E32 M30 155 kw ei kannata külmast peast gaasi andmist

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

E32 M30 155 kw ei kannata külmast peast gaasi andmist

Postitus Postitas Genne »

Tegu E32 91a. M30 155kw mootoriga, mitte trossiga gaas. Külmast peast ei või järsult rohkem gaasi vajutada. Mootor tahab ära surra, tagant tuleb vänge bensu hais. Sujuvalt vajutada kannatab. Sooja mootoriga peaaegu korras. Kütusekulu pole suurenenud eriti, samuti kiirendus norm. Tühikäik puterdab natuke koguaeg.

Ise olen vahetanud küünlad, lamda korras, õhulugeja korras, õhufilter uus, kütusefilter ka, klapid reguleeritud.
(Huvitav, et UM-is on anomaaliat otsitud peaaegu 6 aastat tagasi juba, tulutult). Türil Palli juures käisin, gaasid olid korras, aju vigasid ei näitanud. Mida te asjast arvate?
Patriku juurde pole läinud, siis peaks auto ööseks pealinna jätma.
Viimati muutis Genne, 18.12.2007 14:58 13, muudetud 1 kord kokku.
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

Ma ühte teist viga otsisin ja erinevaid asju ükshaaval lahti kakkusin, siis mu autol tulid küll täpselt sellised sümptomid just õhulugejat tagant ära võttes.
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Kui õhulugeja peetis, siis peaks ju koguaeg kõvasti puterdama, ning gaasi ei kannataks anda?
Ah jaa, surved silindrites ka normaalsed, ühtlased(10-11). :?

...ja ma ei leidnud kuskilt tühikäigumootorit... :shock:
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Käisin Truumu juures, kahtlustas vändaanduri. Et on kas vana, kuskil ühendus hetkeliselt jamab, või on andur hammasvöölt ära liikunud.
Palun ütelge, kas sellel mootoril peab vammasvöö ja andur 100% kohakuti olema, või võib olla vähe nihkes (mul on andur vända hammasvööst poole võrra eespool). Äkki vaatate oma autode pealt järgi?
Samas võiks ka anduri ja hammasvöö kaugust järgi kaeda :) !
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Vasta