e46 330i Saksast

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
XxxX
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 24.07.2009 00:47 06
Asukoht: Tallinn

e46 330i Saksast

Postitus Postitas XxxX »

Plaan oleks tuttaval lasta Saksast tuua korralik, lõpuaastate poole jääv e46 330i sedaan. Eestis liigub normaalseid masinad müügis minimaalselt ja kallima hinnaga. Saksast tuues aga jällegi see probleem, et ei saa täisdiagnosti teha enne osta ja kardan jama otsa sattuda. Hetkel silma jäänud selline isend: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bm ... UR_OR_FIVE

Müüjaga olen ühendust võtnud ja nad väidavad, et neil on originaalne service history olemas ja samuti võivad nad autole 3 kuud garantiid anda. Mida kõige rohkem karta tuleks sellise masina puhul ja mida tuleks tuttaval, kes auto toob käega ja kõrvaga lasta katsuda ja kuulata?
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: e46 330i Saksast

Postitus Postitas marek555 »

No kui mootori töös pole mingid häirvaid helisid kuulata ja sõidu ajal sild all ei paugu, siis peakski asjad enamvähem korras olema. E46 R6 bensiinimootorid on iseenesest töökindlad, ainukesed asjad, mis võiks kõrgemat tähelepanu vajada, on vanose tihendid ja Disa klapp. See on loomulik, kui mõni puks tagasillas vahetust võib vajada.
Ise olen 2 E46-t ostnud interneti piltide põhjal ja olen küll suht rahule jäänud. Praegune masin saigi valitud mobilest.de-st välja ja sai lastud Eesti ära tuua. UM-is kontrollis selgus, et tagasillas vajasid vahetust mõned puksid ja tagavedru. Esisillas õõhthoobade puksid ning mingi aja pärast hakkas üks süütepool jamama.
Mina sinu asemel nii väga ei kardaks, lisaks pakutakse antud autole garantiid.
VIN koodi olemasolul peaks saama ka UM-ist Saksamaal teosatud hoolusajaloo väljavõtte teha miskise summa eest.
Nagunii peaks jätma esmase hoolduse jaoks mõnisada € varuks, vahetada võiks alguses kõik autos olevad vedelikud välja.
Vasta