Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas KnX »

chulo
Huviline
Postitusi: 584
Liitunud: 04.12.2005 02:54 25
Asukoht: Rapla-Tallinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas chulo »

TiitR kirjutas:
chulo kirjutas:
TiitR kirjutas:No UM on selles suhtes 0 tolerantsiga, et iga viga pannaksegi kirja - ka kulunud kojamehe kummid ja rehvi kulumisjääk :D
Mis on minuarust ka täiesti loomulik ja teretulnud nähe. Siis ma vähemalt tean, millega lähitulevikus arvestada.
Loomulikult on see teretulnud nähe...ega sa muidu ju kulunud ja triipe jätvaid kojamehi tähele ei panekski ja rehve kontrollid 2x aastas - sügisel, kui talvekaid alla paned ja kevadel kui suvekaid alla keerad? :D
Täiesti pointless on hakata UM-ile etteheitma seda, et pannakse kirja ka pisivigu mida iga mees võibolla ei tea ega oskagi vaadata.Triibud klaasil võivad hoopis piixus klaasi viga olla, nii sa võidki neid kuramuse kojamehi vahetama jääda. Mees metsast tuleb ja ei teagi võib-olla, et kojamehi vahetada saab või et rehvil mingi muster olema peab ja jumal hoidku, talverehvide jaoks on hoopis erinevaid nõuded.
Ka pisiasjad võivad lõpuks päris korraliku summa kokku teha. Anna andeks või pane pahaks, aga roolilatti ma ei käi iga paari nädala tagant kontrollimas, et kas tollel on lõtk sisse tekkinud või mitte. Ei ole mõtet ka heietada teemal, et annab peale keerata või mis iganes teha, see on porr! Kui on lõtk sees, siis tuleb varem või hiljem või uuele latile või selle remondile mõelda ja rahakotile valu anda!

0-tolerants vigadele läbi sõrmede vaatamise vastu on sama teretulnud nähe kui 0-tolerants roolijoodikute vastu.
BMW - Big Mexican Woman
2002 E46 320d touring - igapäeva liikur - müüdud
1990 E30 316i kupee (M50b25 3l stroker) - pühapäevane projektikas
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Raul_A »

jaaHah
Kasutaja avatar
Günther
Huviline
Postitusi: 3483
Liitunud: 01.04.2007 13:27 25
Peamine sõiduk: Bmw e39 M5
Asukoht: Haapsalu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Günther »

Täiesti pointless on hakata UM-ile etteheitma seda, et pannakse kirja ka pisivigu mida iga mees võibolla ei tea ega oskagi vaadata.Triibud klaasil võivad hoopis piixus klaasi viga olla, nii sa võidki neid kuramuse kojamehi vahetama jääda. Mees metsast tuleb ja ei teagi võib-olla, et kojamehi vahetada saab või et rehvil mingi muster olema peab ja jumal hoidku, talverehvide jaoks on hoopis erinevaid nõuded.
Ka pisiasjad võivad lõpuks päris korraliku summa kokku teha. Anna andeks või pane pahaks, aga roolilatti ma ei käi iga paari nädala tagant kontrollimas, et kas tollel on lõtk sisse tekkinud või mitte. Ei ole mõtet ka heietada teemal, et annab peale keerata või mis iganes teha, see on porr! Kui on lõtk sees, siis tuleb varem või hiljem või uuele latile või selle remondile mõelda ja rahakotile valu anda!

0-tolerants vigadele läbi sõrmede vaatamise vastu on sama teretulnud nähe kui 0-tolerants roolijoodikute vastu.
Kle UM on öelnud ka uue roolilati pannud autodele, et neil lõtk sees. Ega see, et ma mujal olen uue lati külge pannud kui neil, ei tähenda, et mul ikkagi latt loksub!!! See lati teema nii mõttetu tegelt. Enne kui "PEALE UM`i KONTROLLI" lati vahetama hakkad, siis tasub veel eelnevalt paarist kohast läbi hüpata, et asi kindel oleks! Loomulikult, kui latt tõesti õhtal, siis ei saa seda UM ile ette heita ;) Edasine diskussioon PS!
NB: (minu jutt käib ainult U.M.ist ja ROOLILATTidest- ülejäänuga olen nõus)
* e39 M5 http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=282508
* f10 530d 2011 Xdrive 190kw
Kasutaja avatar
marqz23
Huviline
Postitusi: 1822
Liitunud: 20.03.2007 11:47 24

BMW E36 325 müügis olev

Postitus Postitas marqz23 »

Tere!

