E91 HI-FI system

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

E91 HI-FI system

Postitus Postitas ImreR »

Mul on autol peal Hi-Fi speaker system (S676A) ja tahaks teada bassikõlarite olemasolu ja asukohta. BMWFans annab nii: http://bmwfans.info/parts/catalog/E91/T ... tral_bass/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ainuke koht, kus mul silmeette tuleb selline kate ja avad on istmete all. Kas see on reaalne?
Siit edasi küsimus: kui tahan paigaldada taha lisa bassikat, kas saan kuidagi ära kasutada nende kõlarite juhtmeid vms. Kas see teeb minu elu lihtsamaks?
Ette juba tänades, ma olen suht. võhik sellel alal. Otsin variante ja ka inimest, kes hädast välja aitaks :cool:
EBK Kossutiim
Kasutaja avatar
alarh
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 01.02.2010 19:27 57

Re: E91 HI-FI system

Postitus Postitas alarh »

Jah, olen ka uurinud ja tõesti, HiFi süsteemiga peaksid bassikõlarid olema istmete all.
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Re: E91 HI-FI system

Postitus Postitas ImreR »

Uste sees olevad mid kõlarid igatahes seda bassi välja ei anna, mis autos on. Tundus kõrvaga kuulates, et tõesti peaksid seal all olema. Selliseljuhul on olemas ka taga kuskil võimendaja. Eks siis peab hakkama uurima, ilmselt võimust saaks võtta remote? Lihtne nende originaal bassikate kattet maha pole saada, sest istme siinid jäävad veidi jalgu. Kui aega saan, siis uurin lähemalt.
EBK Kossutiim
oja86
Huviline
Postitusi: 1047
Liitunud: 18.07.2005 17:36 43
Peamine sõiduk: BMW g11 740e M-Sport
Asukoht: Vantaa

Re: E91 HI-FI system

Postitus Postitas oja86 »

kas see orig on siis nii jama et on vaja lisa voovat?
BMW g11 740e M Sport
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Re: E91 HI-FI system

Postitus Postitas ImreR »

Kusjuures täitsa kannatab kuulata. Teised, kes autosse istuvad, ütlevad et pole viga midagi ja isegi üllatavalt hea on. Kui ise igapäev seal sees passid, siis harjub ära ja natuke tahaks lisa. Kuna kast ja võim sai juba soetatud, siis enam ei ole muud teha kui ka tööle panna :lol: Sellepärast tahaks samas võimalikult lihtsalt teha, kindel argument on see, et midagi lõhkuda ei tohi ja lahti tuleks võtta minimaalselt tüübleid. Ühesõnaga minimaalsete kadudega tuleks tööle saada :D
EBK Kossutiim
Vasta