TV sõidu ajal tööle

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Maximaator »

PeeterA kirjutas:Ja kui see saladus pole, kus kohast pärineb selline info ja mis tarkvaraga see GT1 seade E65 tv-funktsiooni sõidu ajal aktiveerib :?: :lol:
Info pärineb netist. Kui natukene googeldada siis leiab suures koguses selle teenuse pakkujaid välismaal.
Ei ole vaja ilmtingimata paigutada oma autosse miskeid jupstükke selle asemel et arvuti taha ühendada ja softi muuta.
Ei saladust pole. Aga natukene võiks ikka ise kah vaeva näha ja otsida ;) Meie nii tegime ja nüüd võimalused mida muuta ja teha on tohutud :) Tegelikult on see lausa uskumatu kui paljusid asju, mida tavainimene ei tea, saab muuta nii, et auto oleks meelepärane :mrgreen:
Aga samas materjal mis selleks on vaja läbi hekseldada on kah samuti tohutu.
Viimati muutis Maximaator, 30.04.2010 18:22 00, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas PeeterA »

Selle asemel, et mingit ümarat teksti ajada, võiksid siis tõestuseks mõned lingid tuua. Tead üldse, mis asi GT1 on ja mis tarkvara peal ta jookseb? Äkki tood ka selle seadme tööst mõne screenshot'i, kus on näha konkreetselt TV aktiveerimise väli :lol:
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Maximaator »

Tean mis on GT1 ja tean kuda see töötab. Ma ei saa aru mis sul viga on et haugud siin nüüd minu kallal :|
Pole screenshoti sulle tuua GT1 ega ka mõne teise programmi kohta, kuna ei ole teinud neid. Aga on sul mõni hea põhjus kahelda selles mis räägin ?
Ja kus see ümar jutt on? Mis ma peaksin nüüd siin hakkama detailselt seletama sulle kuidas, miks ja millega ?
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Maximaator »

Ja heaküll ma lähen teen kohe ühe pildi ära ja panen siia ülesse. Äkki sa siis oled rahul ;)
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas TimoA »

Miks te hakkate nokkima kui keegi väidab et midagi on võimalik teha.
Kas sa oled ise proovinu TV-d aktiveerida, ja mis softiga sa seda proovinud oled.
Kas sa tead mis asjad meil garaasis seisavad.

Et äkki pakume me kõiki teenuseid ainult INPA-ga, mis meil siin allkirjas on.
Ma usun et meil on nende interfacede ja softide poolest päris suured võimalused.
On ka GT1 olemas, ja tean et jookseb unix baasil. Aga see on 1 vähestest.

Mina siia teemasse enam sõna ei võta. sest nagu näha et suurem osa ainult targutavad, ilma ise proovimata. Kuna me ka ise seda proovinud pole siis me polegi väitnud et se 100% võimalik on.
Kui keegi tahab, võime proovida. Raha selle eest ei võta (Katsejäneselt siis).

Kui keegi räägib et on kindlalt proovinud mingi teatud softiga, ja ei anna seda võimalust isegi mitte. no siis usun. Ootame siis katsejänest endale külla :)
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas PeeterA »

Äkki küsite UM'st järgi, neil peaks GT1-ga kogemusi olema :?: :lol:
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Maximaator »

Ei ole tehtud GT1-ga aga äkki piisab sul sellest kah et veenduda.

http://www.upload.ee/image/548782/TV.JPG
http://www.upload.ee/image/548781/TV1.JPG

Ehk nüüd aitab sellest jahumisest. Peaks piisav olema et oma point sulle selgeks teha.
Kuna see on keelatud tõenäoliselt, siis UM seda ka ei tee. Nii olen mina asjast aru saanud.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas PeeterA »

E38/E39/E53/E46 keredele saad selle BMW scanneriga jutule. E65 kerega raiskad lihtsalt enda ja autoomaniku aega. Aga nojah, noored poisid, huvi on :lol:
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Maximaator »

Eksid jällegi. Sul on kodutöö tegemata.
Ligipääs on olemas ka nendele: E60/E61, E63/E64, E65/E66, E87, E90/E91
Ennem kui midagi kirjutad siis veendu ikka kas sina tead tõesti absoluutset tõde ja teised on lollid või äkki on keegi kuskil kes teab sinust rohkem.
Krt vihale ajab juba see et inimene kes tegelt midagi ei tia hakkab lihtsalt lamppi kedagi teist laimama :evil:
Kui sina ei mõista seda teha siis on ju tegelt miski pisike võimalus et keegi teine oskab.

Ja nüüd on ka minu poolt kõik kuna siin midagi peale teiste porri tampimise ei tehta.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas PeeterA »

Arusaamatu, millest on tingitud see vihahoog :?: :lol:

Selle "jutule saamise" all pidasin ma endiselt silmas "tv sõidu ajal" funktsiooni aktiveerimist E65 kerel, millest siin tuline diskussioon arenes :mrgreen:

Eelnenud postituses nimetasin lihtsalt kered, millel seda funktsiooni antud progega aktiveerida saab.
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Maximaator »

Jah saab TV tööle sõiduajal e65-l. Mis sul veel vaja teada on?
Vihahoog tingitud sinu eelnevatest postidest.
Kasutaja avatar
ummy
Huviline
Postitusi: 1175
Liitunud: 01.10.2006 19:04 24
Peamine sõiduk: E39 M5
Asukoht: Harjumaa

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas ummy »

PeeterA kirjutas:Arusaamatu, millest on tingitud see vihahoog :?: :lol:

Selle "jutule saamise" all pidasin ma endiselt silmas "tv sõidu ajal" funktsiooni aktiveerimist E65 kerel, millest siin tuline diskussioon arenes :mrgreen:

