Mis arvate 318is Coupe'st?

Nõuanded sõiduki soetamisel
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

Võta 325i parem, teeb õiget häält vähemalt, see R4 mootor ei ole eriti meeldiva häälega. R6 käib tunduvalt mahedamalt. Kütusekulu vahe ei ole meeletu. 318is dünaamika ei ole midagi erilist ja kütust ta ka võrreldes kahepoolesega ei võta niipalju vähem, et teda sellepärast eelistada tuleks.
e36forever
Huviline
Postitusi: 582
Liitunud: 09.04.2005 16:54 19
Asukoht: Berlin/Tartu

Postitus Postitas e36forever »

Andrus_V kirjutas:Võta 325i parem, teeb õiget häält vähemalt, see R4 mootor ei ole eriti meeldiva häälega. R6 käib tunduvalt mahedamalt. Kütusekulu vahe ei ole meeletu. 318is dünaamika ei ole midagi erilist ja kütust ta ka võrreldes kahepoolesega ei võta niipalju vähem, et teda sellepärast eelistada tuleks.
318is katalüsaator 318is ilma kat.
Linn - 10.9 10.7
Maantee - 6.4 6.0

325i 325i ilma kat.
Linn - 11.9 11,9
Maantee - 6.6 6.6

Need siis tehaseandmed, reaalsuses on 325i-ga väga raske selliseid andmeid saavutada. Tavaline on ikkagi 8l maanteel ja 12-13l linnas.
is puhul on maanteel 6.5l ja linnas 10l saavutatud. Mõlemad on omadest kogemustest korraliku mootoriga autod. Minu arvates ei ole ka 325i dünaamika midagi erilist, kui vaadata hobujõude liitri kohta e. 318is 78hj/l
325i 77 hj/l . See vahe, mis neil kiirenduses 0-100 on(2 sekundit) mängib rolli ainult kiirendusvõistlustel ja ei korva seda kütusekulu. Näiteks 0-50 vahe on ainult 0.5 s ja rohkem sul linnavahel vaja ei lähegi. Peale selle saastab r4 oluliselt vähem loodust ja teeb vähem lärmi. Ühesõnaga, kui pole plaanis kiirendusvõistlustel hakata käima, võta 318is ;)
320 pole isegi mõtet rääkida, sest see auto võtab tehase andmetel isegi rohkem kütet, kui 2.5.
-RV-
Huviline
Postitusi: 360
Liitunud: 12.01.2007 10:08 11

Postitus Postitas -RV- »

hmmm.... mis ma öelda oskan... mul oli 318is nüüdseks olen ta välja vahetanud 750 vastu.... ja õige jutt.. kütusekuluga harjub !
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

e36forever kirjutas:See vahe, mis neil kiirenduses 0-100 on(2 sekundit) mängib rolli ainult kiirendusvõistlustel ja ei korva seda kütusekulu. Miks räägid ainult kiirendusest nullist sajani? Kui ikka maanteele kah asja, siis pole sellest võrrist kahepoolesele ju enam mingit vastust, ehkki Eestis lubatud kiiruste puhul pole tegelikult mingit vahet jah. Aga bemmi ökoautoks osta :shock: , minu arust pole see nüüd küll õige valik. Jah, kui vaja linnaautot siis IS, aga kui ikka maanteed kah sõidad, siis vähemalt 2,5. Siit foorumist on meelde jäänud kellegi väga hea ütelus, A`la, ei näinud mõtet olla kõige suuremate hobujõudude hulgaga tropp liiklusummikus. See lause panebki nagu nende valikute vastused paika, aga et teemaalgataja saaks mingit pädevat infi kah, siis peaks ta tegema mõlemaga proovisõidu maanteel, siis peaks valik selge olema.
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

jackpuuk, vaata korraks, kuna teemaalgataja viimati kirjutas sellesse teemasse :lol:
2000 a. 320d, e46
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

MuiduMees kirjutas:jackpuuk, vaata korraks, kuna teemaalgataja viimati kirjutas sellesse teemasse :lol:
Vabandust, sattusin hoogu jah, kuna viimane postitus teemas oli 28.03 2008 :D , vahet pole neid teemasid kerkib siin üle päeva üles, on mida otsinguga leida vähemalt, usun et otsinguga leiaks sama küsimust siit vähemalt kümme :D. Mul millegipärast viirusetõrje ei taha seda otsingut viimasel ajal, siis kontrollima ka ei hakka :cool:. Tegelikult võiks modedest keegi viitsimise ja vaba aja olemasolul teha selle teema kleepsu kokkuvõtvalt kuidagi. Nendes teemades on ju tegelikult 2 põhipunkti ju välja ära toodud, linna IS, maanteele 2,5 või rohkem :D
3 takti: imeb, surub ja kohe läheb!
indrek08
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 07.04.2008 21:03 43
Asukoht: Lõuna-Eesti

Postitus Postitas indrek08 »

Ei hakka uut teemat tegema siis küsin siinsamas. Auto24 jäi silma üks kahtlaselt odav 318is äkki keegi on autot vaatamas käinud või omab selle kohta mingit informatsiooni. Kuna foorumis tehakse kõik odavad autod maha siis tekkis endal ka väike eelarvamus.Pildi peal paistab küll kõik ok olevat, välja arvatud see üks velg.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

indrek08 kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema siis küsin siinsamas. Auto24 jäi silma üks kahtlaselt odav 318is äkki keegi on autot vaatamas käinud või omab selle kohta mingit informatsiooni. Kuna foorumis tehakse kõik odavad autod maha siis tekkis endal ka väike eelarvamus.Pildi peal paistab küll kõik ok olevat, välja arvatud see üks velg.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Ülevaatus kah puudub millegi pärast. :roll: Egas midagi head seal ei paista aga eks sita seest leiab kah üksikuid pärleid. :lol:
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas Henri. »

Ma arvan, et juba see, et valuveljed on n.ö. 3+1 peletab mõne potentsiaalse ostja eemale :roll:
Vasta