Ma ei tea kas ma päris õigesse kohta kirjtasin..

Mõtlesin, et teen teiste elu lihtsamaks ja kirjutan ühe BMW E36-e kohta.
Läksin siis autot ostma telefoni jutu peale, kuid jah..

Auto siis 1993a. ja sedaan, manuaal
http://www.auto24.ee/used/641477

Nimelt helistasin ja küsisin omanikult, et mis seisus on ja nii. Rääkis et ühtegi roostetäppi pole ja väga heas korras nii tehniliselt, kui välimuselt. Pidi olema täiesti sile ja puhas, ilma kolksudetta ja loksudetta.. Oleks kohe tegelikust olukorrast rääkinud, siis poleks oma ja müüja aega raisanud vaatamise peale.


Käisin siis vaatamas ja selgus, et auto ikka päris jubedas olukorras. (Minu arvamus)
- Tagumine logar puudu, seepärast ka rooste mõlemal koopal
- Pagassi luuk roostes äärest. Tihendi juures korralik rooste täispikkuses
- Väga räpane pagass
- Tagaiste katki, käigukangi nupp jumala puru ja loksus
- Mootor leemendas igalt poolt
- Läksin kogemata seal ventika kojale vastu ja kohe kukkus küljest ära.
- Pingutus amort sellel geneka rihmal õhtal ja vedrutas kõvasti
- Mootor käima pannes tiksus ikka korralikult, vabakäik ebaühtlane veidike..
- jne.

Ei hakanud proovisõitu tegema, kuna lootus juba kadus ära.
Oleks kere tõesti selline olnud nagu telefoni jutus rääkis.. siis võibolla isegi oleks tasunud taastamine ära.. aga jah ma arvan peab ikka korralikult 30-40 tuh sisse panema, et auto ideaalseks saada. :(
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas kaspar »

Tegemist on 17a vana autoga, mis maksab ühe väga hea televiisori hinna. Kas sa tõesti ootasid ideaalset autot? :D :D

Olen ise ka müünud mõngaid vanemaid autosid ja lausa halenaljakas on kokku puutuda ostjatega, kes on täielikult reaalsusetaju kaotanud. Auto konditsiooni kohta valetamine on tõesti mõttetu, kuid commoon, selliste asjadega peaks ju iga mõistlik inimene arvestama, kes endale "ürgvana" Bmw-d osta tahab. Siit foorumist leiab ka muidugi ideaalkorras e32, e34 ja e36-te, kuid nende hinnad ületavad korralikult juba odavamate uuemate mudelite hindasid.

Vigadeks loeks su nimekirjaks ainult:

1. Rooste
2. Mootori tiksumine

Ilma nende vigadeta isendeid vaataks ka ise, kuid katkine iste, määrdunud pagass ja katkine käigukangi nupp ei ole nüüd just erilised vead.
Kasutaja avatar
Leopold661
Huviline
Postitusi: 399
Liitunud: 12.11.2004 12:52 13
Asukoht: paide

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Leopold661 »

kaspar kirjutas:Tegemist on 17a vana autoga, mis maksab ühe väga hea televiisori hinna. Kas sa tõesti ootasid ideaalset autot? :D :D

Olen ise ka müünud mõngaid vanemaid autosid ja lausa halenaljakas on kokku puutuda ostjatega, kes on täielikult reaalsusetaju kaotanud. Auto konditsiooni kohta valetamine on tõesti mõttetu, kuid commoon, selliste asjadega peaks ju iga mõistlik inimene arvestama, kes endale "ürgvana" Bmw-d osta tahab. Siit foorumist leiab ka muidugi ideaalkorras e32, e34 ja e36-te, kuid nende hinnad ületavad korralikult juba odavamate uuemate mudelite hindasid.

