E32 750 87.a. aurab kui saatan

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

E32 750 87.a. aurab kui saatan

Postitus Postitas fromme »

Et kohe virisema ei hakataks siis ytlen ära, et kasutasin otsingut ja olemasolevatest teemadest ei leidnud oma symptomeid!
.....
Nii autoks 750, e32, 87,
Asi selline, et kylmast peast on summutist tulev nö.aurukogus normaalne...kui auto soojeneb siis muutub pilv lausa ebaloomulikult suureks!

jahutusvedelikku ei kao, survet radikasse ei teki(mõttes see, et liigset survet)
temp ei tõuse yle normi
Õli puhas
kõik andurid kontrollitud Patrikˇu poolt....väga viis pidid olema,
aurab ka täiesti kuiva ilmaga,nii soojas kui kylmas

Saan aru, et see aur võiks sealt tulla mingi aeg, et kondensvesi aurab jne. Aga see aur ei kao ära ka peale 15km sõitu ja pooletunnist kohapeal käiamist...rohkem pole proovind!

Kui kellelgi on ideid siis Welcome!

PS!Väike täpsustus!Andurid olid kontrollitud enne seda kui vahetasin ära mõlemad jagaja kaaned......JAH.....auras enne vanade kaantega ka (nii et see ei tohiks mõjuda)!
Viimati muutis fromme, 23.03.2007 11:14 50, muudetud 1 kord kokku.
hotwing
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.10.2003 00:43 52

Postitus Postitas hotwing »

Kas ta tossab tühikäigul, pööretel või kogu aeg? Oled kindel, et see on veeaur mitte õli toss?
Mul aurutab ka vahest kui gaas põhjas kiirendada - valge pilve lööb taha, aga see kaob pärast 4-5 kiirendamist ära (ükskord proovisin). Summutid on üsna suured neil autodel ja kui pikki otsi eriti ei tee, siis ei auragi vist tühjaks kui peaks mingi vesi sisse kogunenud olema.
Kasutaja avatar
Tõnis
Klubiliige EKBK
Postitusi: 400
Liitunud: 19.03.2004 19:25 50
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Tõnis »

Ma olen ka oma 750 täheldanud et kui lühemaid otsi teha saanud, auras pärast päris pikka aega. Teen jälle mõne nii 200 km reisi, möödasõidul annan natuke rohkem talda ka ja ongi aur kadunud. Niikui jälle paar nädalat 10-15 km otsi töristan ja ilm ka jahedapoolsem on, kohe jälle aur taga.
Carclassic OÜ
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Tõnis kirjutas:Ma olen ka oma 750 täheldanud et kui lühemaid otsi teha saanud, auras pärast päris pikka aega. Teen jälle mõne nii 200 km reisi, möödasõidul annan natuke rohkem talda ka ja ongi aur kadunud. Niikui jälle paar nädalat 10-15 km otsi töristan ja ilm ka jahedapoolsem on, kohe jälle aur taga.
Sama seis ka minul, järelikult normaalne nähe ;)
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Ergo730 kirjutas:
Tõnis kirjutas:Ma olen ka oma 750 täheldanud et kui lühemaid otsi teha saanud, auras pärast päris pikka aega. Teen jälle mõne nii 200 km reisi, möödasõidul annan natuke rohkem talda ka ja ongi aur kadunud. Niikui jälle paar nädalat 10-15 km otsi töristan ja ilm ka jahedapoolsem on, kohe jälle aur taga.
Sama seis ka minul, järelikult normaalne nähe ;)
ka siin samakala, vahest foori taga seistes ei näe ma aurupilvest väljagi :D
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5626
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Maga rahulikult :) Kui ma oma X5-l kurgu lahti astun, siis vahel võtavad tagaolijad teeserva, sest nähtavus kaob :) Ja omal tõmbab tagaklaasi märjaks nii et kojamees peab käima kogu aeg.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8281
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Krt, aga äkki nad on hakanud juba bena veega lahjendama ;)
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Ka minul aurab vahest kui pikemat sõitu parasjagu ei ole.

Nii, et ilusaid ja rahulikke unenägusid :lol:
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Hea, et mul auto ei aura :/
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Postitus Postitas elm »

joh kirjutas:Hea, et mul auto ei aura :/
Sul gaasiga w? :)
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

hotwing kirjutas:Kas ta tossab tühikäigul, pööretel või kogu aeg? Oled kindel, et see on veeaur mitte õli toss?
Mul aurutab ka vahest kui gaas põhjas kiirendada - valge pilve lööb taha, aga see kaob pärast 4-5 kiirendamist ära (ükskord proovisin). Summutid on üsna suured neil autodel ja kui pikki otsi eriti ei tee, siis ei auragi vist tühjaks kui peaks mingi vesi sisse kogunenud olema.
Õli suits ei ole kindlalt!
Aurab kogu aeg....nii vajutades, kui ka tyhikäigul! Asi ei ole mingis väikses auru koguses....see on ikka päris julm!Aga nagu ma siit loen siis pole ma vist päris ainuke ja eks siis asi ikkagi selles, et kondensi on lihtsalt palju kogunenud. Ilmselt peab tõesti mingi pikema otsa tegema, et proovida.
Tänud vastajatele.
Annan tulemustest teada, kui sõit tehtud;o)
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

