X5 või Lexus RX

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
cali
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 12.09.2005 14:33 50
Asukoht: viljandi

X5 või Lexus RX

Postitus Postitas cali »

Niisiis lähiajal jeebu ostmise plaan ja olen kahe vahel - kas x5 või lexuse rx. Aastaarv jääks kuskil 2000 kanti. Paluks põhjendatud kommentaare, st. mitte selliseid et "bemm on parem" või "võta lex" ja ainult inimestelt kes üht või mõlemat neist omanud või muul moel lähemalt kokku puutunud. Tänud!
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Mina arvan, et RX on ainus mida kaaluda X5 asemel. Ja puhtalt maitse asi kumba võtta.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

ei oska muud kõnelda kui, et 1 tuttav oli sama valiku ees ja tol hetkel oli hinna ja lisade suhtes RX valikust parem. Muus osas on sama dilemma mis is200 ja 3se bemmi puhul: bemmi koostekvaliteet on parem! Seda on väitnud nii 1 siin foorumis olev autoelektroonika inimene, kes on mõlema kaubamärgi isendeid pidanud lahtivõtma kui ka erinevad autoajakirjanikud. Ka Lexus ise seab enda liikureid konkureerima bemmiga.

BMW inimesena on minu soovitus, et võta X5.

PS! lõpuks ei valinud kumbagi ja valituks osutus hoopis E60.
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
cali
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 12.09.2005 14:33 50
Asukoht: viljandi

Postitus Postitas cali »

Olen kuulnud et lexuse jupid pidid hirmkallid olema (nt. 1 sarniir ca 8K), aga samas pidi ta oluliselt vähem lagunema kui bemm. Oskab keegi kommenteerida?
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Kui praktilistelt kaalutlustelt ja hinnalt on nad sarnased, siis uuri pehmemaid väärtuseid.
Istu rooli, proovi erinevaid sõiduasendeid, mugavust-ergonoomikat. Uuri konsooli jt materjale, kui kvaliteetsed või silmale meeldivad nad ka päriselus paistavad. Ning lexusest võid kindlasti leida detaile ka muudest toyota mudelitest (rool, akende nupud jne).

Ma arvan, et keerulist pole siin otsustamisel midagi....
:)

EDIT: lagunemise osas ilmselt pole bemmil lexusele suurt midagi vastu panna. Toyotade kvaliteet on üks parimatest.
530d
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8259
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Raivo kirjutas:EDIT: lagunemise osas ilmselt pole bemmil lexusele suurt midagi vastu panna. Toyotade kvaliteet on üks parimatest.
Las see laul jääb autoajakirjanike laulda.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
truumu

Postitus Postitas truumu »

Toyotade kvaliteet on üks parimatest.
See oli kunagi
Olen esinduses tööd teinud ja neid näppinud
Lexus muidugi hoopis teine ooper ja võib vabalt bemmiga võistelda
Aga varuosade ja teeninduse hinnad panevad nõrganärvilised luksuma
Ja remonditeenust saad ainult esindusest, sest keegi ei taha neid torkida...
Altzheimer
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 25.11.2006 18:54 12

Kuidas minust sai X5-e omanik

Postitus Postitas Altzheimer »

Stoori siis järgmine:
sõitnud aastaid Opelitega (pole ka midgai viga autodel) otsustasin ise saksast auto tuua. Tegin luuret eesti esindustes ja silma jäi VW touareg. Otsingud mobile.de-s andsid tulemuseks auto, millele tegin ka ettemaksu. Eks võite nüüd parastada aga Berliinis olles tuli algatada kriminaalasi. Petturid nad olid. Sama värk läbi käinud Eestis mingi luksautode müüjaga. Lennu ja hotellikulud juba makstud ja pere kodus ootamas ei saanud ilma autota tagasi tulla. Leidsin netist ühe minu jaoks suht tundmatu X5 pakkumise.
Salongis kärutati auto ette ja sisse istudes rabas mind shokk. Tagasihoidlik sisustus, ei kulda ei karda. Ennast paneb praegu naerma, et kuulasime mootorit, et ega mingit imelikku heli ei ole. oli veel valida kahe erineva vahel. Ühel oli no mida iganes, kuni õhkvedrustuseni välja. Teisel pisut vähem. Valisin "Ühe" ja kaubad said tehtud.
Kodus ei laidetud otsust aga poisid küpsetasid käigukasti jääpeal sõiduga ära. Siis tegin avarii. Kruusateelt väljasõit. Olin pannud alla päris laiad suvepapud ja usaldasin liialt digikontrolli. 5 kuud remonti. Mõte et müün ära. Ei müü.
Või kui teen seda siis järgmine on sama. Vaatamata paugule ei ole täheldanud mingeid erilisi rikkeid. Siin vahest kirutud elektroonika töötab. UM on tasemel (päris oluline faktor).
Sai pikk jutt aga igal hommikul kui käima panen ja seda lõrinat kuulen läeb tuju heaks.
Altz,
P.S olen taastanud paar vana BMW tsiklit aastatest 45-48. Sellel firmal on ajalugu.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Sa Altz ostsid 4.4 bens või 3.0 diisli?
530d
Altzheimer
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 25.11.2006 18:54 12

Postitus Postitas Altzheimer »

3,0 d
Vasta