Vigadeks loeks su nimekirjaks ainult:

1. Rooste
2. Mootori tiksumine

Ilma nende vigadeta isendeid vaataks ka ise, kuid katkine iste, määrdunud pagass ja katkine käigukangi nupp ei ole nüüd just erilised vead.
Ma arvan et 28 tuhande eest peab ju ikka uue auto saama,nagu paljud inimesed loodavad :D
Audi A6 3.0tdi
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas mastergut »

ei saa uut jah aga selle raha eest saab parema
AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
kasutajanimi
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 27.01.2010 11:36 54
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas kasutajanimi »

kas keegi teine ka seda isendit siis vaatamas on käinud? Mootori tiksumine...mul oli kunagi mazda626...see tiksus ka aga foorumist räägiti, et suht väike viga. Klapid. Kas BMWl on see oluline viga ja palju selle korda tegemine maksab?
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Fred »

Mõni laseb tiksuva mootoriga mitu aastat ringi ja ei kurda. Tegelikult vast hüdrotõukurid kulunud ja tuleks nad vahetada.. neid 24 tk, uue hind on umbes 200-300 eek tk. Või siis pihusti-tiks, neid õnneks ainult 6.

Samas siiski nagu ennem öeldi, auto on 17 aastat vana, ei ole ju mõtet loota selle raha eest prillikivi. Korralik E36 maksab 50 000.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
marqz23
Huviline
Postitusi: 1822
Liitunud: 20.03.2007 11:47 24

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas marqz23 »

Tehniliselt arusaadav, et kindlasti on mida peab tegema.. Lihtsalt see oli põhiline, et telefonis küsisin veel täpselt üle, ega kusagil roostet ei ole.. rääkis, et täielikult sile ja mitte kusagil ühtegi rooste plekki pole..

Tuli veel üks hea kild meelde.. nimelt telefonis rääkis, et all tutikad rehvid :) - kohapeal selgus, et tegemist oli "tutikate rehvidega" nii 1-1,5mm mustrit mis oli ebaühtlaselt kulunud..
Mangus Media / YOUTUBE
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas randolsd »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Ma ei tea kes endale sellise õnnetuse küll kaela võtaks.
Eriti paneb läbisöit mötlema;)
PS: Vaata tagumist tooli!
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
Kasutaja avatar
Mrk
Huviline
Postitusi: 321
Liitunud: 23.12.2005 22:04 09

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mrk »

MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas MartenL »

Esimene: kupee tavastange
Tagumine: kupee M-pakett stange (pole liistu, stange ümar ilma alumise peenikese jooneta)
Küljed: pole üks ega teine

Paras kompott. Facelift kapott oleks kirss tordil :mrgreen:
Kasutaja avatar
marko323
Huviline
Postitusi: 1050
Liitunud: 14.08.2006 16:35 52
Asukoht: saue

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas marko323 »

linnusitt tiival on kirss tordi peal :mrgreen:
Kasutaja avatar
oo7
Huviline
Postitusi: 4507
Liitunud: 29.12.2008 14:28 16
Peamine sõiduk: BMW 330Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas oo7 »

randolsd kirjutas:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Ma ei tea kes endale sellise õnnetuse küll kaela võtaks.
Eriti paneb läbisöit mötlema;)
PS: Vaata tagumist tooli!
Täiesti ulme, kuida saab auto sisu niimoodi ära hoorata :S
Kasutaja avatar
sumerko
Huviline
Postitusi: 475
Liitunud: 09.01.2008 21:14 00
Asukoht: Jõhvi

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas sumerko »

Bmw 730 LONG.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=709350

Sõber käis siis Laupäeval vaatamas seda .
Proovisõidule ei tahtnudki minna.
Kopeerin siis tema texti siia

Ei vaja! Kõik on väga heas korras!
Alles vahetasin ees ka piduriklotsid ära, et kõik on hästi!
esimene vastus kui küsisin masina seisukorra kohta.
Kõik sillad ja puksid on korras! Vahetada ei ole vaja midagi!
sildade kohta ei oska öelda, ei teinud sõitu.
Ühesõnaga, see ärritas küll, et teha pole midagi vaja ja tiptop kui tegelt oli roostet mitmes kohas!
Mootor puterdas!
kõikidest lisadest oli asi kaugel
Polnud näiteks elektri istmeid ega tagumist istetki regullida saandi mis langil peaks kohustuslik olema.
Parkronic jamas.
Tiivaääred roostes.
Mootorit kattev plastik puudus
v8 nägi välja nagu paljaks kistud naine.
Tagumine kõrvalistuja poolne rattakoobas ja selle pealne oli suure tõenäösusega paugu saanud kuna nägi väga kehv välja ,kuid raius kindlalt et mis ajate.
Esitiiva äär roostetas ja mullitas ,omaniku sõnad, et no selle saadki oma käe järgi ära teha, umbes, et nii kuidas meeldib, värvi kollaseks ala