fromme kirjutas:
hotwing kirjutas:Kas ta tossab tühikäigul, pööretel või kogu aeg? Oled kindel, et see on veeaur mitte õli toss?
Mul aurutab ka vahest kui gaas põhjas kiirendada - valge pilve lööb taha, aga see kaob pärast 4-5 kiirendamist ära (ükskord proovisin). Summutid on üsna suured neil autodel ja kui pikki otsi eriti ei tee, siis ei auragi vist tühjaks kui peaks mingi vesi sisse kogunenud olema.
Õli suits ei ole kindlalt!
Aurab kogu aeg....nii vajutades, kui ka tyhikäigul! Asi ei ole mingis väikses auru koguses....see on ikka päris julm!Aga nagu ma siit loen siis pole ma vist päris ainuke ja eks siis asi ikkagi selles, et kondensi on lihtsalt palju kogunenud. Ilmselt peab tõesti mingi pikema otsa tegema, et proovida.
Tänud vastajatele.
Annan tulemustest teada, kui sõit tehtud;o)
ma tervepäev kõvasti paaru andnud linnavahel kuna masinal gaas n on/off systeemiga ja noh hetkel ei aura enam yldse :D
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

bensulisandid on ka abiks mis võtavad kondentsi vähemaks
tuleb lõõrid puhtaks köhida ;)
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

ryan kirjutas:bensulisandid on ka abiks mis võtavad kondentsi vähemaks
tuleb lõõrid puhtaks köhida ;)
ma reeglina kardan natuke neid lisandeid mis lähevad paaki või siis kuhugi mujale süsteemi.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Martin530 kirjutas:
ryan kirjutas:bensulisandid on ka abiks mis võtavad kondentsi vähemaks
tuleb lõõrid puhtaks köhida ;)
ma reeglina kardan natuke neid lisandeid mis lähevad paaki või siis kuhugi mujale süsteemi.
ka minu käsi ei tõuse kallama miskit muud sinna paaki kui ainult bensiini
pistrik
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 06.02.2007 07:31 09

Postitus Postitas pistrik »

ehhh..täna seisin just oma 730i E38-ga raudtee tõkkepuu taga ning silm vilksas paremasse tahavaate peeglisse - suitsupilv.....kiikasin vasakusse - suitsupilv...pilt võttis kohe nati kõhedaks ja hakkasin hirmuga mõtlema, et ega ülevaatust lähiajal tulemas ei ole, aga nüüd siis võib vist tõesti kergema tundega magama minna :D

PS! benapaak oli tühjaks saamas ning just sellele viimasele paagitäiele lisasin vee-eemaldus lisandit....vbolla oli hetkel küttesüsteemist eemalduva vee kogus eriti suur, kuid mootor töötas norm.
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

pikka sõitu pole veel teinud ... aga täna käiasin kohapeal ca.2h järjest ... kasu ei miskit! Veits kahtlane tundub ikkagi, et isegi kohapeal käiates peale 2h sealt kondensi auru tuleb!
Eks tuleb sõit ikkagi ette võtta, et kindel olla!
Kasutaja avatar
Renee_N
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 04.03.2006 17:58 10

Postitus Postitas Renee_N »

ksjuures mul oli sama probleem oma 735 e32ga koguaeg auras ja jõhkralt
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

fromme kirjutas:pikka sõitu pole veel teinud ... aga täna käiasin kohapeal ca.2h järjest ... kasu ei miskit! Veits kahtlane tundub ikkagi, et isegi kohapeal käiates peale 2h sealt kondensi auru tuleb!
Eks tuleb sõit ikkagi ette võtta, et kindel olla!
mine kima kuskil maanteel ja käigukast pane mitte economy reziimi vaid näiteks S peale või vahta ise käike ja katsu pöörded hoida natukese yle 2k siis peaks auramine lõppema, vähemalt minul lõpppeb niiviisi.
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

Tegelikult see sõitmise teema on veits keeruline, kuna auto on suht jupiks võetud ja ylevaatust ka hetkel pole,
Aga eks mõtlen midagi välja
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

Sai siis sõidetud ca 50 km. Ja tõepoolest esmasel vaatlusel enam ei aura;o)
Järeldusena võib vist öelda,et auto peab sõitma lihtsalt tihemini!

Tänud asjaosalistele!
Vasta