E39 laadimine kadunud tühikäigul

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

E39 laadimine kadunud tühikäigul

Postitus Postitas Rallymees »

Selline jama siis, et tühikäigul on laadimine kadunud aga niikui natuke gaasi anda tuleb laadimine tagasi.
Armatuuris geneka tuli ei lähe põlema ja rihm ei vilise ka.

Milles võib viga olla?
Signatuuris on reklaam keelatud.
kamewa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 12.02.2006 21:16 17

Postitus Postitas kamewa »

Tähendab seda, et pingeregulaator väsinud ehk siis nn. harjad on kulunud ja mida aeg edasi seda väiksema tõenäosusega hakab ta sul ka pöördeid andes laadima.
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

Postitus Postitas dantee »

kamewa kirjutas:Tähendab seda, et pingeregulaator väsinud ehk siis nn. harjad on kulunud ja mida aeg edasi seda väiksema tõenäosusega hakab ta sul ka pöördeid andes laadima.
:?: harjad ehk pingeregulaator, aru saad millest räägid???
mis on hari, mis on pingeregulaator?
Kui harjad on hakanud pinget reguleerima, olen mina kosmonaut ;) :lol:
Kõige tõenäolisem on, et harjad on pesadesse kinni jäänud ja teine variant, et kulunud.
Kui aga pingeregulaatorist rääkida, siis sellel üldjuhul vaid kaks varianti, kui korras siis laeb ja kui peedis, ei lae. Pööretega laadima hakkas mosse või vaz´i pingeregulator, kui sellel olev piimettall oli väsinud, siis ka tuled lainetasid.
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

dantee kirjutas:
kamewa kirjutas:Tähendab seda, et pingeregulaator väsinud ehk siis nn. harjad on kulunud ja mida aeg edasi seda väiksema tõenäosusega hakab ta sul ka pöördeid andes laadima.
:?: harjad ehk pingeregulaator, aru saad millest räägid???
mis on hari, mis on pingeregulaator?
Kui harjad on hakanud pinget reguleerima, olen mina kosmonaut ;) :lol:
Võta vabamalt- mul mõikas küll kohe, et"ehk siis" = "või siis", ehk tegu pole kahe erineva asja samastamisega, vaid ongi välja toodud KAKS ERINEVAT ASJA! :?
kamewa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 12.02.2006 21:16 17

Postitus Postitas kamewa »

dantee... ei maksa kohe tatti pritsima hakata, e39 on harjad koos pingeregulaatoriga, eraldi neid vahetada ei saa. Harjad on küll läbi aga peab vahetama koos regulaatoriga. Lihtne, ehk järgmine kord ei hakka sa siin räuskama, saab ka inimese moodi rääkida
kamewa
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 12.02.2006 21:16 17

Postitus Postitas kamewa »

Ja mis puutub pöörete andmisel laadima hakkamisel, siis minul just nii oli enne kui harjad liiga ära kulusid. Isiklik kogemus, ei maksa vaidlema hakata...
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

Pingeregulaator siis rahvakeeli "geneka tablett" :D
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rallymees »

Kusjuures rääkides kahe sõbraga, kellel on samasugused autod ja mootorid siis neil sama asi, et tühikäigul on esituled tuhmid, pöördeid anda siis lähevad eredamaks.

On see siis mingi kokkujuhtumus või mis?

Homme Melasisse minek, vaatame mida spetsid ütlevad.
Signatuuris on reklaam keelatud.
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

Postitus Postitas dantee »

nii ma arvasin, et pikku kõrvu ma saan :lol: aga harjad siiski vahetatavad, kui viitsid näputööd teha ja asendus harjad olemas. Samuti kogemus olemas, ega tänapäeval eraldi harja ja regulaatori varianti ei leiagi, kõik tabletiga.
Kasutaja avatar
Tõnis525
Huviline
Postitusi: 2358
Liitunud: 15.06.2007 21:53 50
Telefon: 56231835
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Tõnis525 »

Ei tea midagi..Ma vahetasin küll harjad eraldi ära,natuke tinutamist ja lammutamist on :lol:
Bmw 525tdsa
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rallymees »

Nii sai siis täna Melasis käidud, pinge 14,1.

Sõitsin siis rõõmsalt tööle tagasi ja siis äkki võttis auto ise veojõukontrolli maha ja pärast 200m sõitmist suri üldse ära.
Pärast peatumist ja uuesti proovimist läks korraks tööle ja siis suri välja. Läks 5 min. mööda proovisin uuesti siis läks ilusti tööle.

Mitme tunni pärast hakkasin siis koju minema, auto läks ilusti käima aga pärast 3 min. sõitmist võttis auto jälle ise veojõukontolli maha, kuid välja ei surnud.

Hull anomaalia ikka :D
Signatuuris on reklaam keelatud.
Kasutaja avatar
Marko_N
Huviline
Postitusi: 212
Liitunud: 02.07.2004 23:53 35
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Marko_N »

Mul ka jama laadimisega oli, võtsin regulaatori maha ja harjad pahasti kulunud, vahetasin siis need- ikka ei miksit. Põhjuseks oli ära oksudeerunud ja murdunud pluss klemm.
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

Postitus Postitas dantee »

Rallymees kirjutas:Nii sai siis täna Melasis käidud, pinge 14,1.

Sõitsin siis rõõmsalt tööle tagasi ja siis äkki võttis auto ise veojõukontrolli maha ja pärast 200m sõitmist suri üldse ära.
Pärast peatumist ja uuesti proovimist läks korraks tööle ja siis suri välja. Läks 5 min. mööda proovisin uuesti siis läks ilusti tööle.

Mitme tunni pärast hakkasin siis koju minema, auto läks ilusti käima aga pärast 3 min. sõitmist võttis auto jälle ise veojõukontolli maha, kuid välja ei surnud.

Hull anomaalia ikka :D
Anomaalia selline, et harjad kinni jäänud, laeb ja ei lae kah, seda viga ei taha näidata ka laadimise kontroll lamp. Kui voolu hulk väheneb akus, hakkab komp. järiest elektritarbijaid välja lülima, et säästa energijat, kuni llõpuks lülib välja ka moto. Kui teepeale hakkad jääma, aitab vahel ka koputamine genekale, millega ja kui kõvasti koputada, juba peremehe oma äranägemise järgi!!! :lol:
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rallymees »

Esmaspäeval viin Patriku juurde igaksjuhuks ja siis peab geneka ka laskma ülevaadata.
Signatuuris on reklaam keelatud.
Rallymees
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 02.07.2003 23:45 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Rallymees »

Käidud Patriku juures ja masin korras jälle :)
Autol oli kaks viga korraga äkki tekkinud. Õhulugeja lõpetas töölepingu ja aku tahab vahetust saada. Lõpp hea kõik hea :)
Signatuuris on reklaam keelatud.
Vasta