X5 manuaalse kliimaploki vahetus?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
torpeedo
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 12.07.2005 22:31 10
Asukoht: muu

X5 manuaalse kliimaploki vahetus?

Postitus Postitas torpeedo »

Kas kellelgi on kogemust - praegusel autol X5 2004 lõpp on peal nn. käsitsi keeratavate nuppudega plokk. Kas selle saab asendada üks-ühele elektroonilisega või ei saa? Elektroonilisel on kaassõitja ja juhi erinev juhtimine, kas siis sellisel autol ka kaks agregaati ja minu autol ainult üks ühine? Kas on kellelgi võibolla kogemust E38, E39, E46 plokkidega? Ega muidugi maailmalõppu ei tule kui see vahetamata jääb....:)

Asi ise näeb välja selline.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

Minu teda ei õnnestu vaid paneeli vahetus, kogu süsteem on küllaltki erinev ja selle ümbervahetus väga töömahukas ja ka kallis.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Sry OT pärast, aga vaatasin piltidelt, et esimene omanik on üldse jube kokkuhoidlik olnud. Ma ei ole nii planku X5 veel näinud, enamusel, millega olen kokku puutunud, on ikka nahk, TV ja nö. korralik kliimaseade peal olnud.
torpeedo
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 12.07.2005 22:31 10
Asukoht: muu

Postitus Postitas torpeedo »

Pilt ei ole sellest autost, vaid on illustreeriv. Lisadega pole kiita jah, nahk el.istmed ja mõni muu vidin ikka on. Ise esmakordselt ka ei suutnud silmi uskuda, naerma ajas - manuaalne kliima! Kui ei oleks hea pakkumine olnud, ei oleks ise sellist autot kindlasti ostnud - AGA! auto liising sai üle võetud raskustesse sattunud firmast jäägiga 300 tuh.koos käibega, auto on uuena Eestist ostetud 12/2004, 1 omanik ja läbisõit väga väike. Selle raha eest on teda mulle ju maal käimiseks küllalt. Kelle head ,kelle halvad need majandusraskuse ajad!:)
Vasta