E34 kõrgsurvepump

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
olq
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 26.02.2007 21:03 31

E34 kõrgsurvepump

Postitus Postitas olq »

küsimus siis selline, et kumb variant on parem, kas lasta remontida või siis romulast õnne proovida ? uut ei taha kohe kuidagi osta.

ja kas peale Karla Auto kah keegi tegeleb diislitega ?

ja küsiks siis Karla Auto kohta et kas on kellelgi mingeid positiivseid/negatiivseid kommentaare nende kohta ? et kas töö mida tehakse on korralik ja kiire?

Ja kuulsin veel, et Kosel pidi keegi olema kes tegeleb kõrgsurve pumpade remondiga, et kas keegi teab kes seal on ja mingit kontakti ?

tänud
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: E34 kõrgsurvepump

Postitus Postitas Marko S »

olq kirjutas:küsimus siis selline, et kumb variant on parem, kas lasta remontida või siis romulast õnne proovida ? uut ei taha kohe kuidagi osta.

ja kas peale Karla Auto kah keegi tegeleb diislitega ?

ja küsiks siis Karla Auto kohta et kas on kellelgi mingeid positiivseid/negatiivseid kommentaare nende kohta ? et kas töö mida tehakse on korralik ja kiire?

Ja kuulsin veel, et Kosel pidi keegi olema kes tegeleb kõrgsurve pumpade remondiga, et kas keegi teab kes seal on ja mingit kontakti ?

tänud
Karla auto kohta olen kuulnud negatiivseid jutte.Soovitavi Joes Garage't kes pidi korralikku tööd tegema,aga võta näpust kas on nii või ei.
kui sa suudad romulast leida korraliku ja oleneb mis hinnaga.pumbakaan oli vist 7000.- koos tööga,remonditud pump Balmoralis oli koos tööga 17000.- ja uus oli sinna 22ooo.- kanti UM'is.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

soodsam on auto nii maha müüa ja uus osta. eestis pole inimesi kes oskaks seda tööd korralikult teha

(neid sõnu tuletad sa pärast veel meelde)
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Postitus Postitas BMW POWER »

männikul kus asub puumarket seal on normaalsed disla vennad täpsemaid kontakte ei oska anda kahjuks ja kosel on karlaauto garaaz või oli :lol:
Bmw sõidurõõm
Kasutaja avatar
romm
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 24.08.2006 11:48 14
Asukoht: Tartu- Jõgevamaa

Postitus Postitas romm »

Tallinna Karla keskuse kohta olen isegi kuulnud palju negatiivset, aga Tartus asuvat Karla diislikeskust julgeks küll ise soovitada. On saadud seal käia oma muredega ja siiamaani olen alati sealt korralikku abi saanud. Soovida annab seal ainult klientidega suhtlemine mõnikord. Kui küsid midagi, siis olen vastuseks ikka saanud, et sa nagunii seda asja ei jaga ja sulle pole mõtet seletada jne.
Kasutaja avatar
Kuuno_R
Klubiliige
Postitusi: 358
Liitunud: 27.12.2004 16:30 24
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kuuno_R »

romm kirjutas:Tallinna Karla keskuse kohta olen isegi kuulnud palju negatiivset, aga Tartus asuvat Karla diislikeskust julgeks küll ise soovitada. On saadud seal käia oma muredega ja siiamaani olen alati sealt korralikku abi saanud. Soovida annab seal ainult klientidega suhtlemine mõnikord. Kui küsid midagi, siis olen vastuseks ikka saanud, et sa nagunii seda asja ei jaga ja sulle pole mõtet seletada jne.
Tartus on ainult Karla Auto tööde vastuvõtt. Remonti tehakse Tallinnas.
Sa oled nähtavasti käinud Kattel-Diislis Vasara tänavas.
Kasutaja avatar
romm
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 24.08.2006 11:48 14
Asukoht: Tartu- Jõgevamaa

Postitus Postitas romm »

Kuuno_R kirjutas:
romm kirjutas:Tallinna Karla keskuse kohta olen isegi kuulnud palju negatiivset, aga Tartus asuvat Karla diislikeskust julgeks küll ise soovitada. On saadud seal käia oma muredega ja siiamaani olen alati sealt korralikku abi saanud. Soovida annab seal ainult klientidega suhtlemine mõnikord. Kui küsid midagi, siis olen vastuseks ikka saanud, et sa nagunii seda asja ei jaga ja sulle pole mõtet seletada jne.
Tartus on ainult Karla Auto tööde vastuvõtt. Remonti tehakse Tallinnas.
Sa oled nähtavasti käinud Kattel-Diislis Vasara tänavas.
Ei-ei, ikka Karlas olen käinud- Karla Auto O.K. Tartu töökoda Sepa 17A
51013 Tartu. Võibolla kunagi enne ei tehtud seal midagi, aga nüüd tehakse küll. Tallinnasse saadetakse sealt ainult turboprobleemidega (ka ainult turbod) ja vähemlevinud pumpadega seonduvad tööd. Vot nii :)
raiks660
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 13.08.2006 14:04 46
Asukoht: haapsalu

Re: E34 kõrgsurvepump

Postitus Postitas raiks660 »

olq kirjutas:küsimus siis selline, et kumb variant on parem, kas lasta remontida või siis romulast õnne proovida ? uut ei taha kohe kuidagi osta.

ja kas peale Karla Auto kah keegi tegeleb diislitega ?

ja küsiks siis Karla Auto kohta et kas on kellelgi mingeid positiivseid/negatiivseid kommentaare nende kohta ? et kas töö mida tehakse on korralik ja kiire?

Ja kuulsin veel, et Kosel pidi keegi olema kes tegeleb kõrgsurve pumpade remondiga, et kas keegi teab kes seal on ja mingit kontakti ?

tänud
mis mootoriga tegu?2,4td 2,5td 3,0td?
mul uus bmw ainult kere on vahetamata ...
Vasta