Eelnenud postituses nimetasin lihtsalt kered, millel seda funktsiooni antud progega aktiveerida saab.
Minumeelest on vihahoog täiesti õigustatud. Vaadates sinu postitusi, siis neid lugedes tekib küll tunne, et oled väga üleoleva suhtumisega. Võibolla sa ei ole neid sellise mõttega kirjutanud, aga pole tähtis see kuidas sa ütled vaid kuidas kuuldakse ehk siinpuhul nähakse. Natukene rohkem inimlikkust siia teemasse. Võiks ju teha rohkem koostööd mitte siin üksteise vastu töötada. Püstitaud on küsimus ja võiks vähe tõhusamalt selle vastuse leidmiseks ju koostööd teha :)

Vabandan, aga ei saanud mainimata jätta.
Rohkem siia teemasse ei postita.
E39 528i
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas TimoA »

Just, sellepärast me ka välja pakkusime variandi, et kes esimesena on nõus tulema ja proovima, siis teeme tasuta ära. Kui on võimalik. Eks see siis saab näha kas on võimalik või ei. :)

Nii et ootame, kes tahab tulla. :)
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas PeeterA »

Vabandused solvunutele ja edu eksperimenteerimisel. Eks jah teiste juttu pole mõtet uskuda, peate ikka omal nahal ära proovima :!:
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Maximaator »

OK. Kui sa mind ei usu siis sellel saidil tehakse täpselt seda mis ma ütlesin et on võimalik e65-l :
http://www.digitalmileagecorrectionspec ... cking.html
Kuna mina ise ei ole veel ühelgi e65-l seda teinud siis ei saa ka miskeid screensotte ülesse riputada.
Ei ole see kuidagi seotud omal nahal ära proovimisega vaid reaalne softi modimine nii et see ohutuse värk välja lülitada.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas PeeterA »

Teil pidi endal ju kõva tehnika olema - GT1-d, INPA-d ja BMW scanner-id, mis sa seda UK lehte siis riputad? Pealegi seal lingis olevas listis ei ole E65-st sõnagi juttu. Kui see tarkus tõesti kellelgi on olemas, siis seda vähemalt laiema avalikkuse ette pole veel jõudnud. Need netist vabalt alla laaditavad pira-programmid, mida te kasutate, paraku seda ei võimalda.
Mingi 100+ EUR eest saab tellida spets. mooduli, mis teeb E65-l teleka vaatamise sõidu ajal võimalikuks. Seda juba mainisin ühes varasemas postutuses.
tel. 51 949 859
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Maximaator »

Tehnika on olemas jah aga pole veel ühtegi e65-te meil käinud. Sellepärast riputangi kellegi teise juttu.
Ja seal ju kirjas: TV-in-motion now including new Mercedes S-class W221 and the BMW Models E60, E61, E63, E65, E87, E90, E91 etc via the OBD.
Ja kui netis edasi otsida siis selliseid kohtasid veel palju kus tehakse seda just progemise teel.
Kas sa oled meil käinud et tead mida me kasutame ???????????
Ja ega alati ei peagi kõike ette nämmutama (tsiteerin: siis seda vähemalt laiema avalikkuse ette pole veel jõudnud) , kui ikke ise kah oma hallollust natukene pingutada siis polegi miski nii keeruline kui alguses tundus.
Miks siin foorumis rahvas nii vaenulik üksteise vastu on????? Ükstaskõik millises lääne foorumis ma aktiivne olen, mitte kuskil mujal pole sellist suhtumist ja maha tegemist. Aga siin muud polegi?????
Ja veelkord, miks peaks toppima oma autosse miskid vidinad kui neid tegelikult vaja pole. Ja seda veel umbes 2000 krooni eest?????
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas PeeterA »

Vaenulikkust tõlgendasid sa naervate smailide põhjal? Igaks juhuks vabandan veelkord, kui need tundusid ärritavana, aga solvanguid kellegi aadressil ei plaaninud teha.

Aga jah edu siis :!:
tel. 51 949 859
MikuF02
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 12.10.2008 15:03 30

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas MikuF02 »

Issand, andke andeks, et küsisin :D :D
PeeterA, tegelt on asi lihtne, minu E65 näitab pilti sõiduajal näiteks. Usud??
Tõmbasin selleks netist ühe free-download programmi (google'da ;) ), ühendasin auto telefoni enda telefoniga BT abil ja saatsin enda telefonilt ühe sms'i auto telefoni peale. Imelihtne, proovi kah :D
Igatahes, tee mis Sa teed aga ära närvi mine :D

Mikk
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4359
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas PeeterA »

Mina ei lähe kergesti närvi erinevalt mõnedest teistest :lol:
Mulle jääb ainult arusaamatuks, mis seos on siin telefonil, BT-l, SMS-del ning TV vaatamisel sõidu ajal?
tel. 51 949 859
MikuF02
Huviline
Postitusi: 74
Liitunud: 12.10.2008 15:03 30

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas MikuF02 »

PeeterA kirjutas:Mina ei lähe kergesti närvi erinevalt mõnedest teistest :lol:
Mulle jääb ainult arusaamatuks, mis seos on siin telefonil, BT-l, SMS-del ning TV vaatamisel sõidu ajal?
Sulle jääb see elu lõpuni arusaamatuks! Nagu ka see, et E65'es üldse on võimalik telekat vaadata! ;)
Ära vaeva oma pead, Sinu autos näeb sõiduajal pilti, peaks ju kõik ok olema! Las teised pusivad oma autodega vaikselt edasi, ilma Sinu targutamiseta!

Jõudu!
Mikk
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: TV sõidu ajal tööle

Postitus Postitas Indrek_M »

Ma arvan, et teema on ennast ammendanud.
Indrek
Suletud