no ilus oli vaadata 100m kauguselt
Ja see oli ka Vsio .
Nõme oli see,et sõitsin teisest Eesti otsast kohale ja sain suure pettumuse ,kuigi omanik väitis, et kõik OK
Õnneks oli veel üks auto välja vaadatud Audi A8 ja see vastas täpselt omaniku kirjeldustele ,et kõik ok !
Bmw E30 318.Bmw E36 316,Bmw E36 320,Bmw E36 325,Bmw e34 525,Bmw E34 525TDSA touring,Bmw E34 540,Bmw e34 525 TDS.Bmw e38 740.Bmw e39 525TDSA.Bmw e38 750ILA.
Bmw e53 X5 3,0TDI.Bmw E91 320TD 06.Bmw e60 525d 04
Kasutaja avatar
ozzu
Huviline
Postitusi: 988
Liitunud: 19.07.2007 18:52 03
Peamine sõiduk: 328 individual
Asukoht: Perth

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas ozzu »

Päris korralikud pildid on ka kuulutuses :D
Huviline
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Steven89 »

Ja see tahtis mult veel raha peale, et annan talle oma 528iA 96a.
Siuksed müüjad on mu arust täitsa tainad.
BMW E28 524td
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Holari »

http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 13&t=40713

Käisin antud autot vaatamas......ära minnes mootor puterdas, väljast on asi päris paha, pole detaili, mis oleks OK, rooste ja mölgid, saan aru, et auto vana, aga ka vana auto võib olla parem. Rohkem ei hakanudki süvenema.

Holari
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Steven89 »

Holari kirjutas:http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 13&t=40713

Käisin antud autot vaatamas......ära minnes mootor puterdas, väljast on asi päris paha, pole detaili, mis oleks OK, rooste ja mölgid, saan aru, et auto vana, aga ka vana auto võib olla parem. Rohkem ei hakanudki süvenema.

Holari
"automaatkast toimib ilusti.moto ka ok"

Ma ei saa aru siukestest müüjatest, kellel on kuulutuses kirjas, et jaaa...auto on väga heas korras, mootor ja kast nagu uus...istu ainult sisse ja sõida.
Molli siukestele, eriti kui pead kaugelt vaatama minema. Näiteks Tartust Tallinna.
BMW E28 524td
Kasutaja avatar
nukitsamees
Huviline
Postitusi: 268
Liitunud: 05.12.2008 23:12 05

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas nukitsamees »

Steven89 kirjutas:
Holari kirjutas:http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 13&t=40713

Käisin antud autot vaatamas......ära minnes mootor puterdas, väljast on asi päris paha, pole detaili, mis oleks OK, rooste ja mölgid, saan aru, et auto vana, aga ka vana auto võib olla parem. Rohkem ei hakanudki süvenema.

Holari
"automaatkast toimib ilusti.moto ka ok"

Ma ei saa aru siukestest müüjatest, kellel on kuulutuses kirjas, et jaaa...auto on väga heas korras, mootor ja kast nagu uus...istu ainult sisse ja sõida.
Molli siukestele, eriti kui pead kaugelt vaatama minema. Näiteks Tartust Tallinna.
No aga olgem ausad hind on ka ju vastav. normaalne inimene saab ise aru et selle raha eest ei saa midagi head! ja no omanik luiskab lihtsalt sellepärast et saab oma saiast ruttu lahti!
e36 Touring;)
Kasutaja avatar
laux555
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 12.06.2006 00:35 49

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas laux555 »

diislijoodik kirjutas:
MartenL kirjutas:Esimene: kupee tavastange
Tagumine: kupee M-pakett stange (pole liistu, stange ümar ilma alumise peenikese jooneta)
Küljed: pole üks ega teine

Paras kompott. Facelift kapott oleks kirss tordil :mrgreen:
Mis jaurate, kupee esistange on ju päris kena, eriti prefaceliftile pannes (udutuled ümmargused jne). Huvitav, kas ta istub sedaanile probleemideta, või jääb midagi väga valesti?
Ma vaatasin ka, et päris kena, teeb auto kuidagi uuemaks.Minu teada ei tohiks stanged omavahel sobida küll aga näe päris kena näeb välja.
Kasutaja avatar
sumerko
Huviline
Postitusi: 475
Liitunud: 09.01.2008 21:14 00
Asukoht: Jõhvi

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas sumerko »

sumerko kirjutas:Bmw 730 LONG.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=709350

Sõber käis siis Laupäeval vaatamas seda .
Proovisõidule ei tahtnudki minna.
Kopeerin siis tema texti siia

Ei vaja! Kõik on väga heas korras!
Alles vahetasin ees ka piduriklotsid ära, et kõik on hästi!
esimene vastus kui küsisin masina seisukorra kohta.
Kõik sillad ja puksid on korras! Vahetada ei ole vaja midagi!
sildade kohta ei oska öelda, ei teinud sõitu.
Ühesõnaga, see ärritas küll, et teha pole midagi vaja ja tiptop kui tegelt oli roostet mitmes kohas!
Mootor puterdas!
kõikidest lisadest oli asi kaugel
Polnud näiteks elektri istmeid ega tagumist istetki regullida saandi mis langil peaks kohustuslik olema.
Parkronic jamas.
Tiivaääred roostes.
Mootorit kattev plastik puudus
v8 nägi välja nagu paljaks kistud naine.
Tagumine kõrvalistuja poolne rattakoobas ja selle pealne oli suure tõenäösusega paugu saanud kuna nägi väga kehv välja ,kuid raius kindlalt et mis ajate.
Esitiiva äär roostetas ja mullitas ,omaniku sõnad, et no selle saadki oma käe järgi ära teha, umbes, et nii kuidas meeldib, värvi kollaseks ala

no ilus oli vaadata 100m kauguselt
Ja see oli ka Vsio .
Nõme oli see,et sõitsin teisest Eesti otsast kohale ja sain suure pettumuse ,kuigi omanik väitis, et kõik OK
Õnneks oli veel üks auto välja vaadatud Audi A8 ja see vastas täpselt omaniku kirjeldustele ,et kõik ok !

Sain täna reaalse kirja postkasti 730 LANGI omanikult.
Suht ossi mulje jätab.

Tegid teema sinna autode ostuabisse selle minu musta 730il kohta! Need sõbrad kes vaatamas sul käisid! No nii roostet oli mitmes kohas jah:D:D Naljaninad! Tark naine nägi pahteldust ja ega mehed ka targemad ei olnud see oli poleerimis jälg! Mootor puterdas :D:D:D Targad poisid:DD Sõbrad olid sul nii targad, et rääkisid et sinu 750 võtab keskmiselt 10 liitrit sajale:D:D. Aga see selleks autole tuli ostja tegi tehnos ning UM-is kontrolli kõik oli ideaalses korras ja auto on müüdud! Aga sina oma pasast rohelisest kärakast lahti ei saa! Ning su sõbrad saavad sellise lolli jutu eest pikki hambaid kui kuskil näha on! Et mõelge mida kirjutate! Korralik auto oli!
Bmw E30 318.Bmw E36 316,Bmw E36 320,Bmw E36 325,Bmw e34 525,Bmw E34 525TDSA touring,Bmw E34 540,Bmw e34 525 TDS.Bmw e38 740.Bmw e39 525TDSA.Bmw e38 750ILA.
Bmw e53 X5 3,0TDI.Bmw E91 320TD 06.Bmw e60 525d 04
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4679
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Artur_L »

Miks sa pidid ta tundeid riivama? Nüüd löehb taob suvalisel 10a. lapsel hambad kurku :mrgreen: :mrgreen:
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Kasutaja avatar
laux555
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 12.06.2006 00:35 49

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas laux555 »

:shock:
eko89
Huviline
Postitusi: 372
Liitunud: 02.07.2008 22:08 37
Asukoht: jõhvi

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas eko89 »

haige kiri....

kui ta 7-ne oli nii korras, ei oleks pidanud see teda riivama...

mind küll ei kotiks, kui keegi ütleks, et mu 3-ne ront on:D
aga jõudu ja jaksu:D
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Henri. »

Päris uskumatu jah, et sellist teksti veel tagantjärgi ajama hakatakse. Kui midagi ei meeldi siis võib ju kohe ka öelda, aga ju siis läbi neti on julgem.

edit: Miks see teema enam "sticky" ei ole?
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas bemm730 »

http://www.auto24.ee/used/729441

:evil:
Seda autot kasutati päris tihti selleks otstarbeks!!!
MB w221 s63 AMG
Vasta