1. leht 1-st
E34 kojamehed jäävadki tööle
Postitatud: 17.03.2010 20:17 31
Postitas larryboy
Jutt siis tuleb pikk.Talvel sai kojamehe kangi vajutatud,kuid kojamehed olid jääs.Algul siis kärsahais ja ei toiminud enam ükski asend.Mõne aja möödudes jälle töötavad kuid jõudu nagu pole palju ja pärast välja lülitamist hakkab juhipoolne hüppama,jääb jõnksutama ja ei lõpeta enne kui süüde väljas.Aimasin et mingi kaitse või relee jamab.Täna siis lõpuks jäidki äkki tööle üsna kiires tempos ei aidanud süüte välja keeraminegi.Poe ees polnud pääsu ja aku juhe maha.Õnneks leidsin väikese kaitsme mille ära võtsin ja vaikus majas.Paraku ilma sõita ei saa.Küsimus siis mis seal vahetamist tahab kas mõni relee ,kaitse ja kus need asuvad.Autoks 520i vanem tüüp.Samas võib vajaminevaid asju ka pakkuda
Tänud asjaliku info eest,see elektri teema suht hell koht.Hoovastik ja kojamehe mootor peaks ju korras olema
Re: E34 kojamehed jäävadki tööle
Postitatud: 20.03.2010 16:56 51
Postitas larryboy
No keegi ei tea midagi?Ka Bmw keskus ei osanud öelda milline õige relee on sest koodid peal aastas 1989.Niipalju uut et kaitsmed korras ja peale sai proovitud teise sama auto releed ja ikka töötavad ,aitab ainult kaitse välja.Sai ka kangi pistik lahti võetud ja endiselt kojamehed töötavad ilma süüteta ehk siis ka kangi juhtmed ei ole lühises ja töötab vist ju.Nüüd siis juhe koos ei tea mida edasi kas ainult elektik. Eile muuseas asi toimis vahepeal tunnike kui loksutasin releesi üksipulgi,kuid ka teisi peale proovides kahjuks ei miskit.Sellise ilmaga sõit ei ole lahe on 2 varianti siis kas täisa ilma või panen kaitsme peale ja lasevad täie hooga.HELP
Re: E34 kojamehed jäävadki tööle
Postitatud: 20.03.2010 18:41 44
Postitas vaikeboa
Võta välja relee K5, kui sul on selline relee olemas. Kui see ei aita siis mootori lõpplüliti on ka selline kahtlane koht.
Re: E34 kojamehed jäävadki tööle-korras
Postitatud: 02.04.2010 10:48 10
Postitas larryboy
Nii, viga oli siis pistikus ,mis asub juhipoolse kojamehe all hoovastiku juures.Käib seal kere külge kinni klambriga.Pistik lahti võttes oli see täiesti märg ja naruke kuivatamist ja töötab.Kuidas vesi ta selliseid trikke tegema pani on huvitav.Samas asub see pistik sellise koha peal kuhu vesi pääseb väga edukalt peale!