E32 750i mitmed probleemid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

E32 750i mitmed probleemid

Postitus Postitas Ceed »

Sõber ostis ~kuu tagasi e32 750i, kuni tänaseni oli auto põhimõtteliselt korras. Noo muidugi et mootor nädalas 5l jahutus vedelikku võtab ja 1l õli ei ole normaalne, aga selles ma rääkida ei tahtnud. Sams kui keegi teab võiks rääkida mulle selles jamas ka, et mis seda teha võib? Kas mõraline või kõver ploki kaan?

Aga põhiprobleem on selline, et enam ei tööta kliima külma pool, püsikiiruse hoidja ei tööta ja kompuuter ei näita keskmisi kütte kulusid, ega mingeid sõiduga seonduvaid asju, lihtsalt on kriipsud ees nagu oleks just ära nullinud ja nüüd pole veel uut infot saanud. Ainult seda näitab palju sõita saab, palju temp on ja kella. Ja auto üle 200km/h enam edasi ei lähe. Kõik jamad hakkasid peale seda kui autosse maki paigaldasin. Kas see oli kokkusattumus või tõesti sai maki paigaldamine kõik need vead tekitada :O ?

Vaatasin istmealt ja kapotialt kaitsmeplokid ka üle ja kõik olid terved. Võtsime ka akul klemmid 10-neks minutiks maha aga midagi ei muutnud.

Mõnipäev enne tuli autole veel selline viga, et kui sõita ühtlase kiirusega mööda maanteed siis jõnksutab korraks vahepeal, nagu võtaks käigu välja ja paneks uuesti sisse hästi kiiresti. Kõige tipuks hakkas auto veel eile lihtsalt tühikäigul töötades välja ka surema. Kui natuke gaasi peale käivitust kohe ei andnud siis suri suht 5 sec-iga välja

Kui keegi oskab mõne häda kohta nõu anda siis abi on teretulnud, endal on täiesti mõistus otsas :|
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Kui ikka ise autost eriti ei taipa, siis anna see masin elektriteemas teadlikule mehele teha. Siin foorumis on mehi küll kes sinu rahaeest sinu auto mured lahendavad. Säästad närve ja oled kasulik ühiskonnale. Raha peab ju liikuma.
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: E32 750i mitmed probleemid

Postitus Postitas Ergo750 »

Ja auto üle 200km/h enam edasi ei lähe.

Millistel teedel ta liigub selle autoga ? Teaksin sealt eemale hoida :?
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

spido kiiruse väljund äkki peetis. kuna originaal maki pistikusse tuleb ka kiirus impulss siis võimalus on et sa selle kuhugi ära lühistasid.. kui sa teise maki sisse toppisid..

ma arvan et see mootor on varsti täiesti õhtal! kui ta sul juba 1l õli ja 5l tosla nädalas võtab. ma eeldan su see 200 on mõne nädalapärast täiesti kätte saamatu kuna lihtsalt on moto kottis.


NB!!.. võiksid veits rahulikumalt võtta ma ei tea küll kus on need kiirteed kus sa nii lennata tohid?
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Ärge siin kurjaks muutuga, ma lihtsalt edastan sõbra juttu. Ta rääkis mulle probleemist kui käis minujuures maki ühendamas. Ja täna vaadati autot natuke ja avastati, et mootori mingid tihendid alt lasevad läbi ja sinna see õli kaobki ja radikast üks toru lekib. Nii et veekadu läheb selle arvesse. Vaatasime täna kõik juhtmed ka makil üle ja panime vana maki tagasi, aga ei midagi... Kõik katsmed on ka korras. Kahtlane :| Ja proovisid täna kiirendust 0-100 12.1sec see on ajuvaba minumeelest.

NB: Proovimas käidi karepa lähedal lennuväljal ;)
Vasta