E34 juhiuks lukus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

E34 juhiuks lukus

Postitus Postitas joh »

Nimelt mul siis juhiuks enam ei avane. Kesklukk muidu töötab (ainult puldile enam ei reageeri ja juhiuks jääb lukku). Seest linki tõmmata ei saa ning nuppu üles samuti mitte. Mida teha? Kuidas ma üldse peaks oma probleemile liginema, ei saa ju ust lahtigi, et polstrit eemaldada. Ainuke variant vist polster ära lõhkuda, uks avada ning vigane mehaanika ära parandada/välja vahetada?
Kasutaja avatar
rootor
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 23.02.2007 16:23 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rootor »

mul just oli sama jama tagauksega... ise muud võimalust ei näinud... seest tuli polster lahti kakkuda... tuli ilusti küljest ära. probleemne oli kesklukumootor, see oli lihtsalt kinni kiilunud kuidagi. tuleb see mootor endalgi uus osta
lennä nykäsen matti
Kasutaja avatar
touringmeez
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 04.06.2007 21:00 13
Asukoht: viljandi/tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas touringmeez »

endal oli sama viga tagumise uksega ja asi lahenes sedasi et võttsin akult juhtmed maha ja peale seda tuli uks ilusasti lahti ja nüüd käib kui kella värk.
E34 525i touring.
Kasutaja avatar
Allan_K
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 16.01.2004 16:51 31

Postitus Postitas Allan_K »

tõmba väljast ukselink ülesse ja keera võtmega lahti ,see peaks enamikul bmw-del niiviisi toimima,ära ikka lõhkuma hakka,uuri foorumit ,siin minuteada on sarnaseid sümptomeid teistelgi esinenud.
Kunagi pole piisavalt kilowatte ,on lihtsalt vähe kütust.
Kasutaja avatar
Kalev
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 10.09.2005 21:37 46
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Kalev »

Kesklukk lukustab mootorid ära, kui väljaspoolt lukku keerata. Arvatavasti midagi peetis jah. Ukse peaks saama nii lahti, et tõstad välimise lingi üles ja keerad pea pool tiiru võtit vastupäeva.
F11
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Tänud soovituste eest. Proovin, kas nii tuleb lahti. Kahjuks aga kardan, et viga pole kesklukumootoris, vaid lukumehaanikas endas, sest mul korra selle uksega juba analoogne probleem olnud. Siis aga ei tahtnud ta lukku minna, aga vähemalt teised uksed sulgusid puldist. Tänud ikkagi! Proovin varsti.

-EDIT-
Kahjuks lukk ei avanenud. Tegu siis vist ikkagi mehaanikaveaga. Eks peab siis polstri ära lõhkuma. Tänud vastajaile!
Oi, aku variant jäi proovimata, aga olen 90% kindel, et see ei aita..
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Blah. Ühel heal päeval avasin pagasiruumi ning juhiuks plõksatas lahti ning sealtmaalt edasi töötas laitmatult. Nüüd aga, eile, sõber keeras juhiuksest uksed lukku (**** teab, miks ta pulti ei kasutanud) ning peale seda jälle uksed ei avane. Pagasniku-variant ei aita.. Võtsin nüüd aku maha ja proovin homme, kas aitas.. krt!! vihale ajab juba :D


-edit-

sõna "k'u'r'a't" on tsenseeritud niiviisi nagu ma oleksin öelnud 't*ra' vms.. :(:D
hansu
Huviline
Postitusi: 1384
Liitunud: 02.10.2005 23:06 07
Peamine sõiduk: BMW F11 535D ´13

Postitus Postitas hansu »

Signa valesti ühendatud. Kui võtmest kinni keerates pärast puldist ei toimi.
Muidugi kui pole orig. pult/signa.
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas nemps »

Mul oli samuti analoogne probleem tagauksega ja viga oli kesklukumootoris, probleem oli siis lihtsalt selles et topeltlukustust peale pannes ei tulnud ta enam maha, st ajam oligi füüsiliselt kinni ja ei lasnud nuppu üles tõmmata muud ei saanudki kui tuli kinnisel uksel polster maha kiskuda ja ajami tagant hoob ära võtta, siis sai ukse nupu üles tõmmata. Kusjuures sümptomid olid samad: korra enne jäi mul see uks samuti kinni, siis tuli mingi hetk uuesti lahti, seejärel töötas paar nädalat laitmatult ning jäi uuesti kinni ega tulnudki enam lahti. Kuna mul polnud uut ajamit kohe kusagilt võtta kiskusin vana juppideks puhastasin ilusti ära määrisin sisse ja ladusin kokku , nüüd on ta juba üle poole aasta probleemideta toiminud. Kuna muidu sulged uksi pudist siis topeltlukustust ei kasuta siis võibki viga selles olla.
BMW E34 525i touring
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Hmm.. asi võib signas olla küll. Kuigi ta vanasti töötas laitmatult, siis nüüd on signal kadunud ära helisignaal :P Võibolla midagi lühises seal.. aga võtsin aku ööseks maha, nüüd proovisin pagasiluugi kaudu avada. Kolm-neli korda ning lõi ka esiukse lõpuks lahti ning hakkas ilusti puldist tööle. Ohjah.. hea meel :P
Kasutaja avatar
LOWRY
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 12.05.2005 20:42 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas LOWRY »

Mul ka mure juhiuksega, puldist lükkab kõik uksed lukust lahti va. juhi oma ja siis kohe uuesti kinni, kuna see nupp jääb alla . Tõenäoliselt keskluku mootor õhtal. Siit ka küsimus: Mis aastakäigu E34-lt peaksin seda mootorit endale otsima ning kas kõikidel ustel on see ühesugune?
Enda masin aastast 92.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8276
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kõik kandilised mootorid al. 09/91 sobivad, sh E36 omad.
Nr 13 siit:
http://bmwfans.info/original/E34/Lim/53 ... l-41_0815/
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
LOWRY
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 12.05.2005 20:42 50
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas LOWRY »

Danke
Kasutaja avatar
Kalev
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 10.09.2005 21:37 46
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Kalev »

Mul näiteks ei tõsta ka juhiuksel seda nuppu üles kui puldist avan ja kõik töötab... Mul uuem keskluku süsteem.
F11
Vasta