle käima peksta :)