E34 mootor ei pidanud vastu pööretele

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Kunagi toredal vene ajal varastati suvekodust (mis oli 99% tühi) mustvalge teler. Maja asus teistest eraldi ja igati hea koht vargal tegutsemiseks. Huvitav kogu asja juures oli see, et varas oli aknaraami seest väga ilusti klaasi välja võtnud ja selle maja seina äärde tervelt seisma pannud. Alustati ka uurimine jms. Ca aasta hiljem saadi 1 kodanik seoses mingi muu jamaga puuri- teostati kodus läbiotsimine ja üllatus üllatus- sealt ilmus ka see TV välja. Kodanik oli mul isal alluv ja varem ka meil mingeid ehitustöid teinud :!:

Vot sellised viisakad vargad :| - järeldused saab igaüks ise teha!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Herli
Huviline
Postitusi: 90
Liitunud: 21.02.2004 19:07 27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Herli »

Ja veel Meelis aka carsec, keegi ei tulnud siia kaebama sinu boxi üle nagu ütlesid. Rääkisin nii nagu asjad on minu vaatenurgast ja mix peaks neid varjama? Ja Valdek kui töömees tegi mootori korda, olen rahul, et liigun jälle!
CarTuning
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 16.12.2002 22:19 24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

to 1 miiz

Postitus Postitas CarTuning »

"keegi ei tulnud siia kaebama sinu boxi üle nagu ütlesid. Rääkisin nii nagu asjad on minu vaatenurgast ja mix peaks neid varjama? "

Võib-olla tõesti ei tulnud kaebama,vaid jagasid vaid oma vaatevinklit teistega.Mis iganes.Mina tegin täpselt sedasama-ja ma olen üsna kindel,et autosse sissemurdmine ei olnud juhus.Liiga korralik ja puhas töö.
**** sellega-kes teab,see teab ja jäägu see selle inimese südametunnistusele.Kuid vastikult haiseb kogu see lugu ja see ei anna asu..........
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Olen erapooletu, kuid kui on klient auto hooldusesse andnud, siis vastutab firma kogu krempli eest (vt kus UM autosi hoiab)

Töötan mobiilinduses ning klient tõi oma telefoni hooldusesse (hind ca 6 kilo), kurikalad murdsid sisse ja varastasid muuseas ka selle telefoni ära, ilma kõhklusteta anti kliendile uus telefon kapist.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

ja selliseks juhuks on olemas korralikul firmal kindlustus .
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta