Arvamust bmw 530 xd 173 kw kohta

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Suomipoika
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 21.01.2016 11:18 16

Arvamust bmw 530 xd 173 kw kohta

Postitus Postitas Suomipoika »

Tervist, kuna tegu on mul esimese auto ostuga siis küsiks arvamust. http://www.auto24.ee/used/2156926" onclick="window.open(this.href);return false;

Mis on selle auto tüüpvead jne.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Arvamust bmw 530 xd 173 kw kohta

Postitus Postitas Henri. »

E6x on kõige läbimämmutatum keretüüp viimase aasta jooksul Ostuabi alafoorumis. Palun, kasuta otsingut.
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Re: Arvamust bmw 530 xd 173 kw kohta

Postitus Postitas kaspar »

M-paketti ei tundu olevat, rool on tavaline jne. Samuti ei paista seda lisade nimekirjas. Minu kogemus näitab, et igasuguste lisade väljamõtlejatega tuleb olla väga ettevaatlik - see pole tavaliselt ainuke asi, mis välja mõeldakse :D
Kasutaja avatar
Tauri_T
Huviline
Postitusi: 729
Liitunud: 20.12.2012 15:45 14
Peamine sõiduk: F31 320d M-pakett 13.
Asukoht: Läänemaa

Re: Arvamust bmw 530 xd 173 kw kohta

Postitus Postitas Tauri_T »

kaspar kirjutas:M-paketti ei tundu olevat, rool on tavaline jne. Samuti ei paista seda lisade nimekirjas. Minu kogemus näitab, et igasuguste lisade väljamõtlejatega tuleb olla väga ettevaatlik - see pole tavaliselt ainuke asi, mis välja mõeldakse :D
Ma ei tea mis pilte sina vaatad aga mina näen sellel autol M-paketti.
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Re: Arvamust bmw 530 xd 173 kw kohta

Postitus Postitas kaspar »

Scout kirjutas:
kaspar kirjutas:M-paketti ei tundu olevat, rool on tavaline jne. Samuti ei paista seda lisade nimekirjas. Minu kogemus näitab, et igasuguste lisade väljamõtlejatega tuleb olla väga ettevaatlik - see pole tavaliselt ainuke asi, mis välja mõeldakse :D
Ma ei tea mis pilte sina vaatad aga mina näen sellel autol M-paketti.
Rool pole M-paketi oma, see hakkab esimese asjana kohe silma. Teiseks pole pannud omanik üles küll VIN koodi, kuid lisainfo/muu varustuse all on kirjas lisade nimekiri - seal samuti pole M-paketist haisugi. Kui autol oleks M-pakett, siis peaks see seal kirjas olema.
Kasutaja avatar
Tauri_T
Huviline
Postitusi: 729
Liitunud: 20.12.2012 15:45 14
Peamine sõiduk: F31 320d M-pakett 13.
Asukoht: Läänemaa

Re: Arvamust bmw 530 xd 173 kw kohta

Postitus Postitas Tauri_T »

Mina pean M-paketi all silmas ikkagi stangesid ja küljelaiendeid, need on sellel masinal olemas.
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Re: Arvamust bmw 530 xd 173 kw kohta

Postitus Postitas kaspar »

M-stanged ei tähenda, et tegemist on M-paketiga. Mõningad asjad on orig. M-paketil ikka lisaks juures (vedrustus natuke sportlikum). See, millest sina räägid, on enamasti müügiportaalides välja toodud kui M-optic aga eks antud juhul müüja rõhubki ostjate teadmatusele.

Aga see selleks. Auto iseenesest tundub päris kena, läbisõit on muidugi jällegi huumor. Olen suht veendunud, et selle võib kahega korrutada. See ei tähenda muidugi, et auto ei võiks olla korralik. Sellise autoga tasub kindlasti eelnevalt kontrolli minna.
Vasta