e34 525 tds jahutusvedeliku temperatuuri näidik ei tööta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
romm
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 24.08.2006 11:48 14
Asukoht: Tartu- Jõgevamaa

e34 525 tds jahutusvedeliku temperatuuri näidik ei tööta

Postitus Postitas romm »

Auto aastast 1995.Arvan, et andur on otsad andnud ja oleks vaja välja vahetada, aga milline on see õige nendest neljast andurist, mis asuvad plokikaanes? Juhtmed on minu autol anduritel taga, mis asuvad esimese, teise, neljanda ja viienda silindri juures asuvatel anduritel (eestpoolt loetuna). Mis funktsiooni need kõik täidavad üleüldse? Niipalju nagu mina olen aru saanud, siis üks nendest peaks näitama jahutusvedeliku temperatuuri(mida ongi vaja teada), üks on nn.külmkäivituse jaoks, aga ülejäänud?
Kasutaja avatar
mikk1984
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 20.11.2006 14:47 38

Postitus Postitas mikk1984 »

täpselt 2. sisselaske kollektori toru all on temp. andur ja eelviimane on külmkäivutus andur...
Diesel POWER
Kasutaja avatar
romm
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 24.08.2006 11:48 14
Asukoht: Tartu- Jõgevamaa

Postitus Postitas romm »

Selle teise sisselaske kollektori toru all olevasse andurisse pole mul kunagi ühtegi juhet käinudki, see seal vist kohatäiteks rohkem :) .Seda ka veel, et see andur on oranzi värvi, ülejäänud on rohelised. Äkki oskab veel keegi mingit infi anda.
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

värvi kohta ei oska öelda aga see peaks olema ainukene mis on ühe klemmiga, teistel on kahe klemmiga pesad.
Kui sa juhi poolt sinna alla vaatad siis peaks ta olema paremalt poolt kolmandas augus, vasakult teises.

Kui autol ei ole radika ees kardinaid siis peaks kõige vasakpoolsemas augus olema lihtsalt polt sisse keeratud. Ilma kondita/kärukonksuta autodel on kõige parempoolsemas polt ees.

äkki on keegi augutäiteks suvalise anduri sinna keeranud ja pärast juhtme valesti ühendanud või on andur lihtsalt otsas omadega

terv
erich
Vasta