E38 728 1998.a probleem auto elektroonikaga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
eestimees
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 18.05.2015 21:19 35
Peamine sõiduk: BMW 728

E38 728 1998.a probleem auto elektroonikaga

Postitus Postitas eestimees »

Hei buumerid,

Äkki oskab keegi tore inimene mind aidata? Mure selline, et elektroonikal on mingi kala. Ma toon siia mõned üksikud näited, sõidu ajal lähevad salongi tuled põlema või siis hakkavad vaikselt plinkima, mitte kiiresti vaid sujuvalt....pardakompuuter, mitte spidomeetri juures vaid mis asub keskel, ei tööta vahel, pime pilt on seal aga need millega saan reguleerida soojust ja tuult töötavad. Vahel isegi kojamehed lakkavad töötamist või aknad aga need mitte kõik korraga ei lakka tööd tegemast vaid korda mööda nagu. See jama hakkas mul eelmisel aastal juulis pihta aga talve saabudes oli kõik nagu korras jälle, nüüd kui ilmad soojemaks läksid hakkas see pull jälle pihta. Muideks siin asjaloo juures on mõned tegurid ka mis võisid neid soosida, esiteks eelmisel aastal ühelsuviselpäeval jäi mul ööseks katuseluuk lahti ja tol ööl pidi loomulikult vihma ka tulema ja korralikult, et oli sees ikka väga korralikult märjaks saand. Aga kõik asjad töötasid korralikut, peale seda jama, elektronika vingerpussid hakkasid toimuma alles paari nädala pärast. Ja teine tegur võis olla see, et sipelgad olid auto kapotti alla teinud pesa ja see pesa oli kaitsmebloki juures kuskil peidus, ma muidugi lasin neile sipelga mürki peale pihustiga, äkki see tegi mingi jama elektroonikaga? Pikk tekst tuli aga sai kõik üksipulki lahti seletatud, äkki keegi sellise asjaga kokku puutunud ja oskab nõu anda?
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: E38 728 1998.a probleem auto elektroonikaga

Postitus Postitas paradiisivares »

Tekib tunne nagu ei saaks massi korralikult ja otsiks seda siis krt teab kustkaudu. Vaata igaks juhuks kere külge minev massi juhe üle. Kui sellest abi pole, siis aitab juba diagnostika.
there is no replacement for displacement
Kasutaja avatar
Hiis
Huviline
Postitusi: 1319
Liitunud: 22.08.2004 15:00 12
Peamine sõiduk: Bmw F02 730 ld
Asukoht: Tallinn

Re: E38 728 1998.a probleem auto elektroonikaga

Postitus Postitas Hiis »

Sipelga pesa oli siis kaitsme karbis või seal allpool ajude ning reelede osas.Normalne :D aga oled sa sina kaitsmete karbi põhja ka peale seda sipelga mürgi laskmist vaadanud .Selle suure karbi põhjas on veeääravoolu auk mis ei ole just eriti suur kui see su surnutest sibelgatest ehk ummistunud seal.Ning vesi loksub seal edasi tagasi seal on kojameeste jne reeled. ;)
]Datsun 120>E30 318i>E30 320i>E30 325i>E34 525I>E34 fl525i>.E-38 725tds>E-65 730D faclift.
Kasutusel ☺F02 730 ld , E-30 325i M-technik 1, Tööloom Opel Omega Caravan 2,5td.
Vasta