E36 320i Carmanis

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Thesaarlane
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 09.12.2007 18:46 30

E36 320i Carmanis

Postitus Postitas Thesaarlane »

On plaanis siis auto ost. Nagu kombeks uurin natuke enne turgu ja vaatan mis müügiks ja mis peale ostu kohe müüki tagasi tuleb jne.
Silma on hakanud üks isend, mis on olnud müügis päris kaua.
Mis võib põhjuseks olla ? Lihtsalt keegi ei taha ? Auto on paras jura ? või midagi veel põhjuseks ?
Mõtlesin, et äkki keegi oskab antud auto kohta midagi tarka rääkida.
Ausalt öeldes see auto on päris isuäratav ja siis tunnekski huvi.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Tulevane võimalik Bmw omanik !
Kasutaja avatar
andres393
Huviline
Postitusi: 531
Liitunud: 09.12.2007 11:35 54
Peamine sõiduk: E38
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas andres393 »

Kui ise hakkasin Kupeed omale soetama siis mõtlesin ka seda vaatama minna, paraku leidsin Tartust kabedama asja. Antud isendil on kundepoolne kojamees kuidagi kõrgel, siis veel kundepoolsel polstril puudub ukselingi ümber olev plastik. Ja kolmandaks ei ole autol komput peal ning see riidest sisu mulle ka ei meeldi( puhtalt minu arvamus ) Kusjuures siin mõned päevad tagasi müüsin ma enda Kupee´d 38 000.- aga täna ikkagi otsustasin müügi peatada ja masina endale jätta.
P.S! Vähemasti oled mõistliku otsuse teinud ning valid oma iaste vahele R6, Paljud räägivad siin ulmelist kütusekulu et võtab 325´ga sama palju jne jne. ( arvatavasti on tegu olnud läbiaetud 320´ga mis nii palju joob ) Mina saan Pärnu linnas sõites oma 320´ga hakkama 10l/100km. ja Maanteel 8l./100km.´le Muidugi on palju kõneainet pakkunid 318Is´id aga no mina ikkagi pooldan kahekäge R6´te ( esiteks see hääl mida R6 teeb on juba hea kõla kõrvadele )
Kui huvi on antud isendi vastu, mine käi ära ja uuri elu;)


Andres.
___--- BlowJob Is Better Than No Job ---___
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

Käisin ühte teist autot seal platsil vaatamas ja samal ajal tehti selle 320i-ga proovisõitu. Kuulda oli et silindrid ei töötanud kõik korralikult ja mootor puterdas. Iseenesest ei pruugi suur viga olla, mõni potekas läbi vms.
Vasta